Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekodery Philips HD, Philips PVR HD, Pace PVR HD z nieaktualną wersją oprogramowania pobieraja liste programów przeznaczona dla dekoderów SD. Aby zainstalowac nowa liste kanałów (bez aktualizacji) należy wybrać w Menu:

7-Parametry Techniczne

1-Ustawienie Anteny

 

Później "B" -Przechodzimy do: Paramerty odbioru -> Dwa razy strzałka w dół -> Zmieniamy satelite na "inny" wpisujemy paramerty: czestotliwosc: 10892, polaryzacja H, SR 27,5 FEC 3/4 Syg 22kHz - nie. Potem Strzałka w doł aż pojawi sie wybór parameterow PID TID 1 TID 2

Zmieniamy tylko paramert PID i wpisujemy tam 227 i wtedy wyszukujemy programy.

To rozwiazania pozwoli zaktualizowac listę kanałów do czasu emisji nowego oprogramowania według grafiku aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to najprawdopodobniej wina kiepsko ustawionej anteny. Przynajmniej u mnie tak było, miałem brak sygnału na nowych kanałach oraz na Canal+ Film HD. Lekkie ruszenie anteną pomogło. Sygnał już jest. Mam jednak dziwny dźwięk na C+ Gol HD. Emitują teraz mecz ligi włoskiej i jak tylko odzywa się komentator to wraz z jego głosem pojawia się jakby przebicie czy dzwięk jest lekko niewyraźny jakby było radio źle ustawione. Czy to ich techniczne problemy czy jeszcze muszę próbować ruszać anteną? Dla informacji mam dekoder Sagemcoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...