Skocz do zawartości

TVP Kultura


MarnyPopis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może, kiedy odejdzie ten kanał z transpondera C+ (w co bardzo wątpię i raczej do tego nie dojdzie) to w zamian będziemy mieć TVP Sport lub Boomerang :lol::D Ale i tak z czasem TVP Sport ma dołączyć do oferty C+ ale kiedy to nie wiem dokładnie. Te kanały TVP mi są obojętne i ten cały TVP Kultura również. Niech robią co chcą! Zabierają miejsce na transponderze C+. Ale jak Cyferka dostanie nowe transpondery to wszystko się pozmienia :D

Niech robią co chcą. Mi to obojętne (bardziej wnikliwie pisałem dwie odpowiedzi wstecz). Zobaczymy co czas pokaże :wink:

Pozdrawiam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta: jeśli wywalą TVP Kultura ze swojego TP to tym samym zniknie z C+ i CP. Jeśli ktoś nie ma zeza na Astrę lub obrotnicy to nie będzie mógł obcować z kulturą, ale za to może jakiś inny kanał do C+ dołączą - miejsce na wagę złota ;)

 

PS: Ale szczerze to jakoś wątpię, żeby się z TVP nie dogadali w tej sprawie... Zobaczymy co się będzie działo w ciągu dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nadal nadaje. Sytuacja zaczyna przypominać tę z TV4. Tutaj jednak problem może być nieco szerszy, bowiem pozostałe kanały TVP (1, 2 i 3) są w C+ trochę "nielegalnie". TVP nie podpisała bowiem umowy na warunkach, jakie zaproponowała C+ i teraz może to być mała "zemsta" publicznej za niepokorność C+. Wszak TVP Kultura będzie dostępna na platformie N, która zgodziła się na wszystkie warunki, jakie przestawiła jej TVP.

Poczekamy - zobaczymy. Póki co TVP Kultura zniknęła z oficjalnej listy programów dostępnych w Pakietach C+, choć nadal jest na liście programów w dekoderze.

 

Pozdrawiam,

MarnyPopis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No niestety takie jest u nas przekonanie, ze zarabianie kasy to podstawa i kodowanie daje jej najwiecej ale ja mysle, ze przecietne kanaly powinny byc FTA, bo TVP Kulture i inne TVP do takich zaliczam. Dla mnie nie sa to jakies wielkie hity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie to lepiej, albo nawet usuńcie, bo jak się czyta takie posty:

 

No w końcu mądra decyzja TVP! Najlepiej zlikwidować ten kanał dla świętego spokoju, tylko miejsca zajmują sporo...

 

to człowiek zaczyna się zastanawiać po co marnuje czas, wzrok, prąd przeglądając czasami to forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz podac konkretne informacje?? Bo jakos nie chce mi sie wierzyc zeby C+ znowu cos mieszala w pakietach narazajac sie na kolejne rezygnacje z umow z takiego powodu. A zawsze przy reorganizacji pakietow cos podrozeje... Zawsze tak bylo...

 

Krzychu

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...