Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka. Dzisiaj przed Łapu Capu na C+ leciała reklama "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty".

No to wychodzi na to, że Puls zaczyna się reklamować (a przynajmniej ten program) po innych kanałach, bo na Vivie PL też pojawiła się reklama tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczął nadawać naziemnie w Twojej okolicy, do tego bilbordy, reklamy na autobusach. Ciekawe gdzie mieszkasz ? Słaba ramówka i po co te reklamy ? Ciekawe, czy im to się zwróci ? Jedynie co tam oglądam od święta, to program Stefan Friedmanna. Można się pośmiać, choć sam mistrzem kierownicy nie jestem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co tam oglądam od święta, to program Stefan Friedmanna.

Program jest marną kopią "Britain's Worst Driver" ("Wyspiarze za kółkiem" w TVN Turbo). :( Zadania często są specjalnie robione tak, by nie dało się ich przejechać będąc nawet świetnym kierowcą - po prostu nie da się "nie zderzyć" z przeszkodą. :/ Przykładem jest jazda po wsi (pierwsza edycja), zawracanie "na trzy razy" lub parkowanie równoległe (w drugiej edycji). Do tego Friedmann śmieje się z kierowców, a sam w programie nie ujawnia swoich umiejętności za kółkiem. :> W brytyjskiej wersji przed każdym zadaniem prowadzący przejeżdżał trasę, pokazując że jest to możliwe. W polskiej zadania są specjalnie tak dobierane, żeby nie dało się tego zrobić, a widzowie mieli ubaw z "nieudolności" kierowców (niektórzy naprawdę nie potrafią jeździć, ale bez przesady!). Do tego bezsensowne reguły pierwszej edycji, w której "najgorszy kierowca" dostawał samochód! :? W brytyjskiej auta dostawali ci, którzy robili postępy i "odpadali" z programu! :roll: Widać, że program ma naprawdę niewielki budżet, bo kierowcy rozbijają się starymi polonezami, volkswagenami i innymi samochodami, które nadają się tylko na złom. Brak wspomagania i zepsuta skrzynia biegów na pewno nie pomaga w wykonaniu poprawnie zadań. :evil: Jak dla mnie - do bani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palikot Oby tylko nie skończyło się na zapowiedziach albo po jakimś czasie od wprowadzenia napisów nie wycofali się z tego pomysłu :roll: bo pomysł rzeczywiście jest bardzo dobry :brawo:

 

@GieKa Dlatego w takich przypadkach powinien być wybór: oryginalna ścieżka + napisy lub lektor i każdy wybierałby to co woli :idea: pozatym lektor jest dla osób niedowidzących, a napisy dla niedosłyszących :wink: wiem wiem, zaraz będą głosy, że istnieje coś takiego jak aparat słuchowy dla osób niedosłyszących, ale dla osób niedowidzących są przecież okulary :wink: jednak najlepiej jakby nikt nie musiał ich używać - i to nie przez to, że w TV wprowadzą napisy lub lektora :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale pomysł nie jest dobry. Ludzie są przyzwyczajeni do lektora i prędzej przestaną ogladać niż sie przestawią. Można wprowadzać napisy, ale nie kosztem lektora, tylko obok. Jak im ogladalność spadnie, to szybko powrócą do lektora. Ja dobrze widze i dobrze słysze, ale napisów poprostu nie lubie i koniec. Zeby im tylko nie wpadło do głowy robić podobnie z Fox Life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, takie głupoty to nie wiem kto opowiada! Nic się nie polepszyło. Widać, że dają tam, co tylko podeśle nadawca. To samo z kanałami BBC jak przesyłali do ludzi info o tym, że 3xBBC jest w cyfrowej ofercie UPC, a kanały te były tam obecne od samego początku, masa ludzi się na to "nabrała".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Media2.PL: "Telewizja PULS, za pośrednictwem satelitarnej stacji nadawczej oraz multipleksu cyfrowego Cyfra +, zwiększa pasmo nadawania.

Dzięki temu wszyscy widzowie, do których dociera sygnał TV PULS zarówno drogą satelitarną, naziemną oraz kablową, mogą cieszyć się lepszą jakością odbioru."

 

Ciekawe jakim cudem TV Puls chce polepszyć jakość swojego kanału i zwiększyć bitrate na tak zapchanym transponderze jakim jest tp 15 na Hot Birdzie. Cyfra ma tam 12 (!!!) kanałów w MPEG-2. Niech "ukochana platforma" zmniejszy obciążenie na tym transponderze do 8 stacji (tak jak być powinno) to jakość sama się polepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dorzucili na ten tp Trace TV, więc jakość jeszcze bardziej siadła. :twisted: Niech wywalą iTV na tp z Tele 5, to może trochę się polepszy, w co jednak wątpię - jakość tego kanału jest tak mizerna, że pewnie niewiele zabiera. Swoją drogą, jak oni go dostarczają do uplinku C+? Chyba przez internet. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, Puls oddalił swoją szansę na sukces likwidując Puls Raport. Razem z serialem Simpsonowie i teleturniejem Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty miałby silne przebicie w paśmie prime-time, choć i tak jestem zaskoczony dużym zainteresowaniem tej stacji, której oglądalność zbliża się do tej z TVN7 i TV4.

Ostatnio dorzucili na ten tp Trace TV, więc jakość jeszcze bardziej siadła.
Moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że dawno(kilka lat?) nie zagościłem na tym kanale dłużej niż kilka minut. Wreszcie nadszedł czas, że czasem obejrzę ją trochę dłużej czyt. Simpsonowie :D

Niestety 1 dobra pozycja, no może jeszcze teleturniej Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty (nie oglądam go, ale dużo osób go chwali) to za mało żeby zbliżyć się w wynikach oglądalności do TV 4 czy TVN 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...