Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy Ta promocja 'Czas na zmianę' naprawdę się opłaca?

Korzystam w tej chwili z telewizji od Neostrady i właśnie kończy mi się umowa, dlatego też chce kupić coś innego zastanawiam się nad Cyfrą + Kompakt 35zl/22msc i nką 48zł/13msc, czym się różni ta promocja od poprzedniej, dodali jakieś kanały?

 

Czy z tym dekoderem DVB-T można odbierać Polsat bez żadnych dodatkowych kosztów (mam tu na myśli tunery...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zastanawiam się nad Cyfrą + Kompakt 35zl/22msc i nką 48zł/13msc, czym się różni ta promocja od poprzedniej, dodali jakieś kanały?

 

Kanały dodali... 4 BBC od 1 lutego... ale sprzętu ujęli - nie ma nboxa recordera, a ten co jest w ofercie aby być recorderem wymaga dołożenia HDD we własnym zakresie.

 

Czy z tym dekoderem DVB-T można odbierać Polsat bez żadnych dodatkowych kosztów (mam tu na myśli tunery...)

 

Jak jesteś w zasięgu DVB-T to podpinasz antenę i poprostu masz Polsat.

 

Oczywiście w/w odpowiedzi znajdziesz w 2 min. na stronie nki, ale komu by się chciało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg

 

Dokładnie ten sam :)

 

@Slawek189

 

Zanim podejmiesz decyzje musisz się zastanowić co lubisz oglądać. Wejdź na stronę N-ki lub Cyfry, sprawdź ich ofertę programową i wybierz tą platformę na której uważasz że będziesz oglądał więcej programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek ja mam Cyfre i N i powiem Ci, że nie masz się nad czym zastanawiać. Będziesz podpisywał umowę na 22 miesiące zamiast 13 i czy Ty widziałeś ofertę Cyfry za 35 zł ? :) Powiem Ci tak za marne 13 zł dodatkowo masz 17 kanałów HD i dekoder za 48 zł który bije na głowę ten w Cyfrze, no i zobowiązanie prawie 2 x krótsze. Mam obie platformy. Cyfrę mam dla piłki w Canal + i przypominam sobie o niej w weekendy. Jeżeli chcesz cieszyć się HD to musisz nie dość że sporo doplacić do abonamentu to jeszcze ścisną od Ciebie 20 zł za dekoder HD miesiąc w miesiąc. To jest po prostu masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego dekodera za 48 zł już nie ma w tej promocji. Ale ten który aktualnie dają ma napewno większe możliwości od standardowych dekoderów C+. Jeżeli zależy Ci na HD i dużej ilości kanałów dziecięcych to wybierz N w innym przypadku możesz się zastanowić nad propozycją C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do zakupu pakietu za 48 złotych CZAS NA ZMIANĘ, czy mogę liczyc na jakąś promocje jako inny klient platformy. Czy są promocje dla tego pakietu inne mnie nie interesują, ze względu na cenę. Dzwoniłem do n facet był zaskoczony o to co się zapytałem. Czy muszę im coś przedłożyc jeśli twierdze że jestem np W CP :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota 48 zł wraz z dekoderem za 0 zł to już promocja i nie masz co liczyć, że dostaniesz ją taniej. Ja w zeszłym tygodniu napisałem emaila do n-ki z informacją czy dostałbym coś więcej niż ich promocje rezygnując z CP i przechodząc do N, do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy podpisując umowę na 24 m-ce z N na opcję Full za 99 zł, można liczyć na obniżony abonament przez pierwsze kilka m-cy. Czy prostu od 1 m-ca już płaci się 99 zł?

99zł to już jest obniżony abonamet. Bez tej promocji za taką ofertę płaciłbyś coś ponad 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczę - są, bo nie wiedzą, że mogą mieć taniej i lecą tak z przyzwyczajenia. Gdyby oficjalna cena była 200 zł to nikt by z takiej oferty nie skorzystał, a cena 99 zł jest ceną która i pokrywa koszty działania nki i pozwala zapłacić właścicielom kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zdziwiłbyś się ;) są tacy, którzy płacą rachunki w podobnych kwotach.
W n też znajdą się hardcore'owcy, chociaż więcej ich jest w C+ za 170 zł/m-c...

A i tak najlepsza promocja w wykonaniu n to była na koniec 2009 r - full za 99 zł tak długo, jak tylko się chce: w przypadku braku rezygnacji z jakiegokowilek pakietu po okresie promocji za 99 zł nadal jest wszystko. Promocji na podobnych warunkach już nie powtórzyli...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat wziął ową. Ja w 2009r. wybrałem pakiet za 68 zł. To w sumie i tak za drogo. Wolałbym połowę mniej kanałów za powiedzmy 50 zł bo wiele z nich oglądam może sekundę na rok.

A hardcorowców z C+ to ja znam. Płacą ze 180 zł za mniej-więcej to samo co w nce kosztuje 99 zł.

Zresztą o czym mowa. Kiedyś za 18 czy 20 polskojęzycznych kanałów w Wizji TV płaciło się po jakieś 54 zł. Dodatki jak jeden kanał HBO kosztowały 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlamali mnie nowa promocja, mialem chrapke na pakiet 48 z recorderem za 48. A teraz kicha, sprzet z jedna glowica, i by miec pvr trzeba dolozyc ze 150zl przynajmniej na dysk :(. Cyfra mi sie skonczyla i jestem lekko mowiac skonfundowany. Smieszne ze by miec recordera ktorego wczesniej dawali za 48 w 48, trzeba dac 99 w taryfie 54, ktora nie dosc ze drozsza za to samo co bylo w tanszej to jeszcze na 24! miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...