Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz odezwie się jakiś meloman i powie, że najlepsze koncerty powinny być na VH1 albo MTV, bo w końcu są to kanały płatne, a jakiś kinoman, może powiedzieć że wszystkie filmy powinny być na HBO bo są to kanały Premium i sporo się za nie płaci.

Wszystko jest dla ludzi PPV też, ale wszystko z umiarem, niech dadzą transmisję sportową PPV ale niech nie ucierpi przez to ramówka stacji sportowej. Domowa Wypożyczalnia Filmowa doskonale uzupełnia ofertę HBO, bo oferuje głównie filmy dystrybuowane przez Monolith, których nie ma w HBO, dzięki VOD oferta premier filmowych jest pełniejsza a repertuar HBO nie jest przez to mniej ciekawy. Tak samo powinno być z koncertami i sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu jak już jest coś bardziej renomowanego , jak F1 to od razu to na Polsacie też pokazują. My płacimy, cały naród ogląda. Ja rozumiem mecze narodowych reprezentacji, to co innego, ale Kubica już nie koniecznie musi być dla każdego.

 

LOL, nie wiem co powiedzieć :/

To chyba nadawca decyduje na jakim kanale transmituje takie rzeczy? Skoro transmitują na Polsacie to najwyraźniej im się to opłaca. Poza tym jest to z pożytkiem dla widzów, każdy kto chce może sobie obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po informacji w Satkurierze nt.: uruchomienia trójwymiarowego pasma kanału Servus TV nasunął mi się taki pomysł, dlaczego nie zrobić tego niewielkim kosztem także w Polsce?

Myślę że to fantastyczny pomysł, nie potrzeba żadnych specjalnych nowych technologii ani całego marketingowego szumu z tymi nowymi telewizorami, żeby wprowadzić taką nowość, wystarczy nadawać "rozdwojony" obraz w jakości HD i oglądać go przez okulary, żeby uzyskać nową jakość i zobaczyć w telewizji to czego wcześniej się nie widziało. Mimo że kiedyś już testowano pomysł z okularami to obraz pozostawiał wiele do życzenia, teraz obraz jest w cyfrowej jakości HD i nie śnieży jak kiedyś, jest również panoramiczny a nie 4:3 jak kiedyś. Myślę że telewizja która pierwsza w Polsce wprowadzi taki standard będzie miała wzięcie.

Uważam że Pan Solorz powinien się tym zainteresować, wprowadzenie np. Polsatu 3D HD, z odmienną ramówką będącą połączeniem filmów, sportu i bajek, to byłby pionierski projekt na polskim rynku i wcale nie zbyt kosztowny, kanał mógłby nadawać na platformie Cyfrowy Polsat, a do abonentów zostały by rozesłane okulary jako upominek i doskonała reklama kanału.

 

Oczywiście jest jeszcze opcja kanału 3D bez okularów, ale zdaje się że jest to pomysł napędzany całą marketingową machiną, która wymusza na producentach tworzenie ("na szybko" i bez koniecznych badań rozwojowych) nowych kosztownych telewizorów na potrzeby kanałów, które można będzie policzyć na palcach jednej ręki. Można wyczytać na wielu portalach zajmujących się tą tematyką że obraz wyświetlany w tej technologii ma poważne wady, jest wyblakły, słabo nasycony barwami i zamglony. Nie twierdzę że to nie będzie technologia jutra ale....dopiero jutra, dzisiaj możemy mieć kanały 3D i świetnie się bawić oglądając film albo kreskówkę tak jak w IMAXach - w specjalnych okularach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://blogi.satkurier.pl/52250-przyroda-w-hd-od-cyfrowego-polsatu.html

 

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy niebawem, oferta Cyfrowego Polsatu zostanie rozszerzona o kolejne kanały dokumentalne nadawane w wysokiej rozdzielczości. Powody do radości będą mieć głównie amatorzy przyrodniczych filmów, którzy przez dłuższy czas zazdrościli abonentom n i CYFRY+.

