Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[01] działa Wam Polsat2 teraz? u mnie wywala, żebym sprawdził instalacje antenową HotBird, a wszystkie inne kanały działają - sygnał 80%. Sagemcom DSI87 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena 80cm ustawiona tak jak trzeba. Siła sygnału na dekoderach jak i na mierniku sygnału podchodzi pod 93%. Obraz rwał na Sagemcomie... Na innych paru dekoderach było ok. Czasza nie była zaśnieżona, konwerter nie był oblodzony, choć pewnie dostał w kość bo temperatura była na minusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to wina tunera ?

Ja mam podobną sytuację, tylko z Hustlerem .

Robi się tak : po włączeniu tego kanału, czasem przez kilka minut, tnie, zamraża obraz.......póżmiej jest w porządku .

Inne kanały, śmigają że, hej i też nie wiem gdzie leży przyczyna ( parametry odbioru sprawdzone ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta ustawień anteny i będzie ok. Nie patrz na siłę sygnału na dekoderze, bo to jest tylko jedna częstotliwość i nie powie Ci niczego na temat siły na częstotliwości Sport Klubu.

Podpinałem pod profesjonalny miernik. Z resztą na innych kanałach wszystko pięknie lata.

Sprawdź czy tak samo dzieje się na WORLD FASHION i UNIVERSAL CHANELL - są nadawane na tej samej częstotliwości 12322 H. Jeżeli tam będzie tak samo, to jest to wina ustawień anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...