Skocz do zawartości

Ankiety a łamanie regulaminu!


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masowe zakładanie ankiet, jak i postowanie w tym dziale zostanie uznane za nabijanie postów, jest zakazane i będzie karane w skrajnych przypadkach BAN-ami.

 

Złota zasada: Piszemy tylko wtedy, gdy mamy coś ciekawego do powiedzenia.

 

No właśnie nikt chyba teraz tego nie przestrzega jest tam taki bajzel, że hej. Jaki sens ma ankieta na forum o tematyce satelitarnej np. jakie masz zwierzątko,ile masz lat, kto mistrzem Polski, ulubiony gatunek filmowy, komunikator itp. albo ankiety na temat kanałów z filmami animowanymi, gdzie można by było zrobić jedna konkretna ankietę a nie rozdzielać na poszczególne kanały. Ankiety te chyba w znacznym stopniu odbiegają od tematyki satelitarnej i jak pisze w regulaminie służą tylko i wyłącznie do nabijania postów. Owszem dział jest fajny bo warto się dowiedzieć co ludzie np. sądzą o tym kanale, programie dekoderze ale ten dział powinien być tylko i wyłączne o tematyce sat. od innych tematów jest przecież Hyde Park Nie da sie ukryć, ze sam tam pisałem ale regulamin to regulamin :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, regulamin jest regulaminem i trzeba go przestrzegać. A więc rozumiem że takie tematy należy definitywnie zamykać i przenosić do kosza? Obawiam się że wtedy pojawiłaby się druga grupa osób która byłaby niezadowolona z tego powodu.

Napiszę tak:

Jestem tutaj na forum już sporo czasu i mogę powiedzieć że mniej więcej Was znam. Może to jest trudne do uwierzenia ale tak jest. Czytając Wasze posty poznaję Wasze charaktery i te nazwy nicków które można z powodzeniem nazwać Waszym imieniem i nazwiskiem. Z drugiej strony chciałbym się dowiedzieć o Was coś więcej a nie tylko wymiana zdań wokół tematu SAT. Myślę że skoro Użytkownicy zakładają takie tematy to chcieliby bardziej Was poznać, Wasze środowisko, ile macie lat, co najbardziej lubicie (ogólnie), itp.

Jeżeli chodzi o dział Ankiety, na pewno tego typu tematy długo nie będą zalegały gdyż w planach jest okresowe sprzątanie właśnie w tym dziale tak jak to ma miejsce w HydePark.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oddzielić je w taki sposób:

 

Ankiety-Satelita

Ankiety-HypePark

 

:?::?::?:

Jeden z użytkowników kiedyś złamał regulamin bo napisał jednego posta po drugim i tak ze 13 a żaden Moderator nie zwrócił na to uwagi choć napisałem o tym. No ludzie złamał regulamin i nic za to nie mia :!::!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Nie będzie rozdziału Ankiet, pozostanie tak jak jest. Po prostu od czasu do czasu będziemy usuwać tematy które uznamy że już obecność na forum jest ich niepotrzebna, tak jak ma to miejsce w HydePark. Oczywiście zostaną te wątki które wiążą się z SAT (gdyż taka jest tematyka naszego forum i takie tematy mogą wnosić ważne informacje).

 

No, zależy jakie to forum. Tutaj na pewno byłoby upomnienie a jak by nie poskutkowało to wiadomo o co chodzi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masowe zakładanie ankiet, jak i postowanie w tym dziale zostanie uznane za nabijanie postów, jest zakazane i będzie karane w skrajnych przypadkach BAN-ami.

 

Złota zasada: Piszemy tylko wtedy, gdy mamy coś ciekawego do powiedzenia.

 

No właśnie nikt chyba teraz tego nie przestrzega jest tam taki bajzel, że hej. Jaki sens ma ankieta na forum o tematyce satelitarnej np. jakie masz zwierzątko,ile masz lat, kto mistrzem Polski, ulubiony gatunek filmowy, komunikator itp. albo ankiety na temat kanałów z filmami animowanymi, gdzie można by było zrobić jedna konkretna ankietę a nie rozdzielać na poszczególne kanały. Ankiety te chyba w znacznym stopniu odbiegają od tematyki satelitarnej i jak pisze w regulaminie służą tylko i wyłącznie do nabijania postów. Owszem dział jest fajny bo warto się dowiedzieć co ludzie np. sądzą o tym kanale, programie dekoderze ale ten dział powinien być tylko i wyłączne o tematyce sat. od innych tematów jest przecież Hyde Park Nie da sie ukryć, ze sam tam pisałem ale regulamin to regulamin :wink::wink::wink:

 

Właśnie nie da się ukryć,że sam biezresz udział w tych ankietach a teraz nagle piszesz o tym że łamie się tam regulamin.Też mi się nie podobają te z tymi bajkami to była duża przesada :? zaraz ktoś wypisze wszystkie kanały jakie mamy na platformach i co o nich sądzimy bez PRZESADY!!! i tak naprawdę te ankiety mnie bardzo wkurzyły było ich chyba z 10 pod rząd założył je jeden użytkownik, z tego co pamiętam był upomniany i moim zdaniem jeśli by się to powtórzyło można by zacząć wykorzystywać ten regulamin.

Podsumowując moderatorzy dają przyzwolenie na taki jak to nazwałeś bajzel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masowe zakładanie ankiet, jak i postowanie w tym dziale zostanie uznane za nabijanie postów, jest zakazane i będzie karane w skrajnych przypadkach BAN-ami.

 

Złota zasada: Piszemy tylko wtedy, gdy mamy coś ciekawego do powiedzenia.

Krótko mówiąc: twórcy ankiet pod lupą. :wink:

Jeśli ktoś nabija za często, to powinno się zacząć łagodnie - najpierw upomnienia, potem ostrzeżenia, a na samym końcu BAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie pokazało co innego - dotyczy to głównie zakładanych ankiet i tu nastąpiła "mała" i przyjemna tolerancja. Zawszę poważni, satelitarni i z fasonem techniki. A czy nie lubicie czasami się pobawić :?: Trochę się rozluźnić, odreagować. Ja lubię się bawić i lubię "piaskownicę" i powiem tak, bawmy się - czasami :wink: Przecież i tak te ankiety znikną, albo też nie, jeśli tylko zechcecie :idea: - tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach uzupełnienia muszę dodać, że to nie jest do końca tak, że jak ktoś masowo naciapie w ankietach to nic z tego nie wynika. Mamy w dziale dla moderatorów wykaz użytkowników łamiących regulamin, dopisujemy sobie nicki i mamy w pamięci co kto kiedy nabroił :] W przyrodzie nic nie ginie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...