 

Nieoficjalnie mówi się, że dwoma nowymi kanałami będą Nat Geo Wild HD i Animal Planet HD. Na tym nie koniec nowości w wysokiej rozdzielczości w ofercie największej polskiej platformy cyfrowej. Wkrótce do platformy zawita od dawna oczekiwany BBC HD.

 

No może w końcu to prawdziwa ZAPOWIEDŹ :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby skąd autor tego bloga czerpie te nieoficjalne info o tych kanałach :?: Nic o tym nie wspomina, a przecież takie właśnie informacje pojawiały się tu na forum, że to na infolinii konsultanci mówili abonentom, że te kanały dołączą do oferty CP już niedługo. A autor bloga mógł się przecież kierować tylko tym, co napisali na forum niektórzy userzy, więc nie dokońca musi się to spełnić :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli autor bloga czerpał wiadomości z tego forum i to się spełni, to będzie znaczyło, że ci co tu o tym pisali, pisali prawdę i ten konsultant z infolinii lub "kumpel kumpla co wszystko wie" naprawdę wiedzą wszystko :wink: trochę zagmatwałem tą wypowiedź, ale wystarczy, że przeczyta się wszystko ze zrozumieniem i będzie wiadomo o co chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie wierzysz w cp to co tu ludzie piszą to nie musi być prawda przez pewien czas cp nic nie dodawał zapowiedzi zadnej nie bylo tylko nka i c+ lecz teraz jest na odwrót cp zaczyna się rozkrecać a nka i c+ zapadają w zimowy sen lepiej oczywiście to dla nas poczekamy zobaczymy co bedzie!! :smile::smile::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja o nowych kanałach HD tylko potwierdza moje wcześniejsze przypuszczenia. Powstanie kilka pakietów HD!!! Gdyby miał istnieć tylko jeden pakiet pełny, to w tej czy w innej cenie już dawno zostałby zaoferowany abonentom, a kolejne kanały które dołączane byłyby ku uciesze abonentów, a cena pakietu pozostawałaby taka sama, czyli zawyżona na początku i korzystna w miarę dodawania nowych kanałów. Ale zdaje się że będzie inaczej, myślę że brak Discovery HD Showcase w obcenym pakiecie HD to nie przypadek, sądzę że powstaną co najmniej 3 pakiety:

Pakiet 1 (mix przyrodniczy) - zawierający Animal Planet HD, NatGeo Wild HD, Discovery HD Showcace, MTV HD, BBC HD

Pakiet 2 (mix sportowy) - zawierający Polsat Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTV HD, BBC HD

Pakiet 3 (Pakiet pełny) - zawierający wszystkie kanały HD z oferty.

Może być też tak, że MTV HD i BBC HD (o ile zostanie uruchomiony) utworzą oddzielny pakiet rozrywkowy, lub będą dostępne tylko w pakiecie pełnym i "a la carte" - czyli pojedynczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie rozdzielaj kanałów hd na pakiety bo informacja nie jest pewna gdy dojda te kanały to wtedy bedzie można mysleć o pakietach mam nadzieje ze normalnie bedzie mozna dobrac kanał hd a nie jak wczesniej że obiecali mi dosłanie aneksu na hd to 2 miesiace czekałem dobrze że czułem ze moze byc problem więc odstopiłem od umowy i podpisałem na hd i miałem racje aneks do mnie został wysłany podobno 22.listopada do dnia dzisiejszego do mnie nie dotarł :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dokładnie prawa z tej dziedziny bo jakoś nigdy mnie to nie interesowało ale jak wiesz wszystkie przepisy możesz nagiąć lub pominąć.

Z tego co mi się wydaje to nie ma takiego przepisu że w ciągu godziny ma być tyle i tyle reklam tylko ciągłość reklamy nie może przekraczać danego czasu.

Jaki to jest czas nie wiem, nie drążyłem tego, Osobiście jak mam patrzeć na 45 minut reklam w "megahicie" to wole sobie coś oglądnąć na kanale premium lub iść coś sobie wypożyczyć w wypożyczalni.

 

 

Oczywiście czas który podałem w swoim poście miał za zadanie ukazać że przy takiej ilości reklam kolejna dawka nie robi różnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...