Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w TV jest inna reklama, dekoder HD z nagrywarką z DVBT aktywacja zero złotych, to albo telewizja kłamie albo strona "n". Napisałem do "n-ki" maila zobaczymy jak to wyjaśnią bo to jest w takim razie nic innego jak nieuczciwa praktyka rynkowa a reklamę mam nagraną na dekoderze, i się nie wyprą.

4 lutego 2011 roku. W tym samym dniu wyłączona zostaje promocja Świąteczna Wielka Rewolucja. Zgodnie z warunkami nowej promocji, miesięczny abonament dla umowy na 13 miesięcy wynosi 48 zł. Abonent ma dostęp do dekodera nbox HDTV z aktywacją gratis i dostępem do wszystkich pakietów oraz opcją HBO, Cinemax i Filmbox do 2 miesięcy gratis.} to jest fragment z satkurier też pisze zero złotych. To ni jak się ma do strony "n-ki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzych1963

Dziwna ta N-ka bo tą promocje możesz zamówić przez tel,a gratis dostaniesz taki że będziesz bardzo długo na to zamówienie czekał,ponad dwa tyg,jak dobrze pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem w APS i nie mozliwości dostac dekodera z nagrywarka w nowej promocji z abonamentem 48zł. Mozna dostac tylko dekoder HD (ten biały) i wg ASP-u to nie ma zadnych dodatkowych upustów dla przechodzących z innych platform. Wg to to cienka ta promocja, Wielka Rewolucja byla lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z tą niby nową promocją to jeden wielki przekręt, co innego mówią w Telewizji, co innego na ich stronie, co innego w APS-e a już rzeczywistość jest całkiem inna, jak zwykle robią z klientów idiotów i jak ktoś się nie połapie w tym syfie to buli jak za woły a odwołać się można jedynie do KONIA bo do ITI to jest tak daremne jak i ich Pseudo Promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba było ją brać. Polak ma to do siebie że zawsze mu mało, N ma najlepszą ofertę ze wszystkich platform, obecnie 48zł (bez promocji 86zł) to 17 kanałów HD w promocji do 2mc nawet 22 kanały, jest to odpowiednik starego familijnego + HD + Relax MIx z tym że w CP to kosztowało chyba 75zł (bez promocji na niższy abo) bądź Optimum HD Cyfry Plus który w promocji kosztuje 65zł (a bez promocji 85zł).

Więc promocja N wychodzi najlepiej z obecnych promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale ma jedną wadę, nie ma najlepszych lig piłkarskich, koszykówki i siatkówki. A te trzy dyscypliny w naszym krajów przyciągają szerze kibiców a co za tym idzie abonentów. Więc jak sam widzisz, aż takich tłumów do enki nie ma i nie będzie. Chyba że kupią prawa do tej polskiej kopaniny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o tych wszystkich ligach ciągle piszecie patrząc na sprawę ze swojego punktu widzenia. A realia są nie są takie różowe jak uważacie. Zainteresowanie w/w sportami obejmuje co najwyżej 20% dorosłego społeczeństwa. Dla reszty jest nka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lig, to na początku też myślałem, że jest tragedia. Ale jak by ktoś się uparł, to nie jest najgorzej. Liga Szkocka, Francuska, Belgijska, Puchar Anglii, Hiszpanii,Francji, prawdopodobnie polska ekstraklasa od następnego sezonu, bundesliga(na następne 5 lat). No i oczywiście CL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może głupie pytanie z mojej strony, czy N pociągnę z anteny polsatu? jednym słowem, czy jeśli skorzystam z promocji n-ki i wezmę z dekoderem PVR to czy muszę również wziąć od nich antenę? czy mogę wykorzystać obecnie posiadaną antenę na cyfrowy polsat? dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za szybką odpowiedź :) a słuchajcie jak jest z tą promocją Wielka Rewolucja za 48 zł? czy cały czas obowiązuje jeszcze dekoder PVR???? bo na n.pl cały czas jest dostępny dekoder PVR? Jak on się sprawuje? Można układać swoją listę programów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ułożyć 4 ulubione listy programów w dowolnej kolejności tyle ze każdy program z listy ulubionej ma mimo wszystko przypisany numer z listy głównej.;)

Jest to rozwiązanie podobne do tego z tunerów Cyfry tylko tutaj można takie cztery niezależne listy utworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ofert WR z PVR to teoretycznie nie ma tej promocji a jest teraz Czas na zmianę bez PVR ale za 48zł przez 13mc.

Ale z drugiej strony na stronie pisze co innego, lepiej zadzwonic i się ostatecznie dowiedzieć lub przejść sie do APS i tam zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może głupie pytanie z mojej strony, czy N pociągnę z anteny polsatu? jednym słowem, czy jeśli skorzystam z promocji n-ki i wezmę z dekoderem PVR to czy muszę również wziąć od nich antenę? czy mogę wykorzystać obecnie posiadaną antenę na cyfrowy polsat? dzięki

 

Oczywiście możesz korzystać z anteny Cyfrowego Polsatu. Musisz jednak pamiętać, że "N" ze względu na sposób przesyłu sygnału musi mieć wyjątkowo precyzyjnie ustawioną antenę. Może się zdarzyć, że Polsat odbierało Ci znakomicie a na "N" w ogóle nie będziesz miał sygnału na całej lub części oferty. Dopiero precyzyjne ustawienie anteny a zwłaszcza konwertera pozwoli Ci cieszyć się "N"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek zadzwonilem na infolinie w celu zapytania o nowe promocje i nowy dekoder, ktory juz widnial u nich na stronie, konsultant wszystko mi wyjasnil, oczywiscie ze nowy dekoder mozna juz zamawiac, wymienil jego zalety, pvr, telewizja naziemna itd.. Tak wiec zlozylem zamowienie, 48zl 13msc, nowy dekoder. Dzisiaj otrzymalem przesylke (w miare szybko, z tego co sie na forum naczytalem ludzie czekaja o wiele dluzej) tylko, że ze starym nboxem, mysle sobie pomylka. Zadzwonilem na infolinie i miła Pani informuje mnie, ze niemożliwe ze zamowilem juz ten nowy dekoder poniewaz oni go jeszcze nie maja, jeszcze nie mozna go zamawiac. Tak wiec nie pozostaje mi chyba nic innego jak tylko do 10dni im to zwrocic. Oddaje sie w APSie , tak? Niezbyt przyjemnie zaczyna sie moja przygoda z n :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mnie C+ odbierało idealnie na 64 cm antenie, a w nce miałem jakość sygnału 40-50%. Dopiero delikatne regulacje trwające ze 2h umożliwyły uzyskanie 80-90% jakości. Co ciekawe to regulacja konwerterem tylko pogarszała sprawę.

Ja ustawiałem antenę n na "wyczucie" korzystając ze wskaźników w nBox'ie i mam dobry sygnał.

Spotkałem w necie informację, iż w celu dobrego ustawienia anteny najpierw ustawić ją prawidłowo w płaszczyźnie poziomej (13st.E), następnie ustawić elewację (nachylenie anteny) a dopiero ostatnią regulacją jest obrót konwertera. NIGDY nie zmienia się więcej niż jednego ustawienia w danej chwili.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy ktos wie kiedy wprowadzą w koncu ta ich nowa promocje, ktora od wczoraj jest u nich na glownej stronie a chyba od przedwczoraj w radiu i tv. Jak myslicie wymienią mi dekoder na ten nowszy, czy bede musial rezygnowac z umowy i podpisac nową umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...