Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co z pakietu.Pan z BOA odpowiedział mi, że jeżeli mam familijny, to będę odbierał tylko kanały HD Których odpowiedniki SD są w tym pakiecie.Tak że chcąc odbierać wszystkie czteryprogramy HD trzeba mieć minimum Relax Mix.Nasuwa się więc pytanie: co to za pakiet? Myślę że kupując pakiet HD powinno się odbierać wszystkie programy w tym pakiecie.

4 kanły sa w Pakiecie HD do Fama, bo MTVN HD też wchodzi, ma inna ramówke od normalnego MTV (na szczescie;) jak ktos ma relax mixa to bedzie mial jeszcze ES2 HD a HBO HD trzeba sobie oddzielnie dokupic nawet jak ma sie Pakiet HBO w SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1.12.2009 CP wprowadza nowe promocje a w nich z najciekawszych rzeczy:

- we wszystkich promocjach na pakiet Familijny + Super Film, Klient może otrzymać PREZENT w postaci drugiego dekodera za 0zł (dotyczy dekodera Mini D1) wraz z opłaconym pakietem Mini Max przez 29 lub 13 miesięcy!

 

 

Następny spekulant? :D Już mieliśmy tutaj kilkudziesięciu takich "miszczów", którzy pisali to i owo, a nic się nie sprawdzało. Jeśli coś zaoferują konkretnego będą mieli wielkiego plusa (nie mylić z canal+ :D).

Ja tam na ten mini i familijny nie mogę patrzeć, jak będę brał to tylko jakiegoś echosa z HD z którego HD i tak nie będę korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny spekulant? :D Już mieliśmy tutaj kilkudziesięciu takich "miszczów", którzy pisali to i owo, a nic się nie sprawdzało.

 

Kolego, a czy coś co napisałem do tej pory się nie sprawdziło? Info podaje jak jest pewne i dopiero gdy mogę je podać, mimo że wiem zazwyczaj o danym fakcie z wyprzedzeniem.

Zresztą nie muszę się tłumaczyć, jeszcze dziś lub najdalej jutro to samo co napisałem przeczytasz na satkurier.pl, dvbnews.pl, media2.pl i usłyszysz w jakimkolwiek APS CP bądź na infolinii CP, a następnym razem ugryziesz się w język zanim napiszesz takie bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego będzie potrzebny konwerter TWIN no i na tym gratisowym dekoderze odbierasz te kanały, które oferuje pakiet MiniMax. ciekawi mnie czy klient podpisujący umowę na pakiet Familijny + SuperFilm z możliwością zejścia do samego Familijnego +HBO też dostanie ten dekoder. więcej szczegółów poznamy pewnie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie multiroom w wykonaniu Cyfrowego Polsatu :mrgreen:

Chyba raczej Mini-Multiroom albo usługa Multiroom-podobna :mrgreen: Ze względu na to, że na jednym dekoderze miałoby się pakiet Familijny + Super Film, a na drugim Mini Max :]

 

ale jak by działało? kupiło by się urządzenie tylko i odbierasz kanały w 2 TV takie jak w 1 TV? to byłoby dobre, no i nie trzeba byłoby drugiej czaszy montować :D

Jak wyżej - biorąc pod uwagę, to co napisał jaktro - na pierwszym dekoderze masz pakiet Familijny + Super Film, a na drugim tylko pakiet Mini Max, więc na drugim TV nie odbierzesz wszystkich kanałów, które odbierasz na pierwszym TV. W Multiroomie na drugim dekoderze/TV odbierasz tą samą ofertę co w pierwszym dekoderze/TV; tak więc to jeszcze nie to :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważacie że są to umowy elastyczne. Będzie wyglądać to w wielkim skrócie tak:

Podpisujesz umowę na Pakiet Super Film na 13/29 miesięcy w tym 3/6 miesięcy abonamentu SF gratis i tym samym 3/6 miesięcy na podjęcie decyzji czy zostajesz przy SF, czy schodzisz do RX+HBO czy do HBO. Do tego dostajesz dekoder MINI D1 za 0zł i abonament na MiniMax analogicznie do umowy za darmo przez 13/29 miesięcy.

 

Czyli w najekonomiczniejszym przypadku mamy telewizję na 2 TV za 57,90 miesięcznie, w tym pakiety: F+HBO i MM. Do tego klient ma do 6 pierwszych miesięcy pakietu pełnego gratis i płaci tylko za jeden sprzęt (jaki wybiera czy to SD czy HD czy DVR HD) a drugi (Mini D1) dostaje gratis.

 

Co do innych ciekawostek w ofercie no to oczywiście wchodzące od jutra VoD/PPV/DWF...

Film wypożyczasz na czas od 24h do 48h (zależnie od pory zamówienia -liczone od godziny zamówienia do końca doby + pełna doba dnia następnego) w trzech pozycjach:

Nowość - 11zł

Hit - 8zł (jeśli dobrze pamiętam)

Katalog - 5zł

Cena zależna od świeżości filmu.

 

Pozycje filmowe mają być cotygodniowo zmieniane, ~20-30 tytułów w miesiącu.

Nieograniczony dostęp do opcji katalog można zamówić za 20zł/m-c (porozumienie na czas nieokreślony, 1 m-c wypowiedzenie)

 

Przy płatności z góry VoD dostępne dla Abonentów CP oraz klientów FTA.

Przy płatności odroczonej dostępne dla Abonentów CP od pakietu Familijnego (kredyt na 1 nowość - 11zł), poprzez RX, HBO, RX+HBO (kredyt na 2 nowości - 22zł) do Super Filmu (kredyt na 3 nowości - 33zł).

 

Pozostałe oferty bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...