Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie korzystam z listy kanałów CP oferowanych przez nadawcę więc sie bardzo zdziwiłem jak na pozycji za TVN 7 wylądowała stacja TV Biznes do kompletu brakuje jeszcze kanału Zdrowie i uroda i totalny badziew bedzie już na samym początku. Nie ma jak pomysłowość operatora który nie potrafi stworzyć przejrzystego dostępu do kanałów. TVN 24 gdzieś na samym końcu za Superstacją (super posunięcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłótnie kłótniami a na kanale 301 pojawił się nowy test. Narazie nie podpisany i sygnał za słaby, więc pokazuje że problem z odbiorem sygnału, ale transponder na którym się pojawił (10.892H, SR 50000 FEC3/4) należy do cyfry+. Ciekawe co CP znowu planuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chodzi o to,że CP planuje pobierać sygnał Polskiego Radia z transpondera Cyfry?A Jedynkę i Trójkę ze swojego transpondera zamierzają wyłaczyć,żeby zrobić chociaż trochę wolnego miejsca na swoim transponderze?

 

Ja bym jednak wolał,żeby to chodziło o to o czym mówił james_b,czyli,że planują nadawać TVP 1 i TVP 2 z transpondera Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Faktycznie zaskoczyli tym POLSKIM RADIEM, biorąc pod uwagę, że można było sobie przeszukać już dawno częstotliwość 10 892 H i znaleźć ten kanał, który jest i tak FTA. Szczególnie, jeśli komuś zależało na Radiu Bis lub PR 2. :D

 

2. Moim zdaniem słuchanie radia w telewizorze nie ma sensu, przecież w końcu do tego są odbiorniki radiowe, wieże i inne wynalazki. W tym cały urok. :D

 

3. Nie dziwię się, że CP TV Biznes przesunął na pozycję 9, w końcu ma być ich głównym kanałem informacyjnym, ale dziwię się co robi na następnym miejscu kanał DLA ABONENTÓW. Powinien być trochę dalej na liście. :?: Najlepiej to stworzyć swoją ulubioną listę kanałów i spokój. :D

 

4. Najbardziej to mi się podoba, że SUPERSTACJA jest przed TVN 24 i wróżę jej jeszcze kiedyś w przyszłości awans na liście CP podobnie jak naszej reprezentacji w nogę w rankingu FIFA. :D

 

5. Sorry, już kończę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że CP i C+ doszli do wniosku że trzeba się mocno postarać o maksymalne wykorzystanie posiadanych transponderów bo HB nie jest z gumy i rozciągać się nie da, więc ( tak myślę ) pójdą w taka stronę aby każdy kanał który się u nich dubluje był by nadawany z jednego TP a sygnał szedł do obu . Skorzystają z tego i jedni i drudzy bo "towaru" do wzięcia jest jeszcze sporo a umieścić go nie ma gdzie.

 

To fakt kanały radiowe nie potrzebują tyle miejsca co TV,ale jest ich tam trochę na obu platformach i w dodatku prawie te same, gdy to się powtórzy z kanałami TV zrobi się miejsce dla kilku kanałów o przyzwoitej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wolne kanał na CP: 5, 17-21, 32-34 czemu Polsat zostawia robi ser szwajcarski ? TV Polonia na 49 to bez sensu do czego ona tam pasuje.

TV Biznes na 9 to dobry ruch. Generalnie to więcej porządku by się przydało, tak żeby swoich list nie trzeba było robić bo na moim to kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwy między kanałami sa po to aby mozna było dodac w te miejsca nowe kanały bez potrzeby zmiany listy kanałów a dokładniej zmiany kolejności niektórych kanałów:)

 

jak dla mnie to kanały powinne byc posegregowane tematycznie...

Filmowe gdzie indziej a i sportowe tez, a nie jak teraz o jakiego grzyba dali TV Biznes na 9 kanał?? Pasował on na tym miejscu gdzie był w kanałach informacyjnych...

A TV Polonia pasi bo jest koło TVP Kultura i sa razem na liscie...

Pewne porządki by się przydały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że to platforma Polsatu i naturalne jest że na czele są dwa ich sztandarowe kanały, ale miejsce TV Polonii jest koło TVP. Kanały powinny być posegregowane tematycznie bo to ułatwia korzystanie, z dziurami to nie kumam bo jak by były rozmieszczone symetrycznie np. co 5 jeden wolny to bym zrozumiał, a tak jak przyjdzie nowy kanał to albo rewolucja albo hurtem je do wolnej dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat pracuje nad uruchomieniem trzech nowych kanałów tematycznych - informacyjnego, młodzieżowego i muzycznego. Taką informację podał na antenie TV Biznes prezes Polsatu Mirosław Błaszczyk.

Info pochodzi z http://www.wirtualnemedia_pl

 

 

Cyfrowy Polsat

Pakiet Familijny + Relax Mix Film 64,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt :!: ostatnio BOMBY to dość powszechne zjawisko w polityce, ale te pomału przechodzą do historii, więc pora na BOMBY satelitarne :!: oczywiście mam nadzieję że na CP wybuchnie ich troszkę więcej i w dodatku o zwiększonej sile pozytywnego rażenia nas wszystkich :!: ( i potencjalnych abonentów CP też :lol::lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...