Skocz do zawartości

Jak się pozbyć tego wirusa?


Rekomendowane odpowiedzi

Poczta o2 we wszystkich przeglądarkach wygląda tak samo i niektóre strony mają takie krzaczki. Nie mogę też odczytać poczty na wp bo po kliknięciu na wiadomość nic się nie dzieje, tak samo nie mogę pobrać pliku z chomika taka sama sytuacja. Dziwne jest to że, żaden antywir nie ma nic do powiedzenia, AVG PC TUNE UP też nic nie pomógł.

Dodam że to jest na windowsie 8.1 a na drugim dysku mam zainstalowany win 10 i tam wszystko jest ok.

Edytowane przez SatMEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana czcionki  . W ustawieniach każdej przeglądarki      . Miałem to samo   + ustawić  klawiature na programisty . Ni ewiem jak w Win 8.1 dodatek polski programisty?   Co ciekawe ja nie mam ustawionego rodzaju czcionki a w chromie którego też używam to takiego problemu nigdy nie miałem. Tyle że nie korzystam z Win 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis słowa hasło oznacza że jest problem w wykrywaniu strony kodowej.

Jeśłi uzywasz Windows 10 to niestety ale na wielu stornach wbudowana w ten systme przegłądarka ma problem z poprawny zakodowanie polskich znaków. Pozornie jest OK ale odświeżenie okranu pokazuje "krzaczki" szzegołnie we wprowadzionym tekście.

Jeśli to nie ten przypadek to prawdopodobnie masz przestiwione ustawienia dt wykrywania / wyboru strony kodowej w przegłądarce.

 

Uwaga - jesłi masz komputer zaśmiecony ad-ware'am to tego typu niechciane dodatki modyfukujątreśc strony (ad-ware lub pracować jako trransparent proxy poedniczący pmedzy przeglądartka internetową a serwerami www w internecie lub w sieci loklanej). Do pozbyca sie polecam SpyHunter'a (potrafiłsobie poradzić z jendym zastionym komputerem gdzie inne tego typu programy skapitulowały. Dodam że antywirusy CELOWO nie wykrywają i nie usuwają całego mnóstwa ad-ware podczepaiającego do wieu mechanizmów auto-uruchamiania, powiazanie obiektów - poprzez modyfukację kluczyt w rejestrze. Niestety SpyHunter nie jest freewarem - ale ekhm..... szukajcie a znajdziecie nawet "moda" portable. Jest warty swojej ceny.

 

Czasem wystarczy wyświetleni jednego z banerów reklamowych aby już mieć nieciekawe "dodatki". Niektóre nawet jak potencjalnie są niegroźne to z racji niechlujnego kodu "zarzynają komputer". Również strony publikujące freeware i shareware a używające swoich menedżerów pobierania infekują komputer ad-warem (np. dobreprogramy.pl). Jednym z wredniejszych a bardzo rozpowszechnionych tego typu "syfów" jest istartsurf - dokleja multum reklam do otwieranej strony, często uszkadzając jest zawartość a na dodatek obciąża zasoby systemowe (oczywiście przy okazji generuje całkiem sporo nadmiarowego ruchu sieciowego).

Edytowane przez activa42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...