Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Następny spekulant? :D Już mieliśmy tutaj kilkudziesięciu takich "miszczów", którzy pisali to i owo, a nic się nie sprawdzało.

 

Kolego, a czy coś co napisałem do tej pory się nie sprawdziło? Info podaje jak jest pewne i dopiero gdy mogę je podać, mimo że wiem zazwyczaj o danym fakcie z wyprzedzeniem.

Zresztą nie muszę się tłumaczyć, jeszcze dziś lub najdalej jutro to samo co napisałem przeczytasz na satkurier.pl, dvbnews.pl, media2.pl i usłyszysz w jakimkolwiek APS CP bądź na infolinii CP, a następnym razem ugryziesz się w język zanim napiszesz takie bzdury.

 

narazie cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny spekulant? :D Już mieliśmy tutaj kilkudziesięciu takich "miszczów", którzy pisali to i owo, a nic się nie sprawdzało.

 

Kolego, a czy coś co napisałem do tej pory się nie sprawdziło? Info podaje jak jest pewne i dopiero gdy mogę je podać, mimo że wiem zazwyczaj o danym fakcie z wyprzedzeniem.

Zresztą nie muszę się tłumaczyć, jeszcze dziś lub najdalej jutro to samo co napisałem przeczytasz na satkurier.pl, dvbnews.pl, media2.pl i usłyszysz w jakimkolwiek APS CP bądź na infolinii CP, a następnym razem ugryziesz się w język zanim napiszesz takie bzdury.

 

narazie cisza

 

satkurier.pl

https://satkurier.pl/news/51030/drugi-de ... lsatu.html

media2.pl

http://media2.pl/media/59251-cyfrowy-po ... encie.html

A na dvbnews.pl śpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie szaleją, a co najgorsze nie będą szaleć, szczerze to w TNK jest więcej do oglądania niż w mini max w CP.

 

Jeszcze coś na święta sypną, myślę tu o jakiejś promocji lepszej, bo umowa na 24 miesiące mnie w ogóle nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie zadufali się w sobie, jako "lider technologiczny" :lol2: Z drugiej strony to dobrze, bo przynajmniej bardziej zorientowani abonenci nie będą mieli skrupułów wybrać ofertę konkurencji. Choć przyznam, że oferta może być, bo ten dekoder można dać komuś kto nie ma w ogóle sat. Multiroomu może to w 20% przypomina, bo nie oferuje tyle kanałów co np. w familijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam , że ten drugi, opłacony dekoder , to bardzo dobra rzecz . Docenią to, zwłaszcza ci, co mają dzieci . W Mini Maxie jest kanał bajkowy( jeszcze jaby to był CN- pełnia szczęścia) :). Jak na mój gust, jest to krok w dobrym kierunku .I ile mniej "walk" o pilota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...