Skocz do zawartości

ICA - info dla abonenta czy dezinformacja


bat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiecie może te hasła nic nie znaczą dla biura C+ , ale jak jakiś abonent o słabszym sercu przeczyta ... 356 zł i fiszkę Zapłać teraz albo ... tuner wynajęty to może zasłabnąć.

W końcu tak chroniony serwis może dawać złudzenie, że info tam zawarte są rzeczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przez "ICA" dodałem sobie do pakietu tematycznego "Canal+" i też wszystko poszło ok (nie czatowałem z zegarkiem kiedy zacznie się dekodować, ale mniej więcej po trochę ponad godzinie działało - szkoda tylko, że teraz na rachunku będzie 30 złotych więcej :(:D ).

 

Jedyny bezsens, to to, że owszem można sobie w "ICA" zwiększyć pakiet, czy dodać opcje dodatkowe, ale o rzeczy odwrotnej nie ma mowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do odwrotnych spraw sluzy formularz kontaktowy ktory znajduje sie w zakladce dane adresowe- i tam mozna sobie obnizac abo-.pozdrawiam

ps: fakt niema to sensu ale mysle ze wiaze sie z tym ze za zmiane pakietu glownego z wiekszego na mniejszy wystepuje oplata i wtedy maja podkladke pisemna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się, że jestem właśnie takim przestraszonym....

zwracam częściowo rację ICA bo po dokładnym przeczytaniu te 348 zł na moim rachunku "zapłać teraz" to kalkulacja na kolejny okres rozliczeniowy (w moim przypadku : za rok z góry jeśli kontynuowałbym umowę). BŁĘDNY jest tylko zapis o "wynajęciu dekodera".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: fakt niema to sensu ale mysle ze wiaze sie z tym ze za zmiane pakietu glownego z wiekszego na mniejszy wystepuje oplata i wtedy maja podkladke pisemna

 

Jeśli "Cyfra" faktycznie tak by to tłumaczyła, to też bezsens, bo przecież jeśli zwiększam pakiet, albo dorzucam opcję też zwiększam sobie opłatę abonamentową i "podkładka" by się im przydała...

 

Jasne, że wolą nie ułatwiać rezygnacji, ale skoro już wprowadzili możliwość "bawienia się" swoim pakietem w "ICA" to powinna być pełna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekaj teraz na liścik z C+ z potwierdzeniem udziału, broszurką z nagrodami i .... już pomyśl na co wydasz Złote Plusy.

1 Złoty Plus to po wymianie 1 grosz. (a grosz do grosza...)

 

a tak apropos;

jak to jest z ZPlusami w zamianie na bilety do kina (mecz):

-czy trzeba mieć farta czy tylko zapas plusów,

- jak odbiera się bilety - osobiście, czy można przez (dla) kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak chcesz modyfikowac pakiet, to wystarczy po zalogowaniu napisac do nich wlasnymi slowami co chcesz zrobic poprzez dostepny formularz i wyslac go. Do 24 godzin dostajesz potwierdzenie o realizacji zlecenia. Dla mnie super, bo czekanie na infolinii jest u nich masakrycznie dlugie. A tak nawet w nocy o polnocy mozesz sobie wyslac zlecenie zmiany pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...