Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to nie tak, że pakiety dodatkowe mają określone ceny w zależności od tego czy to SPORT HD CZY EXTRA HD.

 

ogólnie to wygląda to tak:

 

familijny HD + 1 pakiet dodatkowy 59,90 zł.

familijny HD + 2 pakiety dodatkowe 79,90 zł.

familijny HD + 3 pakiety dodatkowe 89,88 zł.

familijny HD + 4 pakiety dodatkowe 99,90 zł. (czyli tyle samo co pakiet PREMIUM, ale nie ma się kanałów HBO)

 

w każdej chwili klient ma możliwość dodawania nowych pakietów i zastępowania jednego drugim, stąd też wyższe ceny jak sądzę. chcieliście taką możliwość to macie chciałoby się powiedzieć. :wink:

 

dodatkowo w tej ofercie jest dostępny drugi dekoder (SD - 0zł.. HD - 49 zł.) z pakietem MINI HD za 4,90 zł. lub MINI EKSTRA HD za 9,90 zł.

 

oczywiście wciąż dostępna jest oferta z pakietem familijnym + relax mix + pakiet HD z możliwością rezygnacji z pakietu relax mix lub/i pakietu HD (z tym, że pakiet HD kosztuje 20 zł.)

 

do pakietu PREMIUM doszedł kanał Cinemax HD i cena wzrosła do 99,90 zł.

 

jak jakieś pytania to w miarę możliwości odpowiem.

 

małe podsumowanie:

 

- dekoder Sagem z twardym dyskiem dostępny już od pakietu familijnego HD w cenie 199zł.

- tańszy koszt opłat abonamentowych za dodatkowe dekodery

- oferta elastyczna więc można dowolnie wybierać pakiety i je zmieniać w trakcie trwania umowy bez jej jednoczesnego przedłużania

 

 

oczywiście jest to zmiana niby na droższe, tylko niech mi ktoś powie kiedy ostatnia podwyżka w CP była?

 

oczywiście oferty na listopad i grudzień mogą się zmienić i będzie więcej miesięcy gratis niż teraz.

 

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie podstawowe: czy do starego premium też dochodzi Cinemax HD?

Majac pakiet premuim otrzymujesz wszystkie dodawane kanały .

 

 

Nie byłbym taki pewien. Na stronie www z ofertą był wyraźny zapis "wszystkie kanały widoczne poniżej". Dlatego nie brałem premium, ponieważ nikt z CP nie był mi wstanie odpowiedzieć czy każdy nowo dodany kanał dołączą mi automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo dotyczy nowych użytkowników premium. Nikt im nie zagwarantuje że przez całe 29 miesięcy każdy kanał dodadzą im w tej cenie (tak mi się wydaje przynajmniej) :)

Na infolinii dowiedziałem się że różnica pomiędzy premium starym a nowym jest tylko taka że jest 90gr droższy i że jest dla nowych klientów. A te pare groszy wynika z nowych stawek VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo dotyczy nowych użytkowników premium. Nikt im nie zagwarantuje że przez całe 29 miesięcy każdy kanał dodadzą im w tej cenie (tak mi się wydaje przynajmniej) :)

Na infolinii dowiedziałem się że różnica pomiędzy premium starym a nowym jest tylko taka że jest 90gr droższy i że jest dla nowych klientów. A te pare groszy wynika z nowych stawek VAT.

 

Ja mam obecnie familijny i hbo. Umowa na 13 mies. do końca pozostało jeszcze 6 mies. Dzwoniłem na infolinie CP czy mogę zmienić ten pakiet na pakiet premium z dekoderem sagecom. Konsultant poinformował mnie że nie ma takiej możliwości. Złożyłem wniosek za pomocą konsultanta do działu rozpatrywania reklamacji. Po 20 dniach oczekiwania zadzwonił♥ pracownik działu reklamacji z informacja że mogę zmienić pakiet i dekoder. Na moje pytanie odnośnie pakietu premium i późniejszych zmian programowych zagwarantował mi że ten pakiet obejmuje wszystkie takowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/......./

oczywiście jest to zmiana niby na droższe, tylko niech mi ktoś powie kiedy ostatnia podwyżka w CP była?

 

oczywiście oferty na listopad i grudzień mogą się zmienić i będzie więcej miesięcy gratis niż teraz.

 

miłego dnia

 

To fakt dawno nie podnosili abo a teraz upieką dwie pieczenie na jednym ogniu-

"bezbólowo" podniosą abonament a w ofertach przedświątecznych łatwiej będzie

promocyjnie obniżyć ceny - bo już będzie z czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem te oferty to pierwszy strzał do upadku dla CP. Ludzie zaczną porównywać Cyfrowy Polsat z Cyfrą bo pakiety mają bardzo podobne.

Familijny HD + 2 pakiety = 79,90 w CP

Optimum HD - 84,90zł w Cyfrze

 

Więc widać, że różnica w cenie jest jedynie 5zł tylko , że Cyfra w swojej ofercie ma znacznie więcej kanałów do zaoferowania niż CP. Jak jeszcze cyfra zaoferuje promocje 50% taniej przez cały okres umowy na święta to założę się , że wszyscy zaczną przechodzić do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem te oferty to pierwszy strzał do upadku dla CP. Ludzie zaczną porównywać Cyfrowy Polsat z Cyfrą bo pakiety mają bardzo podobne.

Familijny HD + 2 pakiety = 79,90 w CP

Optimum HD - 84,90zł w Cyfrze

 

Więc widać, że różnica w cenie jest jedynie 5zł tylko , że Cyfra w swojej ofercie ma znacznie więcej kanałów do zaoferowania niż CP. Jak jeszcze cyfra zaoferuje promocje 50% taniej przez cały okres umowy na święta to założę się , że wszyscy zaczną przechodzić do konkurencji.

 

Taaaak,trzymaj mnie bo pierwszy tam polece podpisac umowe z C+ :lol2: A za mna pewnie tlumy innych.Takie bzdury zawsze mnie rozbawialy!

 

Cyfra nie tylko ofertą cenową zaczyna wyprzedzać CP ale i jakością i to wiadomo od dawna. Niedopuszczalny w C+ byłby taki bałagan na liście kanałów, reagują szybko na kanały FTA dodając je na listę a abonent ma poczucie że się chociaż trochę liczy.

 

Jakoscia?Popatrz ile kanalow jest nadawanych z tych samych transponderow dla C+ i CP?Kolejny mit powtarzany bez konca przez abonentow zakochanych w C+ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...