Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ nie. Promocja dobra. Tylko moim zdaniem stali abonenci powinni dostawać lepsze warunki niż ci dopiero zaczynający.

No i tak jest. Stali klienci dostają m.in. HdA za 69zł czy Full za 99zł. W promocjach dla nowych abonentów ich odpowiedniki czyli Film HD i Full HD są droższe.

Promocja z Sony nie będzie trwała wiecznie, poza tym stosunkowo niewiele osób o niej wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy 6 miesiecy to nie jakies dozywocie. Jak ktos gustuje w filmboxaxh to moze sobie dodatkowo aktywowac i ma ciagle 6zl taniej :) A jak nie 21zl taniej, piechota nie chodzi. Jak oni mnie draznia, czemu do licha nie pozwalaja wziac zwyklego tunerka DVB do Hollwooda, nie to ze vod w niej jest standardem. Ile kosztuje pakiet hbo i nfilm bo nie moge znalezc gdybym chcial do wielkiej rewolucji? Raczej pewnie wyjdzie znacznie drozej niz te 68zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dno, mam do wyboru wziac pakiet bez konetnu filmowego i moc do niego strzelic 1tb dyszczek tylko nie bedzie co na nim archiwizowac. Albo wziac bogatszy kontent ze sprzetem gdzie nie ma mozliwosci perpektywniczniejszej archiwizacji.

 

Jak dla mnie to beznadziejny wybor, przyjdzie mi poczekac az canal wykupi n-ke i skiepsci ich oferte by mi nie bylo zal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak promocja Sony jest taka świetna. umowa na 18 miechów, pakiet 68 zł ale bez filmobox / 15 zł/. Promo Nfilm 89zł ale z filboxem i umowa 13 miechów.Tylko 6 zł. różnicy. No zobaczymy co wymyślili od poniedziałku

Pytanie czy te Filmboxy są rzeczywiście warte 15-tu złotych (a w tym wypadku nawet 21 zł). Jak dla mnie nie, więc wybrałem promocję z Sony. Czas umowy też nie ma tu znaczenia, bo i tak po roku można ją wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, umowę z n-ką możesz rozwiązać po roku, jeśli była zawarta przez telefon lub internet. Pytanie tylko czy będzie warto, może się okazać, że nowe oferty wcale nie będą lepsze.

 

 

Edit:

Mam pytanie, czy promocja Hollywood czymś się różni od Mini Full? Bo zamówiłem tę pierwszą z promocji Sony, a mailu przyszło potwierdzenie zamówienia Mini Full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas umowy też nie ma tu znaczenia, bo i tak po roku można ją wypowiedzieć.
Mogę prosić o odnośnik do konkretnego przepisu?

 

Czy w ramach przedłużenia umowy można skorzystać z promocji sony Wielka Rewolucja (wszystkie pakiety za 48zł)? Bo już było kilka rozmów z n i nie chcą zaoferować takiej ceny - na razie tylko 6 miesięcy za 48zł i 6 miesięcy za 57,90zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego przepisu? Tak stanowi Polskie prawo, więc i n-ka się do niego musi dostosować. Jak potrzebujesz paragrafów, to google Ci pomoże. W każdym bądź razie n-ka się od tego nie uchyla.

 

Co do drugiego pytania, to przecież na poprzedniej stronie masz link do tej promocji, tam są dostępne pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego przepisu? Tak stanowi Polskie prawo, więc i n-ka się do niego musi dostosować. Jak potrzebujesz paragrafów, to google Ci pomoże. W każdym bądź razie n-ka się od tego nie uchyla.

No właśnie chodzi mi o konkretny przepis (paragraf, artykuł) w ustawie. Jakby mi google pomógł to bym nie prosił o odnośnik.

 

Co do drugiego pytania, to przecież na poprzedniej stronie masz link do tej promocji, tam są dostępne pakiety.

Jakbym nie widział tego to bym o to nie pytał. Tylko ja pytałem czy jest możliwość (czyt. czy ktoś otrzymał) dostaniu tej oferty przy przedłużaniu umowy a nie jako nowy klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś taką ofertę przedłużeniową:

Multiroom, umowa na 24 miesiące, przez pierwszy rok 48 za 6 pakietów, po roku 68 zl, aktywacja turbo za 49 zl i biały dekoder na własność za 199 zl. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt z was nie ma przecieków jaka będzie nowa promocja N bo obecna ma trwac tylko do jutra (tak pokazuje zegar na stronie N). dzisiaj byłem w salonie N w moim mieście i znajomy pracujacy w tym salonie powiedział że sprzedaz N-ki w ostatnim czasie siadła zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic, doszly opcje na satelite z neostrada. Promocyjna cena za tandem jest oczywiscie drosza od wziecia samodzielnych uslug na ten pakiet satelity i neostrady :P Ale jak widac za to ze bedzie jeden rachunek trzeba doplacac, wkoncu za wygode sie placi :P

 

no i w opcji film hd dodali mozliwosc wziecia bialasa za 0, wczensiej nie bylo takiej mozliwosci . Oby tylko ta zaleznosc przeniosla sie tez do promo hollywooda z promo sony i bylbym w siodmym niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...