Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dzisiaj mam problem z odbiorem Polsat HD (brak),Discovery (brak),Polsat Sport HD (zaniki).Innych kanałów nie przeglądałem jeszcze.

U mnie bylo to samo, teraz wrocil. Z reszta mam tak od paru dni. Antena i konwerter sprawdzone. Na innym, ale takim samym dekoderze u kolegi bylo to samo.

Inne kanaly HD, ktore odbieram TVP i TVN-y dzialaja bez problemow. Sygnal 95%, a dostaje informacje ,ze sygnal jest zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chyba tylko ty tak masz. U mnie jest normalnie. Spróbuj zainstalować od nowa kanały Cyfrowego Polsatu, albo przywrócić ustawienia fabryczne lub wyciągnąć wtyczkę dekodera z sieci i włączyć ją z powrotem. Jeżeli to wszystko nie pomoże, to ponów sygnał przez ICOK, albo przez konsultanta.

Chyba nie przestawiła ci się antena? Jest to też możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanie dotyczące dzisiejszego meczu Polska - Słowacja na TVP1 czy też mieliście taki fatalny przekaz ? fakt że nieco przeszkadzało mocne słońce na stadionie, ale z satelity obraz był paskudny jakiś taki rozmyty (bynajmniej u mnie) przełączyłem się na naziemy cyfrowy i jakość była o niebo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem to samo ,ja niewiem skad oni biora tak fatalny przekaz ,zawsze tak jest jak nadaja mecze kadry czy zespolow klubowych z pucharow z poza naszego kraju .Jest to przekaz najtajszy kiepskiej jakosci, do tego dochodzi niskie Bitrate Video TVP1 i mamy to co mamy .Mam nadzieje ze kiedy wejdzie TVP 1 HD to sie zmieni ibedziemy mogli sie cieszyc lepsza jakoscia obrazu.A w tej sytuacji musimy interweniowac do samej TVP na facbook czy poprzez kontakt z widzami ,ja tak juz zrobilem.Bo jesli bedziem siedziec cicho to znaczy ze wszystko jest ok,a nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...