Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według strony Press.pl kanał Comedy Central jest na wyłączność do końca 2007 roku.

Ale może być taka sytuacja,że umowa na wyłacznosć zostanie przedłużona :(

 

Comedy Central jest obecnie dostępny w 500 tys. gospodarstw domowych dzięki emisji na platformie cyfrowej N oraz w sieciach kablowych, m.in. Multimedia Polska. Kanał jest do końca 2007 roku związany umową na wyłączność z platformą ITI, przez co nie może trafić do Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu. Mimo to stacja liczy na obecność w 1 mln domostw do końca roku.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=9210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie TVP Sport, ja chcę Kasze Manne TV

 

A tak na serio w tym tyg. sie powinno wszytko wyjasnić, Pani na infolini nie może udzielac informacji ale dowiedziała sie od kogos że informacja prasowa jest w przygotowaniu i na dniach zostanie ogłoszona...

 

Więc kochani poczekajcie jeszcze...

 

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż można tą informację prasową przygotowywać, rany boskie :lol: To jest po prostu śmieszne :D12 października Przegląd Sportowy napisał, że TVP Sport będzie w CP. I co? Ani potwierdzenia, ani zaprzeczenia... Nic, zero kompletne.

 

Mimo wszystko jestem prawie pewien, że CP dołączy jakiś kanał przed 2 grudnia. Przecież ostatnim kanałem, który włączyli to jest Wedding TV 23 kwietnia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chcę ani OE ani żadnego Sportu, my chcemy Comedy Central od 1 stycznia!.

 

Jakby tę nazwę przetłumaczyć na "nasze" to było by coś na kształt "Centrum Komedii" to prawie to samo co zapowiadany kanał "TVP Parlament" :shock::lol::lol:

 

 

 

ja bo to juz parodia jak z nasza byla pania minister zagranicznych :))

 

zielony841

Ty nie poniżaj znaczenia słowa "parodia" :!::P:P:P:P

ps. tym bardziej że TO TO coś jeszcze urzęduje :shock::!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że ta wyłączność wygasa, bo dzięki temu CC będzie mógł się rozwinąć zarabiając więcej $$$ i kupując lepsze pozycje programowe.

Na pewno z korzyścią dla wszystkich to byłoby.

Już nawet nie wspomnę, że ITI będzie mniej płacić dystrybutorowi, przez co podwyżki ominą abonentów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zysk wzrośnie w ITI :D po takiej ilości nowych kanałów w pakiecie hity filmowe niech abonenci n-ki nie liczą przez następny rok na nowe kanały. Wydaje mi się że jest to już ostateczna oferta n-ki, prędzej jakiś kanał wyleci niż coś dodadzą. A cenę zawsze mogą podnieść przecież w naszym kraju jest straszliwy wzrost cen żywności który może się odbić na kanałach filmowych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...