Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu zawsze przychodzi sam tuner DVB-T. Jak byś poczytał to byś skumał.

Fajnie, tylko dlaczego przed umową, której zawsze mogą nie dosłać (jeśli nie ze względu na długi, to przez najzwyklejszy bałagan). A sam tuner nie stanowi atrakcji sam w sobie. Nieważne. Ważne jest przestrzeganie przepisów BHP i to że Infolinia 5 minut do twojego wniosku dochodziła. Niemniej podziękowania za hinta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziwi mnie takie narzekanie. Przecież naturalną koleją rzeczy jest próba przyciągnięcia osób, które w CP oglądały BBC...

Wprawdzie takie postepowanie trochę przypomina słynną tabliczkę w knajpie u starego Żyda:

"Dziś za pieniądze, jutro darmo" /a daty nie napisał/

lecz jak wiadomo - reklama jest dźwignią handlu. Dobre kilkaset osób więcej w skali kraju, którzy staną się abonentami...

 

POzdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

markb - mylisz trochę pojęcia. Nie ma czegoś takiego, jak stała promocja. UOKiK by ich za to nieźle ukarał i wymusił obniżki dla pozostałej rzeszy abonentów, a tego nikt z nadawców nie lubi...

Promocje mają to do siebie, że są ograniczone czasowo i pomimo identycznych cen - każda następna różni się jakimś detalem: a to pilot dla dzieci, a to tuner DVB-T, a to multiroom za grosze, itp...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle było wariacji Wielkiej Rewolucji i Fulla, ze nawet pracownicy nie zwracają na to uwagi.

WR na 13 miesięcy, na 24. Tańszy/droższy dekoder, lub brak Czarnego. Do tego wariacje z HBO gratis, Filmboxem itp, Nfilm, nie wspominając o gratisach typu kable, pilot, kiedyś TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moja sąsiadka podpisała w Piątek umowę REGULAMIN WSZYSTKIE PAKIETY N D2D 48 mies aktywacja biały 0zł umowa na 24 czemu nie 13 ? kto mi odpowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dostała 24 m-ce bo nie potrafi czytać oferty... nawet tej kolorowej w ulotkach!

 

13 m-cy jest TYLKO dla Wielkiej Rewolucji. Swoją drogą to nie wiem co ją do tego zmusiło, bo oprócz MR to w ofercie Wszystkie Pakiety nie ma nic poza turborecorderem, a co gorsza to nawet zwykły recorder kosztuje 99 zł, a w tylko WR 48 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Pakiet za 48zl jest tylko i wylacznie na 13 miesiace. Wszystkie inne sa na 24 miesiace. Wychodza nie doczytania w ulotce. Ja mialem sytuacje gdzie z ASPN nie zrozumial mnie ze chce za 78 zl umowe to mi wypisal za 48zl. Umowa zostala anulowana dostalem 2 dekodery ktory jeden odwiozlem do serwisu. I mam spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń - 801 05 5555, myślę że tak. Jednak WR była lepsza o tę mżliwość wynajęcia PVRa za 49 zł. Tym niemniej nie jest źle, zwłaszcza gdy dalej funkcjonuje minifull za 68 zł dla abo konkurencji.

Coś piszą że alternatywą dla darmowego nboxa białego w tej promocji ma być nowy nbox z funkcją pvr ready i głowićą dvb-t. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś nie ma już tradycyjnych dekoderów HD, obecnie dostępne sa znane z TNK HD dekod4ery z DVBT, cena ze zmian 0zł

Co ciekawe Wielka rewolucja nadal wisi na stronie, nadal sa ostatnie godziny promocji, podobno maja błąd ale tuner do HD podmienili w tej promocji na stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedno wychodzi.

Wielka rewolucja rec kosztuje 48zł + 148zł za update do turbo a Wszystkie pakiety N turbo kosztuje 199zł

Obecnie nie masz już pakietu WR z rec za 48zł więc pozostaje tylko WP za turbo za 199zł

 

Nie wnikałem w zawiłości regulaminów, ale:

WR z aktywacją rec - 48zł + turbo 148zł = 196zł; i potem 48zł/mies przez 25 miesięcy

WP z aktywacją turbo 199zł i 54zł przez 24mies

6zł*24mies to robi 144zł, czyli praktycznie aktywacja CARBO...

Różnica na korzyść WP to pictureBOX na "do 2 mies." (ATSD w dotychczasowej wersji WR chyba było, teraz już nie...) i nFilmHD na "do 4 mies", oraz możliwość wzięcia multiroom.

Czy jak się otrzyma w WR CLRA/BLUE to zmiana na CARBO wydłuża kontrakt czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...