Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kazdy moze sobie cos powiedziec kazdy moze napisac i tak i tak skape info jest tylko takie ze dojdzoe paczka BBc ,Polsat Sport Hd (dla elity hehe)oraz Play.Co do reszty to tak jak isc do Cyganki by powiedziala co mnie czeka. Po tym jak N"ka podala o dolaczeniu 9 kanalow filmowych stwierdzilem jedno iz wiadac checi do tego by platforma sie rozwjala a co w Cp powiedzic by mozna jak pewna pani minister:).Kanal ten podobno filomy w BBc zapowiada sie jak Tv1000 czyli sredniak.Kilka uwag tez by mozna stwierdzic nad brakiem nowosci w kanalach sportowych ale... Bo Polsat Sport kupje wszytko co moze rozdrabnia oferte i wychodzi z tego bagno. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być jeszcze...

 

The History Channel - i to w wersji HD

Voom HD

MTV HD

 

Dodadzą napewno HBO, BBC... i kanały HD i dla mnie wystarczy...

Ale w CP brakuje mi jednej podstawowej rzeczy - JAKOŚCI.

Ciekawe jak by tak zmienili satelite im by wyszło na zdrowie a przedewszystkim nam odbiorcom... ( kto by sam nie obrócił talerza albo nie wezwał technika aby o 100% polepszyła sie jakość kanałów :D :D :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa dadzą na Amosa lub na jakiegoś bardziej "Egzotycznego' satelitę najlepiej z pasmem C to by nam abonentom na pewno wyszło na dobre przestawiac anteny i stracic dostęp do najbardziej popularnego satelity jakim jest HotBird :roll:

 

A co takiego "popularnego" oglądasz na tym HotBird'zie?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Hbo zawita do CP - to tylko kwestia czasu. Amerykanie nie sa glupi, nie interesuje ich wylacznosc a jak najwieksza ilosc klientow. Takiej ilosci potencjalnych klientow nie mozna lekcewazyc. To, ze wczesniej HBO bylo na wylacznosc w C+ latwo wytlumaczyc. Jak pamietacie cyfra wchlonela Wizje i HBO musial przystopic do cyfry na jej warunkach albo szukac wlasnego transpondera i nadawac tylko dla sieci kablowych. Jak powiedzialem wczesniej amerykanie maja leb do interesow jak nikt. Dlatego w tamtym czasie oplacilo jej sie dzialac na dotychczsowych warunkach. Teraz sytuacja sie zmienila, wylacznosc wygasla i HBO zrobi wszystko, aby dotrzec do jak najwiekszej ilosci klientow. Jedynie CP moze nie chciec HBO, ale pamietajac wypowiedz Pana Libickiego o braku kanalu premium z prawdziwego zdarzenia, raczej nie dopuszczam takiej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że może CP nie chce podawać narazie oficjalnych informacji co do HBO, ponieważ jeszcze są w trakcie kończenia podpisania umowy, albo jeszcze oprócz tego chcą nas jeszcze czymś zaskoczyć. CP może jeszcze sporo kanałów zgarnąć i to nie najgorszych, a mianowicie: Movies24, KidsCo, JimJam, Viasat Explorer, Viasat History, The History Channel, Style, kanały tematyczne TVP (w tym oczywiście TVP Sport), Animax, FilmBox, Nonstop Kino, Nonstop Kino HD, Style, Zone Horror, Zone Fantasy, więc możliwości jest masa, ile z tego my uirzymy na naszej "Słonecznej Platformie" to może wkrótce się dowiemy. Jak narazie czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad masz takie informacje. Prawde mowiac, to mnie HD jak narazie nie interesuja, poza tym mieli nas pozytywnie zaskoczyć, a samymi BBC to napewno nie, jeśli chodzi o HBO to też żadne duże zaskoczenie, ja mam cichą nadzieje, że zaskoczą nas jeszcze czymś, ale narazie czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zwróć uwagę na to ile z takich "bajek" się jednak sprawdziło... ;) Sądzę, że HBO jest bardziej niż prawdopodobne a co do TVP Sport, to może po zmianie rządu zmieni się i polityka dotycząca telewizyjnych wytworów tv publicznej... Skoro TVP Sport jest w "n" to czemu miałoby go nie być w CP czy C+...? O ile obie platformy są nim zainteresowane... ( :?: )

 

Edycja Burli: Usunięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w przypadku HBO i CP rozmowy podobno trwają dużo czasu jeszcze mamy zanim skończy się wyłączność w C+ (2 miesiące) jakby coś poleciało to dopiero od 1 stycznia 2008r. :D

Ludzie głowa do góry CP walczył o kanał premium i będzie go miał. Troche cierpliwości. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...