Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można w przypadku nBox Recorder'a korzystać tylko z 1 kabla, ale nie będzie można w danym momencie oglądać jednego kanału i jednocześnie nagrywać jakiegoś programu na dysk z innego kanału; także jeśli mamy wykupioną opcję VOD, to zamówione pozycje będą się dłużej ściągać na dysk.

Tylko z jednego kabla napewno korzystamy w przypadku zwykłego nBox'a HD - tego srebrnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące promocji za 48 zł. Przez jeden miesiąc są gratisowe niektóre opcje, który same mają wygasnąć. Ale jest też 6 miesięcy gratis nFilm i według tego (http://n.pl/fileadmin/pdf/WARUNKI_PROMO ... kurier.pdf) wychodzi na to, że potem nie można zrezygnować i trzeba płacić 20 zł. Prawda to? Czy da się tą opcję wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment tego regulaminu ;)

 

6. Abonent, na podstawie niniejszej promocji, ma prawo zrezygnowac z Opcji dodatkowej nFilmHD:

1) w trakcie Okresu Promocyjnego nFilmHD, ze skutkiem na ostatni dzien Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu promocyjnego

nFilmHD, za posrednictwem Centrum Abonenta,

2) w trakcie okresu Po Okresie promocyjnym nFilmHD na warunkach okreslonych w Cenniku i Regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja umowa z ITI wygasa w grudniu i czekam z niecierpliwością na ofertę N-ki na same Święta ( no chyba będzie jakiś prezent pod choinkę :P ), tylko proszę nie piszcie co jest teraz w ofercie bo dobrze o tym wiem :lol: . A na święta to powinien być wysyp wszelkich promocji od dostawców tv sat, nawet dzisiaj wyczytałem że TP zapowiada boxa Sagema z 160GB dyskiem na przyszły rok, oj robi się ciekawie! ciekawie jak to w rzeczywistości będzie wyglądać. N-ka tez sie rozpędza i daje po "cukiereczku" do swojej ofery, CP mnie nie interesuje (to raczej dla "starszego" pokolenia). Jak macie jakieś info o planowanych bonusach to piszcie

 

Pozdr.

Marcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest promocja FULL -99 PLN co miesiąc.Co prawda umowa jest na 24 miesiące ale jeśli zamówi się przez telefon to tak naprawdę jest na 12 miesięcy bo umów na odległość nie wolno zawierać na dłuższy okres.Pani z BOK potwierdziła właśnie moje przypuszczenie.Poczekam więc do 01.12 i wtedy ją wezmę.Być może turborekorder będzie już tańszy

 

Jak to ma sie w rzeczywistosci ... ? szukalem i nie znalazlem nigdzie takiego zapisu (moze zle szukalem bo w koncu zabralem sie za to po polnocy) :D

Gdyby rzeczywiscie tak bylo moznaby przeciez uznac ze promocja Cyfry na 24 miesiace z TV tez obowiazuje 12 miesiecy tylko ... :woot:

 

Odnosnie promocji N-ki +TNK to czy do zestawu dodawana jest antena satelitarna ? a jezeli nie to w jakiej cenie mozna nabyc ja promocyjnie ?

Jeszcze jedna sprawa czy moge obecnie wymienic n-boxa na n-recordera lub turbo recordera bez zawierania nowej umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 osoby tłumaczyły Ci jak należy ze zrozumieniem czytać ten punkt, a ty dalej swoje.

Przy okazji pytałem się rzecznika konsumentów i potwierdził to co wcześniej mówiłem.

2.Umowę zawartą na czas dłuższy niż rok poczytuje się po upływie tego terminu za zawartą na czas nieoznaczony.

W tym przypadku 'po upływie tego terminuu' odnosi się do całego sformułowania 'na czas dłuższy niż rok'. Innymi słowy, umowa zawarta na odległość może być zawarta na czas dłuższy niż 12 miesięcy i po 12 miesiącach nie przechodzi na czas nieokreślony, tylko po okresie minimalnym, na który została podpisana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest w koncu z tym nFilm'em w promocji Wielka Rewolucja ? Po 6 miesiacach trzeba uiszczac wplate 20zl do konca okresu minimalnego czy mozna po okresie promocji z niego dobrowolnie zrezygnowac z rozpiski wynika ze trzeba placic za niego co razem daje 66zl :shock:

Niech mnie ktos poprawi jezeli sie myle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Jak jest w koncu z tym nFilm'em w promocji Wielka Rewolucja ? Po 6 miesiacach trzeba uiszczac wplate 20zl do konca okresu minimalnego czy mozna po okresie promocji z niego dobrowolnie zrezygnowac z rozpiski wynika ze trzeba placic za niego co razem daje 66zl :shock:

Niech mnie ktos poprawi jezeli sie myle :roll:

Przez pierwsze 6 miesięcy opłata to 9,90, po tym okresie można zrezygnować z tej opcji bez żadnych przeszkód.

 

czy z promocji (WRew., Hollywood , Full) moga skorzystac obecni klienci N*ki czy tylko nowi ?

Możesz skorzystać z promocji, ale dostaniesz drugą umowę, drugi dekoder, drugi abonament - oczywiście w międzyczasie możesz złożyć wypowiedzenie tej pierwszej umowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...