Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj jeszcze raz uważnie.Tam piszą,żę pakiet familijny ma podrożeć,ale nie dużo, bo te kanały maja być "prawdopodobnie" w pakiecie familijnym. :roll:ale ta podwyszka ceny ma nastąpić w 2008 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście jeszcze o MTV HD które bedzie we wszystkich platformach... :) wiec wygląda to tak...

1. Polsat Sport HD

2. Polsat HD

3. BBC HD

4. MTV HD

 

No i być może NonStopKino HD (sądze że ten kanał także wejdzie bo kanału filmowego też nie ma)

 

I wszystko zasługa Telewizji Nowej Generacji N... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żegnaj Cyfro+! W tej platformie został już tylko Canal+ z Orange Ekstraklasą i National Geogrpahic na wyłączność. No i HBO, które przecież od stycznia ma być dostepne także u konkurencji. Jeśli chcą pozostać na rynku to muszą ostro wziąć się do roboty!

 

Co do kanałów BBC bardzo duże wzmocnienie Cyfrowego Polsatu. Szkoda, że bbc zdecydowało się na wyłączność, bo liczyłem, że kanały znajdą się także w N, której jestem abonentem (O ile kanał dziecięcy mnie nie interesuje i N ma swój baby.tv i kidsco to BBC Lifestyle i BBC Entertaimment budza moje zainteresowanie). Liczę jeszcze, że chociaż BBC HD nie będzie na wyłączność (czy to w ogóle możliwe?). N powinna się teraz odpłacić wyłącznością na kanały SPI i History Channel HD ;-) na co teraz liczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest na wyłączność, to moim zdaniem źle (dla wszystkich - poza absolutnymi maniakami swojej platformy, którzy szczycą się kanałami na wyłączność) :)

Ale całe szczęście, że jest to wyłączność w CP, a nie np. N - bo z kanałów skorzysta nie 150 tys, a 1,5 mln.

Na pewno dobry ruch Polsatu, nawet jeśli zakończy się to podwyżką do 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie podwyżka to zapewne o kilka złoty...

Np: z 35zł na 39,90zł albo 40zł...

majątek to nie jest, np: dla palaczy jest to paczka fajek na miesiąc mniej, dla lubiacych piwo sa to 2 Harnasie wypite mnie, dla mistrzów prostej jest to litr paliwa, łakomczuchy mogą sobie kupic 2 czekodaly mniej, itp......

 

Teraz Polsat jest Sprite a Cyfra pragnienie... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę też zauważyć, że doszliśmy własnie też do apogeum, czyli każda nowość pakietu familijnego będzie oznaczać podwyżkę, skoro sam Polsat już potwierdza, że doszedł do granicy opłacalności. Nic oczywiście w tym dziwnego, chcę tylko zauważyć, że teraz ciężar nowości zostanie pewnie w prawie 100% przeniesiony na inne pakiety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pakiet familijny zdrożeje jakieś 10 zł , a ile będzie kosztował pakiet 5 kanałów HD :?: może 15-20zł o tym to nie piszecie. Brawo CP bo będzie drożej niż w Cyfrze i to dalej bez kanału premium.

 

Tak Aldek jak zwykle wszystko wiesz najlepiej, a jakbyś czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, że sama podwyżka jest dopiero w planach. Poza tym nie wiadomo jeszcze czy dla kanałów HD powstanie osobny pakiet. Ostatnio były podwyżki pakietu Film i Sport, więc możliwe, że Polsat Sport HD i kanał filmowy HD trafią do w/w przeze mnie pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - co bedzie w polskiej wersji BBC HD ? Seriale, seriale, seriale? Ciesze sie z ilosci nowych kanalow, tym bardziej w PF ale nie wiem czego mam sie tak do konca spodziewac...

 

I drugie pytanie- czy BBC HD transmituje jakies mecze pilki noznej? Bo z tego co kiedys slyszalem to jakies rozgrywki tam pokazuja- wiec czy te mecze beda tez u nas?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie!! Brawo CP...

Szkoda tylko, że zaraz niektórzy użytkownicy C+ i pewnie n-tki będą udowadniać jakie to beznadziejne kanały CP wykupiło...

 

No coz. Zdaje mi sie ze to ludzkie. Ale fajne kanaly beda na 100%.

 

A to, ze "Polsat" sobie wzial na wylacznosc te kanaly, to bardzo dobrze. "Polsat" ma (mial) w porownaniu z innymi dwoma platformami naj mniej kanalow na wylacznosc. Dlaczego sobie tez nie maja zabezpieczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to dobry ruch ze strony CP, ponieważ kanały BBC mają ciekawą ofertę, a jeżeli chodzi o podwyżkę Pakietu Familijnego, to naturalne, w ciągu ostatnich miesięcy dodali sporo kanałów do tego Pakietu, a możliwe, że nie zakończy się na kanałach BBC w Pakiecie Familijnym. Przecież do Pakietu Familijnego dodali: AXN, Eurosport, Disney Channel, E!, Superstacja, Wedding TV, a teraz jeszcze 4 kanały BBC. Myślę, że jak dojdzie do podwyżki, bo na razie jest to rozważane, to myślę, że góra z 5 zł, ponieważ sami powiedzieli, że jak coś to będzie niewysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...