Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Niedobrze, że tak późno. Jakby wycofali 12 stycznia to zostają mi tylko 3 dni do Campeonato Paulista (wyłącznie w Sportklubie).

A najbardziej mi się nie podoba słowo "minimum". Czyli co - może zostać dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie nic nie oznacza, ponieważ nie potwierdza, czy VH1 European faktycznie pojawi się w CP. Już mnie ta cała sytuacja denerwuje. Niech już śladem N-ki i Cyfry+ wprowadzą do oferty VH1 European. Czemu CP musi często ze wszystkim ostatni. Natomiast MTV Networks Polska też samo już nie wie, co ma zrobić z VH1 Polska, bo datę ostatecznego zakończenia kanału ciągle przekłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaneiro, ale nikt z nas nie siedzi przy tych negocjacjach także nie wiadomo jakiej stawki zażyczył sobie TVP. Takie komentarze nie mają sensu. Ale fakt faktem, że ten kanał z racji tego, że jest głównie kanałem powtórkowym TVP, nie jest warty jakiś wielkich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, co do czekania na nowe kanały, to swoje zdanie możemy przedstawić przy zakończeniu umowy. Mnie też denerwuje to ciągłe czekanie, miało być BBC HD i nie ma, tak samo i inne kanały. Teraz nowość, czyli FOX HD, dlaczego ten kanał nie został włączony do otwartego okna, dla posiadaczy pakietu Familijnego ?. Wiele zapytań, jak i nerwów, szkoda gadać i brak słów. Obrońcy i Fun Boye zacznijcie myśleć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 European raczej musi zostać udostępniony w zamian za VH1 Polska, tym bardziej, że w umowach widnieje VH1 jako kanał gwarantowany.Więc jak kanał zniknie, to będzie podstawa do bezkarnego rozwiązania umowy. Sądzę, że CP raczej sobie na to nie będzie chciał pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
VH1 European raczej musi zostać udostępniony w zamian za VH1 Polska, tym bardziej, że w umowach widnieje VH1 jako kanał gwarantowany.Więc jak kanał zniknie, to będzie podstawa do bezkarnego rozwiązania umowy. Sądzę, że CP raczej sobie na to nie będzie chciał pozwolić.

Sorry, ale ja mam w umowie kanał VH1 Polska. A jak go nie będę miał, to CP poniesie odpowiedzialność za niewywiązanie się z umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Bloo411 CP woli dac kilkadziesiat czy kilkaset wypowiedzen niz ma placic za VH1 EU, niestety ale taka prawda. ;)

@Yaneiro Tak powinno byc a jak bedzie dowiemy sie juz wkrotce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Cyfrowy Polsat prowadzi rozmowy z Viasat World, nadawcą kanałów dokumentalnych: Viasat Explorer (z pasmem erotycznym Spice), Viasat History, Viasat Nature i filmowego TV1000, na temat ewentualnego włączenia tych stacji do oferty. Przedstawiciel nadawcy zdradził, że są duże szanse, aby kanał TV1000 powrócił do portfolio platformy.

 

zrodlo: tvpolsat.info

 

Jakby dodali kanaly z grupy Viasat to by na prawde zaszaleli, czas pokaze, ale znajac zycie pojdzie jak zwykle o pieniadze ale byc moze bedzie inaczej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...