Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder Sagem - na kanale TV5 lub Edusat dekoder całkowicie się zawieszał - musiałem wyłączać go z sieci i uruchamiać ponownie.Przeprowadziłem ponowne przeszukanie sieci - okazało się, że kanały Polonia 1. TV5,Edusat zmieniły położenie ( są dublowane ) z nowego położenia dodałem ich do listy ulubionych - i to był błąd - okazało się , że z listy sieci znikły m.i. Cinemaxy,HBO, Zone Europa !!! Kilkakrotnie ponownie przeprowadziłem ponowne przeszukanie sieci - nic nie pomogło - w/w kanały mogę oglądać tylko w wypadku instalacji PROGRAMÓW :!: wybierając TRANSPORDER " A NIE CAŁĄ SIEĆ - JEDNAK WTEDY TRACĘ WSZYSTKO Z "ASTRY"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straciłem ostatnio kanały discovery. Dziś zrobiłem przeszukiwanie o wróciły wszystkie z wyjątkiem discovery chanel. Czy wiecie co może być powodem?

To zrób jeszcze raz to samo, co zrobiłeś. Jak nie pomoże, to przywróć ustawienia fabryczne dekodera i przeszukaj ponownie. Kanał ten musi wskoczyć na pozycję 79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witajcie,

od wczoraj nie mam TVP1 i TVP2. Na ekranie komunikat "Brak sygnału" chociaż na innych kanałach (polsat, tvny itp.) wszystko jest ok...

Dekoder Echostar 616. Taki sam objaw na mojej własnej liście i na liście POLSAT. Po przełaczeniu dekodera na TVP1 lub TVP2 pasek sygnału (ten dolny) spada do zera, na innych kanałach jest na ok. 80%

Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem?

 

pozdrawiam

 

66Butch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

od wczoraj nie mam TVP1 i TVP2. Na ekranie komunikat "Brak sygnału" chociaż na innych kanałach (polsat, tvny itp.) wszystko jest ok...

Dekoder Echostar 616. Taki sam objaw na mojej własnej liście i na liście POLSAT. Po przełaczeniu dekodera na TVP1 lub TVP2 pasek sygnału (ten dolny) spada do zera, na innych kanałach jest na ok. 80%

Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem?

 

pozdrawiam

 

66Butch

NIe maja dosyłu tych kanałow z nadajnikow naziemnych i stad ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedzi i porady.

Wczoraj późnym popołudniem wszystko wróciło do normy - ważne zwłaszcza dla mojej Żony bo mogła obejrzeć "Klan", "Plebanię" :lol2:

Niemniej mam zamiar wezwać fachowca żeby sprawdził czy np antena się nie poluzowała - ostatnio wiało jak [beep]a i zrywało sygnał.

 

pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważył ktoś u siebie może od wczoraj (28.11.2008) zanik opcji wyboru dźwięku na kanale 8 - TVN?

Mam Echostara DSB-717. Dotychczas i tak był kłopot, by dźwięk przełączał się automatycznie, a teraz opcja ta znikła zupełnie. Na TVN7 DD 2.0 (5.1 nie miałem jeszcze okazji tam słyszeć) funkcjonuje bezbłędnie. Dzwoniłem do Obsługi Klienta. Konsultant potwierdził, że u niego na odbiorniku tez w tej chwili nie ma tego dźwięku DD. Byc może - tak stwierdził - jest to związane z perturbacjami wywołanymi wyłączeniem wczoraj starego systemu kodowania, ale pewien nie jest...

 

Pogrzebałem jeszcze trochę w tunerze i na forum i okazuje się, że na kanale 266 TEST1 emitowany jest również zdublowany TVN i tam dźwięk DD jest OK! Czyżby stara Nagra2 jeszcze...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...