Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem oferta programowa powinna się teraz wzbogacić o nowe kanały sd no i oczywiście hd(Vod czy inne podobne rzeczy mnie nieinteresują), mi osobiście nie chce się czekać do przyszłego roku na dodanie jakiegoś kolejnego kanału( teraz dwa i po nowym roku kilka), powinno to nastąpić najpóźniej do początku grudnia( jak dla mnie oczywiście), mam umowę na czas nieokreślony juz od marca, czekałem na pakiet hd w dobrej cenie- jest ale nie ma w nim wystarczającej liczby kanałów hd, do tego kilka dobrych kanalów sd np. history ch. coś może z Viasatów, wspomniane kanały dla dzieci oraz wymiana dekodera sd na hd na dobrych,- wtedy zostaję w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do póki nie zobaczysz to nie wiesz nic teoretycznie to każdy wie jak to działa ale sprawdź w praktyce a potem oceniaj czy ci się podoba czy nie a VOD to jest super sprawa chcesz obejrzeć film to włączasz płacisz i oglądasz szczególnie że platformy obniżają ceny filmów w VOD i można obejrzeć ciekawe filmy za małą cenę :D:D

 

jak widać posiadam CP ale miałem styczność z VOD i to wiele razy w Nce i C+ to naprawdę super sprawa a teraz z niecierpliwością czekam na PPV w CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD przyznam niezły bajer ale stanowczo za drogi, wiadomo alternatywa dla kina jest, lecz produkcję są już o wiele później emitowane niż w kinie. CP słynie z taniej oferty, chyba PPV ma takie też być. Mój znajomy ma N jakie moje zdziwienie było jak nie wiedział co to VOD, mimo tego że już z pół roku. ;)

Pewnie połowa testów zostanie przeznaczona na PPV, więc mało zostanie miejsca na nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[bodzio23] jaja sobie z was robi a wy dajecie się wkręcać?? Wy stare wygi internetu... wstyd mi za was... :/ A ja mam wujka prezesa w ORANGE... i podobno mają zacząć na święta w gratisie dawać żabie łódka... i to z sosem czosnkowym :lol2: Kto o zdrowych zmysłach na urodziny *10* z resztą daje dekoder PVR (nawet nie mają zestawów antenowych twin do tego dekodera nie mówiąc że klienci obecni musieli by KOMPLETNIE przebudować swoje instalacje antenowe = twin + 2 kable) za 0 zł... i dwa kanały bajkowe? Jeśli już... nie na tym się skończy. Nie myślą chyba że swoim PPV super pożal się boże jakości bez HD zdobędą rynek :!: Jak wymieniono NGC HD (podobno umowa z Cyfrą) to gdzie NGW HD? Gdzie History HD... który wejdzie do platform lada moment? A zamiast tego super dwa kanały SportKlub'u? Viasaty prowadzone rozmowy? Też śmiech na sali... 2 i pół roku mają w ofercie tv1000 i teraz prowadzą rozmowy... ten kto to pisał... chyba sam nie wie co pisze.

OK. Możecie się śmiać ale to info od członka zarządu CP koniec kropka.

Powiem jedno... Nie ma opcji aby członek zarządu tak dużej firmy... podkreślę "giełdowej"... wygadał to właśnie Tobie. A czemu... ponieważ mój były szef także jest członkiem zarządu dużej firmy giełdowej i za takie informacje pisane publicznie to kolego idzie się na wiele lat do kicia nie wspomnę o karze... za działanie na niekorzyść firmy. Więc proszę takie teksty to do piaskownicy :!: Członek zarządu nie powie tego rodzinie... a tym bardziej nie pozwoli aby wyszło to na zewnątrz. Posłuchaj uważnie wypowiedź Libnickiego na antenie radia PIN ile szczegółów wymienia przyszłej oferty. I teraz jest dopiero koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak powiem połowa mnie wyśmieje, ale poczekajcie to zobaczycie że to prawda ...

