Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Coś wydaje mnie się, wczoraj zauważyłem, że jakość TV PULS z tp. CYFRY+ oczywiście) się polepszyła! Już troszkę lepiej! Widzę to na moim tv lcd.

Pozdrawiam :wink::wink:

Jakoś obrazu jest nadal taka sama. Pytałem sie teraz kumpla bo ma tuner z możliwością sprawdzenia rozdzielczości i nadal jest to samo i nadal jest to samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty sposób: włączasz na Tvp Kultura lub Polonia1.

Menu----tam szukasz ręczne wyszukiwanie kanałów, OK, najeżdżasz na opcję Przeszukaj czy jakoś tak. Znajduje wszystkie kanały z transpondera wraz z TvPuls. Jedziesz w tym małym okienku na TvPuls, naciskasz OK żeby pojawił się obraz, naciskasz chyba czerwony guzik (Edycja), przechodzisz na listę kanałów z Cyfry+ i dodajesz Puls. Końcówki nie opisałem dokładnie bo nie mam teraz tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr ja wiem jak mam to szukać ale nie ma na liście tej częstotliwości abym ją wybrała przeleciała wszystkie 158 satelit i nie znalazłam. Tylko ja mam Hot Birda 13E a na stronie Pulsa pisze Hot Bird 7A Czy rozumiesz teraz co miałam na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz na Kulturę lub Polonię 1 (albo tvp3 lub itv lub tele5) i wejdź do ręcznego przeszukania - nic nie zmieniaj i przeszukaj ten transponder który tam będzie już wpisany. Na nim nadaje też Puls. Masz Polonię 1 czy inny z tych kanał ów= masz Puls. Przeczytaj pw lub temat założony w dziale C+ :) Na pewno ominęłaś włączenie któregoś z tych kanałów co napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

polowanie udasło sie po 30 minutach ale co sie nawkur.... to szkoda gadać:) wy kobiety macie więcej cierpliwości:) ale nareszczie mam puls hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak na moje oko minimalnie, ale polepszyła się jakość TV PULS z tp. C+. Jak dla mnie jest ładna, jakoś lepiej mi się ogląda na moim tv LCD, a gdy kanał dopiero wystartował z tp. C+ to jakość była ciut gorsza, wiem bo widziałem na moim tv LCD a na tv LCD zawsze można zauważyć brzydką jakość jakiś kanałów.

Sam nie wiem..

Pozdrawiam :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jak to autosugestia moze na czlowieka zadzialac. Wiele osobo pisalo, ze PULS nadawany jest z gorszymi parametrami teraz w C+ niz byl nadawany z TP CP. Okazuje sie, ze jesli ktos uwielbia C+ i ja ma to nie wazne z jaka jakoscia kanal jest nadawany, ale jesli jest na ich TP to jest lepszy i przyjemniej sie go oglada. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No hehe, może mi się polepsza wzrok. Z biegiem lat zamiast się pogorszyć to mi się polepsza? :D Nie wiem, może tak po prostu wrażenie odniosłem, że jakość czasami lepsza. No ale jak leciał Puls z transpondera polsatu to oczywiste, że jakość była lepsza. Mi tylko i wyłącznie chodziło o to, że czasami odnoszę wrażenie jakby jakość była lepsza tutaj z tp. Cyfry. Zależy kiedy. No, ale to iluzja :D:lol:

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tomasz Lis i Bogdan Rymanowski w TV Puls?

 

Ale już od kilku tygodni intensywnie pracuje nad strategią i budżetem stacji na najbliższe miesiące. Rozmawia też z kandydatami na kluczowe stanowiska w firmie - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

 

Pakiet kontrolny stacji wciąż mają ojcowie franciszkanie, ale medialny gigant News Corp., który w czerwcu zeszłego roku kupił pośrednio 25 proc. udziałów w TV Puls, ostatnio zwiększył swój pakiet do 35 proc. Czy dalej będzie go zwiększał? - zastanawia się gazeta.

 

"Nie jest to obecnie przedmiotem naszych rozmów" - wymijająco odpowiada "Rz" Dariusz Dąbski, przewodniczący rady nadzorczej TV Puls. Nie chce też mówić o strategii stacji, która według wcześniejszych zapowiedzi, ma jesienią ruszyć z nową ramówką. Realizację tych planów mogą jednak utrudnić przeciągające się negocjacje z kandydatami na szefów programowych TV Puls - uważa gazeta.

 

Z jej informacji wynika, że nie wszystkim podoba się podział władzy, bo za program stacji będą odpowiedzialne dwie osoby: jedna za część filmowo-rozrywkową, a druga za informacje. "Rz" ustaliła też, iż na celowniku Pulsu są m.in. Maciej Pawlicki, Tomasz Lis, Bogdan Rymanowski i Andrzej Mietkowski. Przedstawiciele TV Puls nie chcieli tego komentować.

źr. Rzeczpospolita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Telewizja Puls zmieni swój wizerunek oraz ofertę programową. Jak dowiedziała się Gazeta Prawna, Telewizja Puls zakończyła pracę nad nową strategią, która zakłada walkę o aktywnego widza z miast.

Jak dowiedziała się Gazeta Prawna, zarząd Telewizji Puls, którym z ramienia mniejszościowego udziałowca News Corporation kieruje Farrell E. Meisel, opracował już poprzedzoną badaniami strategię wprowadzenia na rynek stacji z nowym wizerunkiem i ofertą programową. Teraz musi ją zaakceptować rada nadzorcza.

 

Według informacji Gazety Prawnej, strategia zakłada przede wszystkim walkę o aktywnych widzów z miast. Pojawią się własne seriale, najnowsze hity filmowe, ambitne kino (do News Corp. należy jedna z największych hollywoodzkich wytwórni filmowych 20th Century Fox). Własny program informacyjny ma być jednym z filarów ramówki. Prace nad nim nadzoruje bezpośrednio prezes stacji.

media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to, Rymanowski ewentualnie by mógł być, ale ta "gwiazda" Lis w TV Puls? Nie daj Boże!.

Jeśli to słowo stanie się ciałem, to chyba zamiast oglądać oglądać Puls będę się udawał do lasu (tylko, że tam też mogę trafić na lisa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym aby była to telewizja familijna - dla całej rodziny. Najlepiej aby przywrócono tą świetność z początków nadawania. Sport jest wszędzie, mamy masę kanałów sportowych w Polsce i to wystarczy :wink:

A Bogdan Rymanowski to jest jeden z moich ulubionych prezenterów i chętnie bym go z powrotem widział w "Pulsie". :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...