Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale ich problem jak ludzie będą się skarżyli na jakość, no dajmy na to, że dołączą 3 kanały, nie 4, bo ten czwarty zmieni tylko nazwę. A tak nawiasem to jest napisane, że można przypuszczać więc do końca nie wiadomo, ale myślę, że dowiemy się w najbliższym czasie (pół miesiąca może trochę więcej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ich problem jak ludzie będą się skarżyli na jakość, no dajmy na to, że dołączą 3 kanały, nie 4, bo ten czwarty zmieni tylko nazwę. A tak nawiasem to jest napisane, że można przypuszczać więc do końca nie wiadomo, ale myślę, że dowiemy się w najbliższym czasie (pół miesiąca może trochę więcej)

 

BBC Prime nie zmieni nazwy na BBC Entertainment, ponieważ to 2 odrębne kanały, tylko o tej samej tematyce, albo chociaż podobnej. Piszę tak, ponieważ BBC Entertainment ma wystartować 2 grudnia 2007, a BBC Prime ma zniknąć na początku 2008 roku. Czyli będą działać 2 różne kanały o podobnej tematyce na Polskim rynku przez miesiąc, albo trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego newsa https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... 5&id=38102 kanały BBc będą dosyłane na transponder tp. 130 (11.117V SR=27500 FEC=3/4), gdzie już nadaje BBC Prime prosto z Londynu, więc to nie ich problem gdzie to zmieszczą.

 

To ten sam transponder gdzie juz nadaje tez Wedding TV.

 

A wiec wykup nowego transpondera by byla naj lepsza nowosc wszelkich platform. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan zapowiedzi nowości w Cyfrowym Polsacie jest taki, że na infolinii powiedziano mi, że na razie o HBO i TVP SPORT ,,ani widu ani słychu".

(Dzwoniłem całkiem w innej sprawie, ale nie mogłem nie zapytać).

 

Według mnie wcale nie jest takie pewne dołączenie tych kanałów. Szczerze mówiąc wolałbym dwa Viasaty. Trochę szkoda TVP SPORT, bo być może byłby w Pakiecie Familijnym. Komu natomiast bardzo zależało na HBO to już zapewne kupił Cyfrę+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze na wikipedii to zapowiadane sa

Polsat Sport HD od 2 grudnia

Polsat HD na jesień

Play TV - od 31 grudnia 2007 roku

4 inne kanały w HD

Od 2 grudnia 2007:

BBC Entertainment - kanał rozrywkowy (Pakiet Familijny)

BBC Knowledge - kanał dokumentalny (Pakiet Familijny)

BBC Lifestyle - kanał lifestyle (Pakiet Familijny)

CBeebies - kanał dziecięcy (Pakiet Familijny)

BBC HD - od stycznia 2008

Jim Jam-dziecięcy

viasat explorer

viasat history

3 rodzaje HBO

tvp sport

tvp info

the history channel

style

 

 

moze to tylko ploty ale polowa z tych kanalow bedzie na 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała pomyłka, nie ma o co się denerwować. :D:D:D:wink::wink::wink:

 

Po co zamawiać na infolinii i czekać kiedy przyślą i co, najlepiej kupić w sklepie i w tym samym dniu już się pilot grzeje do czerwoności. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...