Skocz do zawartości

Problem z Twinhanem


Piotr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zwracaj specjalnie uwagi na 0,1 - to bardziej hasło reklamowe niż realny osiąg. Co do pasków - nie przejmuj się @james_b, bo nawet inny tuner podłączysz i też możesz mieć inne wskazania - to jest zależne od pomysłowości i wyobraźni programisty. Jeśli tylko masz stabilny odbiór - jest OK. Sprawdź ew. stan okablowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to witam ponownie, mam problem: program AltDVB nie wykrywa mi karty i muszę pracować na jakieś innej a sterowniki, które były na płycie przepadły, zgubiłem płytę, ale zainstalowałem te, które dostępne są w internecie i jak w gram jeden plik to się karta totalnie nie pokazuje. Mam wie wersje wersje tego programu i na obu tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku nie napisałeś jakiego masz TwinHana - modeli było pełno. Drivery leżą tu: http://www.twinhan.com/download_driver&software.asp i są 100% OK. Jeśli masz coś nie tak - odinstaluj zupełnie drivery te, które masz teraz i zrób restart - system wykryje wszystko od nowa i wtedy wrzuć drivery ze strony internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Mam problem. Z jednego z wątków wykorzystałem drivery udostępnione pod viste. Owszem działają, ale reklamują sprzęt ze znanym numerem błędu 39, a więc niepodpisane sterowniki. Po odpaleniu systemu przez F8 wyłączyłem weryfikacje i wszystko w menadżerze zaświeciło bez usterek. (Czy można automatycznie wyłączyć weryfikacje podpisów bez konieczności za każdym razem bootowania przez F8?)

 

Problem polega na tym, że nie wiem z jakiego programu teraz mam skorzystać. Dosyć mocno przyzwyczaiłem się do progdvb i ta nowa wersja pod x64 troche mnie irytuje (nonstop wyświetla info o wersji pro, której wiem, że nie mam, no ale ile można...). Po pierwsze, niby jakość i moc śmiga na wysokim poziomie, ale obrazu nie widać. Po drugie nie widzi żadnych pluginów w programie mimo obecności w folderze.

 

Poszukuje solucje odnośnie możliwie najlepszego programu pod viste, lub też jakiejś innej wersji prog'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Orbita... masz browca :D Zapewne bym sie skłonił do przetestowania innego proga prędzej czy później, ale popchnąłeś mnie do tej decyzji i działa! Sterowniki z waszego forum zadziałały, propozycja programu też... jak mam Wam nie podziękować? :) Mam jeszcze szkopuł z podchodzeniem do visty z F8 podczas bootowania... męczy fakt wyłączania podpisu sterownika, ale jest git!

 

Pozdrawiam! :)

 

P.S. Domyślam się ile jest takich nowych ludków którym trzeba powtarzać to samo jeszcze i jeszcze jeden raz... Podziwiam i gratuluje cierpliwości do takich jak ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę poszukać na sieci - może da się jakoś tego Windowsa oszukać ze sterownikami. Nie wierzę, że nie zrobili jakiegoś prostszego obejścia ;)

 

EDIT: Z tego co widzę (liznąłem temat na googlach) to Vista w wypadku 64bit faktycznie blokuje sterowniki nie podpisane - trochę głupio :woot: Pozostaje w takim wypadku czekać na łaskawość TwinHana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...