Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie opamiętajcie się !!! Będą dodawać kanały i gdzie je pomieszczą . Patrzcie się jaka jest jakośc tych kanałów co mamy. A ile pieniędzy będziemy dawać za te wszystkie kanały . Przy takim rozwoju sytuacji jak wy planujecie to my będziemy płacić za wszystko więcej niż w Cyfrze .

Hbo niech dodają kanały TVP CC też ale po co te Viasaty czy tam SPI i inne takie . Przecierz mamy już kanały filmowe i dokumentalne . I po co nam ich tyle ?Kto wszystko będzie oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja Wam zazdroszczę,że macie czas na oglądanie tych wszystkich kanałów w CP,bo ja niestety go(czasu) nie mam.I jeszcze co niektórym mało. :shock:

 

Nawet jakby chcieli coś dodać to i tak nie mają już miejsca na swoich transponderach.Nie są one z gumy.

Dodadzą kanały BBC,na 99% HBO i jak dobrze pójdzie to będzie Comedy Central.

 

Oni nie chcą dodawać byle czego,bo potem znowu ktoś powie,że idą na ilość a nie na jakość i jaki to ten CP jest ,,taki i owaki".

 

Wystarczy poczytać komentarze na portalach jakie były po dodaniu E!,Superstacji,czy Wedding Tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą dodawać kanały i gdzie je pomieszczą .

Nie martw sie jesli bedzie potrzebne to wydzierzawia nowy transponder

 

Patrzcie się jaka jest jakośc tych kanałów co mamy. A ile pieniędzy będziemy dawać za te wszystkie kanały.

Tak co do jakości to mam czasami spore watpliwosci. Ale za niedługo może wszystko sie zmieni.

Hbo niech dodają kanały TVP CC też ale po co te Viasaty czy tam SPI i inne takie . Przecierz mamy już kanały filmowe i dokumentalne . I po co nam ich tyle ?Kto wszystko będzie oglądał?

A ja lubie jak dodają mi programy. Zawsze wchodzi cos nowego co daje odczuc pewna swiezosc.

Zawsze moze byc cos ciekawego.

Mam CP i mam tv1000 i od czasu do czasu tez cos obejrze wiec nie mów ze viasat jest zly.

Osobiscie nie jestem zwolennikiem programow TVP i nie potrzebuje az tylu programów sportowych zebym mial plakac ze nie mam tvp sport.

Wolałbym jakies programy rozrywkowe i filmowe przynajmniej mam w czym wybierac.

Wole miec 6 programow gdzie moge cos wybrac

niz na jeden co jestem zmuszony ogladac!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie jesli bedzie potrzebne to wydzierzawia nowy transponder!

Tak tylko że satelita Hotbird jest najbardziej zapchaną satelitą na rynku.

To ciekawe skąd wziąść miejsce na nowe kanały??

Chyba że wyślą w przestrzeń nowego satelite np.Hotbirda 9 na te samą pozycję i z tamtąd wynajmą tp. Możliwe że jakaś platforma przeniesie się na innego satelite to wtedy może by jakiegoś tp. z hotbirda wynają . (to tylko moje spekulacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stępnych satelitach już nie będzie miejsca, pasmo Ku nie jest z gumy, jak to ktoś powiedział i sorry, ale na HB jest ono w pełni wykorzystanie, mogą wysłać 50 satelit na tą pozycję a i tak nie otrzymają więcej TP niż jest teraz i oni to wiedzą. Nie będzie już więcej TP, poprostu nie da się mieć więcej już na tej pozycji, bo cała "pojemność" pasma jest wykorzystana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam czas do Świąt Wszystkich Zmarłych panu Libickiemu na jakąś informację o nowych kanałach (będą czy nie? obojętnie).I zastanowię się nad ofertą N :shock:

Przecież CP miało już swoją konferencje. Zapowiedzieli kanały BBC, niespodziewałbym się następnych (konferencji). Co najwyżej prześlą jakiś komunikat prasowy w sprawie HBO, ale te kanały i tak najwcześniej od nowego roku.

 

Co do twojego podpisu, to Cyfra dopiero przedstawi swoje nowości na początku listopada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james_b

" bo cała "pojemność" pasma jest wykorzystana."

Protestuje przeciwko wykorzystywaniu czegokolwiek :evil::!: pojemności , pasma i czegokolwiek z resztą też :!::!::evil::wink:

 

 

Eddie jeżeli już masz takie szalone :wink: pomysły o przeprowadzce to już lepiej by było na Astrę 19.2° bo na tę 23,5° to nominalne anteny Polsatu (fi) 60 mogły by być za małe :(

 

A tak poważnie to zbyt szalony pomysł :!: wyobrażasz sobie ilość wypowiedzeń np. z powodu kosztów przestawienia anteny :?: ( dla mnie, może Ciebie i jeszcze jakieś 20% abo. CP to pikuś a ....reszta :?: )

Zaj.... by CP gołymi rękami :!: a to nikomu na zdrowie nie idzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam czas do Świąt Wszystkich Zmarłych panu Libickiemu na jakąś informację o nowych kanałach (będą czy nie? obojętnie).I zastanowię się nad ofertą N :shock:

Przecież CP miało już swoją konferencje. Zapowiedzieli kanały BBC, niespodziewałbym się następnych (konferencji). Co najwyżej prześlą jakiś komunikat prasowy w sprawie HBO, ale te kanały i tak najwcześniej od nowego roku.

 

Co do twojego podpisu, to Cyfra dopiero przedstawi swoje nowości na początku listopada :)

 

Też tak uważam CP już do końca roku nie zorganizuje konferencji w sprawie swojej platformy chyba/że trafi mu się jakiś kąsek na wyłączność więc wówczas może coś zorganizuje.

N-ka organizuje swoje konferencje i puszcza je live w internecie a CP również? Bo jeszcze ani razu się z tym nie spotkałem. O podpisanej umowie między CP a BBC dowiedziałem się w Wydarzeniach na Polsacie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...