Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś obilo mi się o uszy że po 3 mies można zrezygnować z vod ale nie jestem pewien co do tego.

 

to coś źle Ci się obiło

 

" Jeżeli zdecydujesz się na dekoder HD z cyfrową nagrywarką (nbox HDTV recorder) otrzymasz 2 kolekcje filmową i serialową z wypożyczalni filmów VOD za jedyne 30 zł miesięcznie przez pół roku "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj, czy są recordery, bo słyszałem, że nowa partia już jest.

 

O to martwiłbym się gdybym nie musiał płacić za VOD przy braniu recordera, ale jeśli każą brać VOD i nie ma innego sposobu, to chyba wezmę zwykły dekoder.

Pewnie takim sposobem odbijają sobie te 449 zł bez VODu, bo recorder jest w 'promocji' 99 zł z VOD. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z szanownych forumowiczów wie do kiedy obowiązywać będzie aktualna promocja? Chodzi mi o promocję "Prezenty" obowiązującą od 6.11.2008r. Dodam, że odpowiedź "do odwołania" znam z infolinii i kontent byłbym, gdyby ktoś podał chociaż przybliżoną datę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec, happy ?

 

 

Bezsens - czyli będę musiał wziąć białego. Ech, zależało mi na recordzerze...

Aha, i gdzie przy zamowieniu przez stronę jest do wybrania opcja umowa na 12 miesiecy?

 

 

Weź biały, dostaniesz kupon promocyjny i po 3 miesiącach będziesz mógł sobie zamienić na recorder za darmo, pozatym dostaniesz VOD na 2 miesiące gratis i po tym okresie będziesz mógł zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak bralem n-box recorder to tez nie chcialem placic za VOD a teraz jestem zadowolony i po promocji rezygnuje tylko z PictureBox i 2 pakietow (dzieci + jeszcze jeden na ktory sie nie zdecydowalem ale prawdopodobnie kultura nauka swiat bo to mam w CP). po 2 nawet 3 filmy wypozyczylem w Premierach VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Walka?..raczej naciąganie.Swoją drogą desperacja platformy nowej generacji ,jest godna podziwu.Bazować na klientach którzy nie płacą regularnie abonamentu i chcą oglądać mango HD ..ho ho, mega wyzwanie. wyzwanie tymbardziej karkołomne, bo "dystrybutorzy" 'n' nie mają zielonego pojęcia o tv sat.Ale naiwnych nie brakuje także.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja trwa już bodajże od sierpnia i nie słyszałem aby była odwoływana. News Satkuriera na ten temat ma na celu zatem tylko uporczywą reklamę.

Promocja owszem, bardzo dobra pod warunkiem umowy na 12 m-cy przez telefon o ile jeszcze taka możliwość istnieje. Na 2 lata bez sensu, chyba że komuś naprawdę najbardziej odpowiada oferta platformy N bez względu na promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja "Korzystna zmiana" dostępna jest w dwóch sieciach sprzedaży- Skymax i Baltimpex, trzeba u nich na miejscu, nie można aktywować przez telefon- taką uzyskałem i nformację w n-ce. W moim regionie nie ma nic takiego, tak że super promocja! Pogratulować n-ce poczucia humoru i umiejętności zniechęcania potencjalnych klientów do ich oferty. A najśmieszniejsze, że konsultant pytał mnie, żebym przedstawił mu warunki tej promocji i na końcu potwierdził,że jest taka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja trwa już bodajże od sierpnia i nie słyszałem aby była odwoływana. News Satkuriera na ten temat ma na celu zatem tylko uporczywą reklamę.

Raczej się mylisz, iż jest to uporczywa reklama przez Satkuriera...

 

Promocja owszem trwała od sierpnia ale niedawno została zakończona. Wczoraj ją wznowiono, jednak na nieco innych zasadach: brak możliwości zawarcia umowy na odległość, a co za tym idzie zawarcia jej na okres 12 miesięcy. I tu się zgodzę z Tobą, że zawieranie umowy na 2 lata jest bez sensu. Szkoda, bo teraz jak już Cyfra wyłączyła mi sygnał (po wypowiedzeniu umowy ze względu na zmianę regulaminu) chętnie bym skorzystał z tej promocji. Ale nie przy umowie na 2 lata... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą na info n-ki i oczywiście nic nie wiedzą na temat nowych promocji. Z ich polityką sprzedaży dziwię się ,że przekroczyli 500 000. Najśmiesniejsze , że pani konsultantka wysyła mnie 120 km od mojego miasta ,żeby skorzystać z promocji "Korzystna zmiana", którą byłbym - mimo 24 miesięcy umowy- zainteresowany, bo ani on-line , ani przez telefon nie można tego załatwić. Chyba korzystna zmiana....adresu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...