Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak polsat hd w n ce to macie na 100proc tvn hd w CP i na waszym miejscu bym kibicowal bo tvn duzo inwestuje w hd i to stale. To juz nie ten sam tvn hd co 2 lata temu. Na wiosne znowu bedzie wiecej w hd bo juz zapowiadali. Kilkadziesiat mln zł zainwestowali i we wrzesniu juz prawie podwoili ilosc programow w hd. Jak beda kontynuowac to naprawde szacunek dla nich. Ja nie mam polsat hd i nic nie moge powiedziec o jego jakosci ale o tvn hd napisalem wam prawde. Jak czasami puszcze serial np na wspolnej na tvn sd to az mnie nerwy biora na ten obraz sd i natychmiast przelanczam na hd i w tedy ten serial zupelnie sie inaczej oglada jakby zupelnie inny film lecial doslownie. Seriale polsatu ogladam na moim samie przez aplikacje ipla i jakosc jest bardzo dobra wiec jesli o mnie chodzi to wy w CP zyskacie wiecej niz ja majac polsat hd w n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dodanie Polsatu do N prędzej, czy później nastąpi, bo i tak wymusi to ustawa medialna lub proteza w dekoderach N w postaci DVB-T, to już wymiana wersji HD niekoniecznie będzie się opłacać. Co prawda CP ostatnio mocno uderzył w HD, bo plany produkcyjne HD5000 na ten rok pokazują, że ostro pójdą w tę stronę, choćby właśnie ze strachu przed DVB-T, jednak to TVN ze swoją wersją HD flagowego produktu dotarłby do znacznie większej ilości nowych abonentów niż Polsat HD, no chyba, że N dopłaci, albo... tak jak C+ kupi od polsatu zestaw kanałów tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dodanie Polsatu do N prędzej, czy później nastąpi, bo i tak wymusi to ustawa medialna lub proteza w dekoderach N w postaci DVB-T, to już wymiana wersji HD niekoniecznie będzie się opłacać. Co prawda CP ostatnio mocno uderzył w HD, bo plany produkcyjne HD5000 na ten rok pokazują, że ostro pójdą w tę stronę, choćby właśnie ze strachu przed DVB-T, jednak to TVN ze swoją wersją HD flagowego produktu dotarłby do znacznie większej ilości nowych abonentów niż Polsat HD, no chyba, że N dopłaci, albo... tak jak C+ kupi od polsatu zestaw kanałów tematycznych.

 

Jasne idą w z HD w górę... przy totalnym bałaganie (żeby nie określić to dobitniej) jeśli chodzi o mozliwość zamiany dekodera SD na HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłoby to zdrowe podejście dodać Polsat HD do N i w zamian TVN HD do CP, wszyscy temu kibicujemy na pewno, ale znamy "business is business"

 

prędzej Polsat HD dojdzie do kanałów polsatu w C+ niż w N, której Solorz nienawidzi.

 

nie wiem po co Satkurier zniża się do brukowca na poziomie media2 z takimi wpisami na głównej:

Według nieoficjalnych informacji (sugestie pojawiające się w komentarzach) do oferty n dołączą jeszcze Polsat HD i History HD - miałoby to nastąpić 20 listopada 2010 r. Nie ma tu jednak żadnego potwierdzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej Polsat HD dojdzie do kanałów polsatu w C+ niż w N, której Solorz nienawidzi.

hecol@ Dzwonilem dzisiaj do apsow nki i powiedzieli mi ze od nowego roku i tak dolacza polsat do oferty nki, bo wchodzi w zycie nowa ustawa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hecol@ Dzwonilem dzisiaj do apsow nki i powiedzieli mi ze od nowego roku i tak dolacza polsat do oferty nki, bo wchodzi w zycie nowa ustawa. ;)

polsat pewnie i tak, to wiadome od dawna odkąd zmieniali tą ustawe, ale tutaj mowa o Polsat HD do czego nikogo nowa ustawa nie zmusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk691: tak, N-ka lubi dawać od razu tylko wersje HD zamiast dublować SD (np. eurosporty i inne) i miejmy nadzieję, że skoro Solorz wie o ustawie to od razu pójdzie łaskawie na Polsat HD, ale nadal w to ciężko wierzyć znając ich miłość, będzie wolał męczyć ludzi z N-ki nadawaniem letterboxa 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hecol Pod nazwa Polsat i Cyfowy Polsat wszystko jest mozliwe, wszystko traca i sprzedaja nawet swoje kanaly to co oni robia jest chore, Solorz dostal niezla sumke za Polsaty to nic nawet nie dolaczyli do CP a nie mowiac o straceniu praw na mecze. ;)

 

@Sam E250 skad wiesz kto na czym sie skupia, na pewno sa tacy ludzie co by zawitali Polsat w ofercie nki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawa ktora zmusza nadawcow kanałow w NTC nie uchwalona ale n ka nie ukrywa pewnosci ze bedzie i pewnie informuje ze w styczniu na jej podstawie doda polsat sd - tak pisza ludzie na forach

Oznaczłoby to ze wymiany hd za hd raczej nie bedzie i ze oprocz tego dojdzie do wsaystkich platform takze do CP sporo nowych kanałow ktore pojawia sie w NTC.

Szkoda ze sie pewnie nie wymienia bo wszyscy abonenci by skorzystali a tak to nikt. W Polsce to normalne po co sie dzielic wymieniac lepsza prywata i trzymanie swojego tylko dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by było dobre, wzajemna wymiana, TVN dodaje kodowanie Nagravision do swojego TVN HD a Polsat Conaxa do Polsat HD

TVN to bezwartościowy kanał, który oferuje reklamy przerywane tańcami czy szmacianymi serialami. Jak dla mnie nic ciekawego. Polsat przynajmniej oferuje sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej Polsat HD dojdzie do kanałów polsatu w C+ niż w N, której Solorz nienawidzi.

hecol@ Dzwonilem dzisiaj do apsow nki i powiedzieli mi ze od nowego roku i tak dolacza polsat do oferty nki, bo wchodzi w zycie nowa ustawa. ;)

APS jest ostatnim miejscem gdzie dowiesz się sprawdzonych informacji.Ustawa dopóki nie jest podpisana przez Prezydenta nie istnieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...