Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak znam debaty na tym forum to pewnie zadam po raz kolejny to samo pytanie...

 

Ale czy są jakieś możliwości wzięcia umowy na 13 miesięcy - w innej promocji niż za 48zł (wielka rewolucja) - czy jest sztywno 24 miesiące i nie ma szans na nic innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja za 19zł jest skierowana do pracowników ITI oraz pracowników partnerów handlowych. Dwa miesiące gratis + 11 za 19zł, aktywacja za 49zł, w okresie darmowych dwóch miesięcy nie można dobierać żadnych dodatkowych pakietów. Ogólnie całkiem ciekawa promocja jak ktoś ma możliwość skorzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja dzwoniłem w poniedziałek i wtorek na infolinie eNki dla klientów mBanku i innych partnerów B2B. Bez problemu, dzwoniłem 3 razy, czekałem na konsultanta może masz z 20-30 sekund.

 

Jak chcesz mogę Ci podać na PW adres e-mail konsultantki, albo podaj mi swój mail to ci wyśle ich formularz zgłoszeniowy, jaki dostałem na maila. Jak go wysyłałem, to po 10 minutach oddzwaniali potwierdzic oferte. W mailu mozna bez problemu napisać ze chce sie dostac dekoder CLRA do najnizszej promocji Wielka rewolucja itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł

Ja złożyłem zamówienie na CLRA we wtorek, około południa to potwierdzili ze mogą mi wysłać CLRA.

Czekam na przesyłkę, pilot i DVB-T dostałem już w środę.

 

To miałeą szczęście.Mnie poinformowano ze dzisiaj tj. we wtorek wysyłają BSLA.

Może przedłużą promocję w związku z tymi problemami a jeśłi nie to w przyszłym tygodniu zakupie normalnie w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Liakon

 

Wysłąłem 2 razy i dwa razy dostałem zwrotke ze nie dostarczona.

 

Mi także zależało na dekoderze CLRA i wysłali mi go poźniej niż gratisy.

 

Swoją drogą to dostałem 2 piloty dla dzieci i DVB-T gratis. Jeden pilot w kartonie dekodera, drugi osobna paczką z gratisami.

 

Mam do was pytanie, podpisalem umowę z dzisiejszą datą, tzn czy mogę liczyć na gratisowy styczeń czy mój gratisowy miesiąc to będzie ostatni dzień tego roku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o promocji mBanku bo miałbym dodatkowo tuner DVB-T ale z drugiej strony dostałem model CLRA a tam nie wiadomo jaki model by mi przysłali,aktywację miałem w ciągu godziny,jest dostęp do darmowych opcji wiec w zasadzie może nawet lepiej że tak wyszło choć jak to mówią niesmak pozostał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś do kiedy będą trwały obecne promocje?

Zastanawiam się nad "wszystkie pakiety tematyczne" za 48 PLN

 

Jeszcze jedno. Jak to jest z tą ofertą dla abonentów innych płatnych TV? Można jeszcze niższą cenę wyciągnąć niż te 48 PLN?

Czy oczekują oni rezygnacji z usług dotychczasowego operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...