Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PSP1 brak jest już od kilku dni lub więcej.

Tu chodzi o aplikację Polsat Box Go.

Sam też oglądam na TV PSP1, ale brat korzysta z aplikacji i nie ma tego kanału.

W Canal + na tą chwilę nie mam wykupionego tego pakietu.

Jestem w trakcie rozmowy z infolinią CP

Edytowane przez teson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzyskałem odpowiedź, że odnowią mi uprawnienia na mój pakiet i za 15 min ma już działać PSP1, wcześniej kazano mi się wylogować i ponownie zalogować do aplikacji.

Ja zaś im odpowiedziałem że uprawnienia to na TV  są potrzebne zasadniczo i dodałem że  na TV wszystko mi działa jak należy tylko apka szwankuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@teson Poprawka, ten mecz jest wg opisu "dostępny jedynie na platformach: PC (www.polsatboxgo.pl) oraz wybranych Smart TV (Samsung Smart TV 2017-21) (kanał Polsat Sport Premium 1 HD)". Czyli inaczej niż poprzednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michael112 dokładnie tak jak piszesz jest. Aktualnie już jest PSP1 w aptece PBGO 

9 godzin temu, lakiman napisał:

Nie wiem z czym macie problem, tak jak poprzedni dzisiejszy mecz też jest dostępny w aplikacji na Apple TV 4K.

Chodzi tu o aplikację PBGO w telefonie. Wiadomo że na TV działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, michael112 napisał:

Z tego co wiem, znika na czas meczów polskiej reprezentacji.

 

P.S. A PSP 3-6 faktycznie brakuje i to jest minus.

To by się zgadzało,bo PSP1 powrócił na apkę.

 

10 godzin temu, PawelTSW napisał:

Ty im na serio wierzyłeś? :D

Po raz pierwszy i ostatni😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gizior89 napisał:

@michael112 dokładnie tak jak piszesz jest. Aktualnie już jest PSP1 w aptece PBGO 

Chodzi tu o aplikację PBGO w telefonie. Wiadomo że na TV działa

Witam
Z powodu ograniczeń licencyjnych, na czas studia i meczu Polska - Szwecja, kanał Polsat Sport Premium 1 został wyłączony z poziomu aplikacji Polsat Box Go na smartfonach/tabletach. Na stronie www był dostępny.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla był

5 godzin temu, Specjalista Polsat Box napisał:

Witam
Z powodu ograniczeń licencyjnych, na czas studia i meczu Polska - Szwecja, kanał Polsat Sport Premium 1 został wyłączony z poziomu aplikacji Polsat Box Go na smartfonach/tabletach. Na stronie www był dostępny.

Śmieszna jest ta licencja bo jak ktoś miał wykupiony PSP w canal+online to mógł mecz na telefonie obejrzeć

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, liverfan4 napisał:

i podejrzewam, że w innym przypadku niż LM, sytuacja powtórzy się

No właśnie i dlatego popieram stanowisko @liverfan4. Wszystkie 6 Polsatów Premium powinno być w aplikacji i na stronie PB GO. Jakoś Canal+ może mieć całą paczkę.

@Specjalista Polsat Box, proszę o odniesienie się i / lub przekazanie sprawy do odpowiedniego działu PB.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...