Skocz do zawartości

Dlaczego w Mini, nie da się na chwilę przejść do Familijnego


analog-mann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z Mini - poprzez jednorazowa wplate 35 zamiast 9,9

 

to chyba sie rozstane z CP - i wezme jakis pakiecik z N - np. 2 pakiety po 16 - tam przynajmniej mozna wymieniac pakietami z miesiaca na miesiac.

 

A ten CP w wersji mini to jakas pomylka - np. TVP1 i 2 retransmituja z nadajnikow naziemnych - skutkiem czego obraz z satelity gorszy niz z anteny naziemnej. Nie ma TVP 3 - Regionalnej (tylko z Astry - ale niestety wydanie wylacznie warszawskie) - gdyby nie zez na Astre to ogladalbym jakies [beep]ne Mango albo inna Ezoteryke.

 

Nawet badziewiastej Superstacji nie dolozyli do Mini, mimo ze jakoscia programowa nie odbiega wiele od Polonii 1 albo Polsatu 2.

 

Rozumiem, ze 10 zlotowek to nie pieniadz - ale zeby na stale zwiazac karte z tunerem, zeby nie mozna bylo karty przelozyc do innego tunerka to juz wyjatkowa zlosliwosc CP.

Edycja:bogdan425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie chce PRZEJSC na Familiny, tylko w jakims miesiacu - zaleznie od kaprysu - chcialbym doplacic i miec wiecej kanalow. A potem znow siedziec na Mini.

Zreszta majac kilka TV w domu, to chyba najlepiej wziac Mini z CP - bo tani jak barszcz, a na dokladke N-ke wersji ekonomicznej. Tyle, ze N nie sprzedaje dekoderka tylko AKTYWUJE. Tez male zlodziejstwo, bo co oni zrobia z tymi dekoderami za rok ??? - beda juz przestarzale.

 

poza tym, to chyba nikt nie zmuszal CO do takiego rozwiazania, polegajacego na uwiazaniu karty z tunerkiem ????

jakos Cyfra nie ma z tym zadnego problemu - ich karty chodza w wielu tunerkach

 

Edycja RafiX: Wklejone dwa posty. Pamiętaj o funkcji "Zmień"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie jest tak, ze paruje za pomoca prasy pneumatycznej - czyli raz na zawsze ???

Parowanie to wgranie odpowiedniego pliku, czyli mozna sobie dowolnie parowac. W poniedzialek paruje karte z Echostarem, w srody - z Humaxem, w piatki z Fergusonem.

Dlatego pisze, ze to parowanie to zwykla zlosliwosc CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Polsat od prawie trzech miesięcy sprzedaje moduł, który mozna włozyć do każdego tunera z CI. Jego działanie pozostawia sporo do życzenia, ale używam go tylko do oglądania Polsatu. Moduł ma bardzo dziwną własciwość, blokuje te kanały z Cyfry ( bo mam również Cyfrę) których nie mam wykupionych w Polsacie !!! Przynajmniej w Fegusonie, lekarstwem na to jest dodatkowy moduł do karty Cyfry. Ze zmianą Pakietu w Polsacie to się zgadzam z tym co piszą przedmówcy. Też chciałem przejśc z mini na Familijny, ale powiedzieli, że potrwa to do 3 miesięcy ! Oczywiście zrezygnowałem z przejścia na Familijny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie wciskaj mi kitu, ze to System Kodowania wymaga parowania - zaden System tego nie wymaga - to sa tylko sztuczki, aby wcisnac klientowi zlom - czyli tunerek, na ktorym Nadawca tez zarabia - kupuje hurtem po 10 dolarow sztuka, a sprzedaje po 199 zeta.

 

Nie wciskałem Ci kitu - nagravision wymaga parowania tunera z kartą. W jaki sposób to się odbywa zależy od operatora. Na zachodzi parują z dowolnym tunerem dekodującym nagravision, w Polsce parują z własnymi modułami i dekoderami. Ale jednak muszą parować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie wciskaj mi kitu, ze to System Kodowania wymaga parowania - zaden System tego nie wymaga - to sa tylko sztuczki, aby wcisnac klientowi zlom - czyli tunerek, na ktorym Nadawca tez zarabia - kupuje hurtem po 10 dolarow sztuka, a sprzedaje po 199 zeta.

 

Nie wciskałem Ci kitu - nagravision wymaga parowania tunera z kartą. W jaki sposób to się odbywa zależy od operatora. Na zachodzi parują z dowolnym tunerem dekodującym nagravision, w Polsce parują z własnymi modułami i dekoderami. Ale jednak muszą parować.

Marcelek, wymaga parowania, ale z modułem, nie z tunerem. To taki mały szczegół, ale robi wielką róznicę ;) Może na zachodzie parują z dowolnym tunerem- ale ie słyszałem o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...