Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super,działa,dzieki!!!a co do tych kanałów co mi wypadły,gość co mi instalował taki znajomy mówi że to oni czasem puszczają słaby sygnał,a miła pani kazała zmieniać częstotliwości na (11158,12284)ale na nich niestety spada dolny pasek %,ja mam ustawione 12188/v,może ktoś jest tu z krakowa i może potwierdzić czy ma też coś takiego z tymi konkretnie 2 kanałami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynikl problem :(

na HB pod transponderem 11508 V znajduje

ale jednoczesnie taki sam transponder jest pod Astra

i jak wchodze do dodawania kanalow do listy, to po selekcji wg transponderow nie ma HB 11508 V - tylko jest astra 11508 V

wiec chyba musze usunac ten transponder spod Astry - ale nijak nie idzie tego zrobic - nie ma opcji usuwania transponderow

ma ktos jakis pomysl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jestem tu nowy i mam do panow pytanie a mianowicie w sobote kupilem cyfrowy polsat dzis udalo mi sie czesc programow skonfigurowac ale odbieram tylko okolo 35 a powinienem okolo 100 m innymi nie mam hbo axn itp mimo iz sila sygnalu wynosi 74 % a ten 2 wskaznik 63 prosze o odpowiedz z gory dziekuje ach mam echostara 717db

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie dekoder dsb 717 sory za literowke.Alepronblem mam nadal otoz na czestotliwosci 12188 swieci sie zielona lampak wszysto oki sila sygnalu 75 ten 2 wskaznik64 ale nadal ma tylko okolo 35 polskich kanalow mimo iz powinienem miec wszystkie jakby cos nie wyszukiwalo dokladnie.prosze o porade albo niech ktos napisze na gg :censored: jak wie jak ten problem rozwiazac z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Świeci się zielona lampka, ale pisze coś na ekranie TV - coś w stylu "tego kanału nie ma w twoim abonamencie", "problem z odbiorem sygnału", "usługa niedostępna"; czy tylko jest pusty ekran :roll:

2. Jaki pakiet wykupiłeś :?: Jakie kanały mniej-więcej odbierasz :?: Sprawdź też parametry tego transpondera, czy masz dobrze wpisane - czestotliwość: 12.188, polaryzacja: V, Symbol Rate (SR): 27500 oraz FEC: 3/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki ze spoko lampka na zielono sie swieci ale wykrywa mi kanaly jakby nie te co sa standardowo zaprogramowane od 1-100 tylko wyszukuje mi na innych czestotliwosciach

 

Edycja tomekb1976: Jeżeli jeszcze raz będziesz wypowiadał się bez wcześniejszego zapoznania się z Regulaminem, otrzymasz ostrzeżenie. Nie piszemy postów pod sobą (i to jeszcze tylu :!: ) Od tego służy przycisk EDYTUJ po prawej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...