Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest w koncu z tym nFilm'em w promocji Wielka Rewolucja ? Po 6 miesiacach trzeba uiszczac wplate 20zl do konca okresu minimalnego czy mozna po okresie promocji z niego dobrowolnie zrezygnowac z rozpiski wynika ze trzeba placic za niego co razem daje 66zl :shock:

Niech mnie ktos poprawi jezeli sie myle :roll:

 

6 miesięcy gratis przy zamówieniu przez WWW/telefon, można zrezygnować. Wszystko jest w regulaminie ;)

 

http://n.pl/fileadmin/pdf/WARUNKI_PROMO ... kurier.pdf

 

6. Abonent, na podstawie niniejszej promocji, ma prawo zrezygnowac z Opcji dodatkowej nFilmHD:

1) w trakcie Okresu Promocyjnego nFilmHD, ze skutkiem na ostatni dzien Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu promocyjnego

nFilmHD, za posrednictwem Centrum Abonenta,

2) w trakcie okresu Po Okresie promocyjnym nFilmHD na warunkach okreslonych w Cenniku i Regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest w koncu z tym nFilm'em w promocji Wielka Rewolucja ? Po 6 miesiacach trzeba uiszczac wplate 20zl do konca okresu minimalnego czy mozna po okresie promocji z niego dobrowolnie zrezygnowac z rozpiski wynika ze trzeba placic za niego co razem daje 66zl :shock:

Niech mnie ktos poprawi jezeli sie myle :roll:

 

6 miesięcy gratis przy zamówieniu przez WWW/telefon, można zrezygnować. Wszystko jest w regulaminie ;)

 

http://n.pl/fileadmin/pdf/WARUNKI_PROMO ... kurier.pdf

 

6. Abonent, na podstawie niniejszej promocji, ma prawo zrezygnowac z Opcji dodatkowej nFilmHD:

1) w trakcie Okresu Promocyjnego nFilmHD, ze skutkiem na ostatni dzien Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu promocyjnego

nFilmHD, za posrednictwem Centrum Abonenta,

2) w trakcie okresu Po Okresie promocyjnym nFilmHD na warunkach okreslonych w Cenniku i Regulaminie.

 

Teraz jest na www, że po okresie promocyjnym samo się wyłącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chcialbym zapytac czy ktos z forumowiczow byl wywiedziec sie o promocje w media expert powiazana z telewizja nowej generacji N?

Konkretnie na gazetce w ME jest niewielki baner z promocja N gdzie czarny N-recorder badz Turborecorder widnije na tle ceny 449 przekreslonej na 0zl ( z dopiskiem tylko u nas aktwacja 0zl). Ja bylem w swoim media exercie Pani na poczatku nie wiedziala ocb a po naradzie z koleznka okreslila sie ze cena 0zl odnosi sie do zwyklego n-boxa :? Czy aby na pewno ? Ktos cos wie ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obowiązującą promocją w n-ce aktywacja czarnego nbox HDTV recordera wynosi 48zł (zamiast 449zł) natomiast białego nbox'a HD - 0 zł (zamiast 99zł). Tak samo powinno być w wspomnianym przez Ciebie Media Expercie. Stroną internetową Media Expert nie radzę się sugerować, bo promocje odnośnie platformy n są bardzo przedawnione (informuje jeszcze o promocji z zeszłego roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed prawdopodobnym zakupem zestawu z platformy n. Chce zamówić online dekoder (lepsza promocja), tylko się zastanawiam czy mogę jeszcze skorzystać z promocji, z racji posiadania karty IKEA family, w której teoretycznie mam 15% rabatu na wszystkie produkty telewizji n

Czy ktoś wie jak to wygląda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się nie zgodzę... Zamawiając online czyli przez www albo przez Infolinię może po 12 miesiącach dopiero złożyć wypowiedzenie i z końcem 13 miesiąca zrezygnować... Tego nie ma w regulaminie ale tak jest... Ta informacja jest pewna ale z oczywistych powodów abonenci nie są o tym informowani...

Promocja Full rządzi się swoimi specyficznymi prawami... Ale niektórzy są na bakier z regulaminem to co dopiero z kodeksem cywilnym i prawem handlowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem to powinni informować o wszystkich prawach konsumenta, ale chyba regulamin jest od czegos innego, prawda?

 

Proponuje najpierw poznać swoje prawa zanim zacznie się kupować, takie handlowe "prawo jazdy", można zacząć od tego: http://www.federacja-konsumentow.org.pl ... ?story=307

 

Z tym rokiem to sam już nie wiem jak jest, wprawdzie ludziom nawet konsultanci eNki to potwierdzali ale chciałbym czarno na bialym to zobaczyć bo zapis w polskiej ustawie dla mnie niejednoznaczny sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale chodzi o interpretację tego zapisu, czy chodzi o "rok" czy czas umowy.

Umowę zawartą na czas dłuższy niż rok poczytuje się po upływie tego terminu

za zawartą na czas nieoznaczony.

Wystarczyło napisać "po upływie roku" lub "po upływie terminu umowy" a tak będą dalej wojny o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym punkcie jest wspomniany termin "rok" i to do tego terminu "roku" odnosi sie wyraz "termin" kilka slow dalej. nie stosuje sie nawiazan do slow w innym punkcie - byloby to nielogiczne. wiec wedlug mnie druga czesc zdania tyczy sie wymienionego terminu w pierwszej czesci czyli terminu "rok"

 

niech potwierdzeniem bedzie ze n to respektuje a tylko nie informuje z oczywistych powodow :)

 

tak sobie pomyslalem ze tak samo mozna robic biorac abonament w sieciach komorkowych przez kuriera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem mnie głównie chodzi o te kanały podsatwowe jak dicavery, eurosport itp, te dodatkowe raczej tak i tak bym nie brał

ale jak patrzyłem po innych ofertach to właśnie kanały typu discavery itp są płatne extra ( ok15zł )a tu za małą kasę jest w sumie wszystko i dlatego zastanawiam się gdzie jest chaczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"chaczyk" jest w słowniku ortograficznym, a w Wielkiej Rewolucji go nie ma. 48 zł, przez 13 mies. za wszystkie pakiety, bez opcji dodatkowych i VOD. Antena nie w zestawie, doliczyć trzeba aktywacje 48 za recordera (jeżeli chcesz). Nie ma dzierżawy itp czyli 48 zł płacisz. I tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO, Cinemax i Filmbox jest na miesiąc za friko a przy recorderze dodatkowo Picturebox na miesiąc a potem jak nie zatwierdzisz żeby zostały to same się wyłączają... Na 6 miesięcy nFilm jest teraz bezpłatny (ale nie wyłącza się sam) a dodatkowo zamawiając teraz dostajesz zestaw TNK z doładowaniem na 3 miesiące za darmo i dekoder Technisat na własność również przez Infolinię... Czyli zamawiając przez Infolinię dostajesz zarówno TNK jak i nFilm 6 miesięcy za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...