Skocz do zawartości

Nsport w kablówkach


Fiant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to szokująca wiadomość przyznam szczerze :shock:

 

Tu macie newsa:

nSport wejdzie do sieci kablowych

Dobra informacja dla kibiców sportowych, którzy lubią sportową publicystykę. Wkrótce w ofertach polskich sieci kablowych może pojawić się sportowy kanał ITI – nSport.

Obecnie sportowy kanał nSport można oglądać jedynie za pomocą platformy telewizji cyfrowej – „n”. Wkrótce może się to zmienić, bo kanał ma pojawić się w ofertach operatorów kablowych.

 

Grzegorz Płaza, szef kanału nSport, zdradził radiowej Trójce, iż są plany by w ciągu roku nSport powiększył swój zasięg wchodząc do sieci kablowych. Dodał także, że nSport znajduje się w pierwszej piątce ulubionych kanałów abonentów platformy „n”, a w przyszłości kanał ten ma być jeszcze bardziej informacyjny.

 

Program nSport nadaje od 12 października 2006 roku. Program ma informacyjno-publicystyczną formułę wzorowaną na rozwiązaniach telewizji TVN24. Wśród autorów programów znalazły się takie nazwiska jak m.in. Maciej Szczęsny, Michał Pol, Krzysztof Wyrzykowski, Tomasz Wolfke, Grzegorz Kalinowski czy Piotr Salak.

 

Program emitowany jest z najnowocześniejszego telewizyjnego studia w Europie. W swojej ofercie stacja ma także prawa do pokazywania kilku imprez sportowych, m.in. piłkarską Ligę Mistrzów, oraz prawa do piłkarskiego Pucharu Polski.

 

 

Źródło: http://media2.pl

 

 

To chyba osłabia i tak słabą Nkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chciałem o tym napisać.

 

Dziś w Polskim Radiu(nie pamiętam na którym kanale) wypowiadał się dyrektor Nsport że mają w tym roku planować wejsćie do kablówek.

 

Nie wiem jak sobie z tym standartem HD poradzą kablówki ale to już ich problem a nie mój.Ja się tylko będe denerwował jak do mnie do dojdzie Nsport :evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W newsie napisali, że w Radiowej Trójce :)

 

A swoją drogą to posiadacze kablówek mieliby:

Polsat Sport

Polsat Sport Extra

Nsport

i dla chętnych Canal+ Sport

 

Czyli wszystkie kanały które są sportowymi dziełami platform :D

No i do tego inne kanały :D I to wszystko za około 50zł (lub z C+ 80zł). A weźcie wykupcie odpowiednie pakiety na platformach cyfrowych to nie wiem czy w 150zł się zmieści ta cena :? By mieć sam Polsat Sport Extra to kosztuje to ok 49zł (35+14 =49zł) Do tego 90zł za Canal+ i 32zł za Nkę (można i za 26 :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie to dla kablowek zrobia specjalna wersje Nsportu bez HD bo jakos przy super jakosci sieci UPC nie widze mozliwosci zmiany rozdzielczosci na ekranie. Moze w kablowkach cyfrowych astera czy innych taka opcja bedzie. No i znajac zycie to UPC dolaczy za jakies 5 lat w wybranych miastach (tak bardzo nie lubie tej kablowki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze pewnie dolaczą ten kanal tylko tam gdzie jest kablowka cyfrowa czyli zegnaj pewnie nsport,kurcze a tak bylby taki super kanal i jeszcze polsat sport i polsat sport extra bym mial nie musialbym z niczego rezygnowac,

i tak w kablowkach gorzej jest odiberac nsport bo wiadomo w gorszej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mysle, ze kablowki licza sie z faktem iz wchodzi HDTV i musza zmienic nieco swoja cala siec by moc nadawac nowe programy takie jak nSPORT. Wydaje mi sie, ze wystarczy tylko dekoder HDTV i pozniej puszczenie tego w swoja siec i abonenci beda ten kanal ogladac normalnie. No chyba, ze sie myle to niech mnie ktos poprawi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak wyglądać będzie sprawa z tym HD ?

Ja się na technologiach nie znam, ale wydaje mi się, że będzie działać na normalnych kablówkach, nie tylko tych cyfrowych. Po prostu nie będzie tylko tak tej jakości widać. Ale pewnie się mylę :P

 

Swoją drogą ciekawe ile taki kanał kosztuje za gniazdko, skoro Superstacja kosztuje 50gr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze wystarczy tylko dekoder HDTV i pozniej puszczenie tego w swoja siec i abonenci beda ten kanal ogladac normalnie. No chyba, ze sie myle to niech mnie ktos poprawi :roll:

 

Tak, ale normalnie, czyli w SD. Ew. w sieciach kablowych, gdzie już wprowadzono przekaz cyfrowy możnaby dać HDTV, bo po analogu oczywiście nie ma szans (i dlatego SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie ma planów, żeby kanał Nsport pojawił się w sieciach kablowych – wyjaśnia nam Grzegorz Płaza, szef kanału. W niedzielę na antenie radiowej Trójki Płaza mówił na temat obecności Nsport w kablówkach, jednak podkreśla teraz, że wypowiedź była w trybie ‘być może’.

O tym, że kanał Nsport ma pojawić się w sieciach kablowych pisały niektóre serwisy internetowe.

 

– Ewentualne decyzje w tej sprawie podejmuje zarząd, ale na dzień dzisiejszy nie ma takich planów – mówi nam Grzegorz Płaza, szef Nsport.

 

żródło:medialink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Według Mnie wcześniej, czy później Nsport wkroczy do kablówek. Będąc tylko na platformie jego zasięg będzie bardzo ograniczony. Tylko do abonentów N-ki. Podobnie było z Polsatem Sport i Polsatem Sport Ekstra. Początkowo tylko na PC. A teraz również w większości kablówek. Wkraczając do danej kablówki kanał momentalnie zyskuje kilkadziesiąt - kilkaset tysięcy widzów. A to liczby niebagatelne. A panowie z ITI potrafią liczyć. Tak, że ta informacja (choć w chwili obecnej dementowana) wydaje Mi się, że wskazuje pewną przyszłość kanału. Tym bardzie, że jest to kanał informacyjno - sportowy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...