Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Stopklatka jest to "zamrożenie", zatrzymanie obrazu. Jest to przydatne np. gdy chcemy zapisać numery Lotka. Po prostu na pilocie istnieje przycisk "freeze" i gdy go naciśniemy, "zamrozimy" obraz :P Może się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

No tak... Jakoś N daje sobie z tym radę, ale nasze Słoneczko przecież jest "polskom firmom pełnom gembom" :lol: Można np. przetłumaczyć jako "przesunięcie czasowe" albo "zatrzymywanie na żywo"... Opcji jest wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do odbioru polsatu cefrowego przez ich dekoder HD wystarczy mi antena 60 cm od cyfry plus? Jak pytałem sie u dystrybutora to powiedział mi ze 80 cm to minimum a najlepiej 90 cm

@lukasu22 No możesz spróbować z tą anteną 60 cm od Cyfry+, ale lepiej żeby antena była minimum 80 cm, wtedy nie powinno być kłopotów z odbiorem oferty HD, jak to było w przypadku N-ki, która też początkowo oferowała anteny 60 cm i wtedy były problemy z odbiorem kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do odbioru polsatu cefrowego przez ich dekoder HD wystarczy mi antena 60 cm od cyfry plus? Jak pytałem sie u dystrybutora to powiedział mi ze 80 cm to minimum a najlepiej 90 cm

@lukasu22 No możesz spróbować z tą anteną 60 cm od Cyfry+, ale lepiej żeby antena była minimum 80 cm, wtedy nie powinno być kłopotów z odbiorem oferty HD, jak to było w przypadku N-ki, która też początkowo oferowała anteny 60 cm i wtedy były problemy z odbiorem kanałów HD.

 

Mam zamiar kupic Nke. Teraz jakie anteny dawaja, wiem ze za 60 zl ale to sa 60cm czy 80cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Dają 60. Nie rób głupstwa i nie bierz jej. W czasie najmniejszego deszczu przy idealnym ustawieniu anteny będą Ci działały tylko DVB-S MPEG2. Weź lepiej 80 lub 90. Wtedy będzie bez problemów :wink: Wracajmy do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam liste swoich polskich programów które odbieram czy oprócz tych są jeszcze jakieś ale w tą liste wliczylam jeszcze canal + który odbiera rano i wieczorem jeśli są jakieś których niemam proszę mi Powiedzieć !!!Prosze z góry dzienkuje

1.TVP 1

2.TVP 2

3.Discovery

4.Animal Planet

5.AXN

6.Jetix

7.E!

8.Zone Club

9.Dla abonentów

10.Zone reality

11.Travel

12.Science

13.Civilisation

14.Polsat

15.Polsat 2

16.Tv 4

17.Polsat sport

18.Zdrowie i Uroda

19.Tv biznes

20.Superstacja

21.Eurosport

22.Tvn

23.Tvn 24

24.Tvn siedem

25.Mango

26.Tvn Meteo

27.Tvn Turbo

28.Tvn Style

29.Polonia

30.Tele5

31.Polonia 1

32.itv

33.Tv Puls

34.Tvp Kultura

35.4fun.tv

36.canal +

37.Disney chanel

38.Viva Polska

39.Wedding tv

40.Podroze tv

41.tvn Gra

42.Promocja tv

43.Test_ P

44.Edusat

45.Turnet Classic Movies

46.Carton Network :idea::idea::idea::idea:

 

__________________________

Cyfrowy Polsat Pakiet familijny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz chyba all polskich, wiec musisz sobie zeza na astrunie zrobić by mieć trwam, tvp info, tvp historia, kupę dobrej muzyki i informacji!!

i jest jeszcze moj najulubieńszy bahn tv

 

A swoją drogą straszna jest ta lista!! pomieszanie z poplątaniem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz chyba all polskich, wiec musisz sobie zeza na astrunie zrobić by mieć trwam, tvp info, tvp historia, kupę dobrej muzyki i informacji!!

i jest jeszcze moj najulubieńszy bahn tv

 

A swoją drogą straszna jest ta lista!! pomieszanie z poplątaniem!!

No prawie wszystkie... :wink: podane są tylko kanały z pakietu Familijnego + dostępne FTA , nie ma tych z pakietów Relax Mix i RM Film oraz tych dostępnych tylko u konkurencji :wink::)

Ale może nie ciągnijmy już tego wątku o tym jakie kanały są dostępne w temacie o zapowiedziach :roll: bardziej pasuje w temacie: stan aktualny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...