Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej Panowie

Mam taki maly problem mianowicie zauwazylam ze nie dziala mi kanal Religia Tv i TVN LIngua co do tego drugiego nie jestem do konca pewna czy on napenwo wystepuje w moim abonamencie ale religie kojarze ze byla...

Co do abonamentu bralam w lutym i mam ten drugi od dolu hmm Podstawowy?Czy am lingua wystepowala?

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Nie wiem już co robić ręce opadają. Ale do rzeczy: to że dekodery PHILIPS PVR HD są do d...to każdy wie. Wczoraj wymieniłem po raz szósty dekoder oraz konwerter, ponieważ programów HD nie mam wcale a pozostałe kanały są tylko wieczorem i to marnie, a przez cały dzień faluje sygnał jak dziki. Znikają programy, sygnał się zrywa, obraz jest rozpixlowany. Wymieniłem już wszystko co można na nowe nawet kable są z fabrycznymi końcówkami nowe zamontowane i nic nie pomogło. Sygnał ma siłę 4,5 ale mruga na zielony i pomarańczowy i non stop zmniejsza wartość od 3,8 do 4,3 - 4,5 jakby falował. CO TO MOŻE BYĆ?? Czy Cyfra+ coś grzebie czy jakiś inny powód?? Wiadomo, że jeśli Cyfra+ coś "grzebie" to nigdy się do tego nie przyzna bo wszyscy chcieliby odszkodowania np. miesięczne zwolnienie z opłat abonamentowych. Telewizji praktycznie nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od grudnia z pewnymi problemami spowodowanymi przez wadliwe dekodery telewizja działała i kanały HD również były, przy antenie nikt nie grzebał, jest zamontowana bardzo sztywno i nie ma możliwości, aby coś się ruszyło. Sygnał pokazuje 4,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było sprawdzić ustawienie anteny na innym tunerze. Wtedy będziesz wiedział czy uwalony jest PVR czy antena. Objawy wskazują na antenę ( a nie przesłania jej jakieś drzewo?) ale z PVR-ami wszystko jest możliwe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam dostępu do innego tunera, ale dziś sobie załatwię nie PVR i sprawdzę. Drzewo jest faktycznie 6 m od anteny i podejrzewam to drzewo ale co ciekawe przez cały dzień w ogóle nie ma telewizji sygnał się zrywa co sekundę, a o dziwo wieczorem obraz tv się pojawia i można oglądać zerwie się sygnał raz na 20 minut i wróci z powrotem. Ale kanałów HD nie ma wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się że była to wina drzewa, jednak to liście jak urosły po zimie zakłócają sygnał. Przestawiłem talerz w inne miejsce nie ma drzew, teraz sygnał jest 4,5 i nie faluje, ale nadal nie mam kanałów HD ustawiałem po milimetrze antenę na wszelkie możliwe sposoby i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...