Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szykują, szykują :] Dodają Eurosport 2 HD i Nick'a do oferty na swojej stronie www 8) Tyle czasu zajęło im dodanie tych kanałów do swojej oferty, to teraz przez drugie tyle będą dodawać je na stronę www :> :mrgreen:

 

Nick'a dają z musu bo wylatuje Jetix Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej wypowiadaj się za siebie. :wink:

U mnie w kablu nie ma i nie będzie Comedy Central. Także w odmianie cyfrowej.

A co do nowości to CP i tak dodała pare kanałów. Część swoich, część innych nadawcó. Plus coś ala VOD.

Ilu abonentów Cp tylu stękaczy na te platforme. Cp zapowiedziało dodanie kilku pozycji ale kiedy niewiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki czas? Oni przez 2 lata nie dodali praktycznie nic(poza kanałami polsatowskimi,z których większośc to gnioty)Jakby dodawali kanały systematycznie ,tak jak cyfra ,to nie byłoby takich nacisków i wielkich oczekiwać ze strony abonentow.A nick to oni dodali raczej z musu,niz z checi poszerzenia oferty i przypodobania sie abonentom(wiadomo ze znika jetix play ,to czymś go musieli zastąpić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem CP dokładnie dla tych powodów co napisał James_B .Trafiłeś w samo sedno.

nin.Rzoumiesz chyba ,ze obowiazuja tu jakies reguły.Jak moge zmienic platformę ,jak mam podpisaną lojalkę(umowe) z nimi na 2 lata(zostało na szczęscie ok 7 miesięcy jeszcze). Nie ma niestety tak dobrze,ze bierzesz platformę na miesiąc i jak ci nie pasuje to rezygnujesz i bierzesz następną. Chyba ,że kogoś stać na 2,3 platformy to inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem skrócić swoją wypowiedź o umowach bo to oczywiste. Sam napisałeś że unowa na 2 lata.

Podpisując ją powinieneś wiedzieć że przez ten czas bardzo wiele się może zmienić na lepsze lub gorsze. Licze że przemyślałeś wtedy swoją decyzje.

Tylko nie pisz że przez dwa lata CP nie dodała kanałów bo taki okres powinieneś brać pod uwage a nie ostatnie pare miesięcy.

Jeszcze jedno. Myslisz że można w nieskończoność dodawać kanałó bez podnoszenia abonamentu? Jeśli tak to się mylisz.

A CP bierze pod uwage 3mln głosów a nie tylko kilkaset z Sat Kurier forum. Niestety.

Być może brak nowych kanałów jest wynikiem tego że nie chcą abonenci podniesienia stawek za pakiety.

Dlatego starają sie dodawać własne kanały co jest tańsze bo mają materiały do emisji i nie muszą podnisić cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem CP dokładnie dla tych powodów co napisał James_B .Trafiłeś w samo sedno.

nin.Rzoumiesz chyba ,ze obowiazuja tu jakies reguły.Jak moge zmienic platformę ,jak mam podpisaną lojalkę(umowe) z nimi na 2 lata(zostało na szczęscie ok 7 miesięcy jeszcze). Nie ma niestety tak dobrze,ze bierzesz platformę na miesiąc i jak ci nie pasuje to rezygnujesz i bierzesz następną. Chyba ,że kogoś stać na 2,3 platformy to inna sprawa

 

Przecież znika JETIX PLAY. Więc możesz rozwiązać umowę zastąpienie Jetix'a Nick'iem nie wyklucza tego ruchu.

Aby się upewnić zadzwoń na 0800 800 008 to bezpłatny telefon do UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Myslisz że można w nieskończoność dodawać kanałó bez podnoszenia abonamentu?

Powtórzę się kolejny raz.

Mówimy o tym, że CP nie dodaje kanałów od 2 lat i mamy tu na myśli kanały SD tzw. niepolsatowskie. A Ty mówisz, że CP nie może dodawać kanałów w nieskończoność bez podnoszenia abonamentu. Zwróć uwagę na to, ile CP w ciągu tych dwóch lat doszło nowych abonentów. Wniosek jest taki, że CP ma kasiorę na nowe kanały bez podnoszenia abonamentu. W ciągu tych dwóch lat były dodawane głównie kanały HD, które i tak są dodatkowo płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na to, ile CP w ciągu tych dwóch lat doszło nowych abonentów. Wniosek jest taki, że CP ma kasiorę na nowe kanały bez podnoszenia abonamentu.

 

O to mi chodziło. Inna sprawa że ja nie mówie że Cp nie daje kanałów ze względu na wysokość abonamentu.

Zaznaczyłej jedynie taką możliwość. Jeżeli źle mnie zrozumiałeś to sorrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...