 

A jak nic się z tego nie sprawdzi (a coś czuje, że właśnie tak będzie), to proponuje, by wystawić temu Panu bana :> :evil:

 

Edycja tomekb1976: Wszystko jest zanotowane. Tymczasem, pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mnie dziwi, czemu CP nie mówi o planowanych nowościach, o PPV już wszyscy wiedzą o Nick-u i Polsat JimJam też, ale to wszystko są informacje przekazywane "pocztą pantoflową" i tylko dzięki takiemu forum jak Satkurier, można się wymieniać tymi informacjami. A gdzie oficjalne info na stronie internetowej? Ja rozumiem skromność ale skromność w biznesie? Przecież w tym czasie może już kilku klientów zmieniło na n-kę bo ich dziecko molestuje że chce SpongeBoba a nie wiedzą że w CP będzie, tak samo z PPV. Cyfra+ każdą nowością się chwali co najmniej na kilka dni albo kilka tygodni przed wprowadzeniem, n-ka, z kolei organizuje konferencję, a CP? Pamiętacie jak dołączyli Discovery HD - nagle, bez żadnej informacji, przez jakieś 2 miesiące od włączenia, osoby które nie śledzą np. SatKuriera nic nie wiedziały.

No i jeszcze jedno, kiedy w końcu zaczną wysyłać e-biuletyny do abonentów, przecież to takie proste i tanie. Można np. wysłać je w formie maila, dla tych osób które zarejestrowały adres mailowy w ICOK. Bo jaki jest sens jak biuletyn przychodzi z kilkumiesięcznym opóźnieniem i od razu ląduje w koszu jak każda przestarzała gazeta. To marnotrawstwo pieniędzy i papieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z największego zaskoczenia to cyfra dała History, nikt kompletnie nic nie wiedzał, aż ktoś włączył dekoder. Polsat mało się chwali daje kiedy chce lub czasami coś pokaże na ulotkach z dopiskiem już wkrótce. Na to wygląda że dla Polsatu prawdziwa walka zacznie się w grudniu mam nadzieję że coś w styczniu będzie, bo wtedy żegnam się z Cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z religia tv tez negocjuja

Negocjują tylko ciekawe co, bo zgodnie z tym co powiedział ks. Kazimierz Sowa, Religia.tv jest udostępniana platformom cyfrowym i telewizjom kablowym za darmo. Jedyny warunek to dobre wyeksponowanie w ofercie operatora - czy to aż taki duży wymóg, że trzeba o tym miesiącami prowadzić rozmowy? Cyfra+ nie miała z tym żadnych problemów - kanał znajduje się na pozycji 79 u tego operatora (w CP równie dobrze mogłaby być to pozycja np. 85) i nie jest specjalnie reklamowany, wyłącznie w składzie oferty wraz z pozostałymi stacjami - tylko tyle. Czy to aż tak wiele? Czy naprawdę trzeba w nieskończoność przedłużać rozmowy? Mam nadzieję, że Cyfrowy Polsat się postara i znowu jeszcze w tym roku mile mnie zaskoczy... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście ostatnio nieco nachalną kampanię promocyjną kanału Discovery Travel & Living na kanałach Discovery? Wiadomo że trwają negocjacje CP m.in. z Discovery, być może w okresie kiedy podejmowane są decyzje co do nowości w ofercie programowej jest to właśnie taki rodzaj lobbingu, prezentuje się kanał i nakłania abonenta do żeby "molestował" swojego operatora 8)

Chociaż Discovery T&L to już nie ten sam kanał co kiedyś, mało w nim programów podróżniczych, Travel Channel jest w tym duużo lepszy, są same programy lajfstajlowe, których akurat w Cyfrowym Polsacie nie brakuje, szczególnie że wiele pozycji jest kupowanych od BBC, więc można je zobaczyć często na kanałach BBC jeszcze przed premierą na Discovery. Z portfolio Discovery interesujący byłby chyba bardziej Discovery Historia, ale myślę że CP skłoni się jednak do sięgnięcia po History Channel, którego dystrybucją zajmuje się Chello Central Europe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak t&l to już on nic nie ma z travel powinni zmienić nazwę i zostawić samo living, program zrobił się na typowo kobiecy, jedynie co tam oglądam to tylko rodzina 2+8, reszta to papka, reszta leci na kanałach bbc. Reklamy t&l gdzieś od tygodnia lecą na wszystkich kanałach należących to discowery. Polsat jednak wyznaje zasadę dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi więc marne szansę że oddadzą, coś historycznego i typowo przyrodniczego jak NG wild by się przydało w familijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...