Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@T.L. Boratini , wątpię, by oferta kanałów HD w CP stała się atrakcyjniejsza niż u konkurencji. Tak naprawdę, co CP może dołączyć z kanałów HD czego nie ma u konkurencji :?: :> . Moim zdaniem oferta kanałów HD w CP będzie zbliżona do konkurencji.

Co może zrobić CP. Może w końcu ktoś się tam klepnie w czółko i wprowadzi PPV w HD. Jeden kanał PPV do filmu w HD a drugi do filmu i sportu na żywo w HD. Tak bardzo proste to rozwiązanie, że na pewno go nie wprowadzą. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy na to jak ten tajemniczy kanał w HD [TEST_S] to nic innego jak test orange Sport HD? Zapowiadano rozszerzenie o kolejny kanał sportowy w HD... więc najbardziej mi tutaj pasuje. A to link (9.10.2009) do wypowiedzi TP o możliwości zwiększenia zasięgu. I co zatkało kakao? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ty nie bardzo... testować można sobie tam nawet TV TRWAM i nadać jej 5.1 kanałów audio :lol2: Zatkało kakao zapewne nie jednemu :!: I niech już nikt nie :censored: że nie ma takiej możliwości... bo jest :!:

 

To było zapytanie... "A co wy na to...?" wiem ze jest koniec tygodnia i zmęczenie daje we znaki... ale jak nie potrafimy czytać to zapraszam do szkoły :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ci którzy twierdzą, że OS nie będzie na CP dadzą dowód, że kanał jest w Cyfrze na wyłączność. To że na razie dodanie tego kanału wydaje się nieprawdopodobne to nie znaczy że nie trwają już rozmowy z CP. Mimo wszystko jednak to oferta tylko dla pasjonatów polskiej piłki, ja jakoś nie mam ochoty dopłacać kilkunastu złotych za oglądanie trzeciorzędnych imprez, dużo bardziej odpowiada mi oferta Polsatów Sport i Polsatu Futbol. Z nowości bardziej interesują mnie nowe kanały HD i czy będzie wreszcie ten pakiet HD za 15 zł i najważniejsze.... czy cena 15 zł, dotyczy umów na czas nieokreślony czy określony, a jeśli na określony to na jak długo?

CP jak zwykle wyczekuje z promocjami świątecznymi do końca, z jednej strony to dobrze, bo najpierw obserwuje co robi konkurencja a potem uderza z lepszą promocją, ale z drugiej strony nie wszyscy mają tak silne nerwy żeby tak długo czekać i część abonentów wykrusza się pod naporem megapromocyjnych ofert konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jednak to oferta tylko dla pasjonatów polskiej piłki, ja jakoś nie mam ochoty dopłacać kilkunastu złotych za oglądanie trzeciorzędnych imprez, dużo bardziej odpowiada mi oferta Polsatów Sport i Polsatu Futbol.

Nie martw się. Dla siebie też coś znajdziesz. ;) Jest m.in. szwedzka liga żużlowa, a także włoska siatkówki (ale ta jest też na Rai Sport Piu). Do tego NBA, której w CP nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może żeby trochę uspokoić panującą atmosferę, niech kolega @bartiiivhut trochę więcej wypowie się na ten temat :wink:

Bez zapytania z mojej strony konsultantka sama powiedziała mi o wprowadzeniu kanałów Animal planet HD i national geo Hd oraz o wprowadzeniu do pakietu nowych kanałów sportowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... CP jak zwykle wyczekuje z promocjami świątecznymi do końca, z jednej strony to dobrze, bo najpierw obserwuje co robi konkurencja a potem uderza z lepszą promocją ...

 

 

Tak, szczególnie z lepszą promocją oferując umowy na 29 m-cy :> . Ja bym się kłócił, czy te promocje CP są lepsze od konkurencji.

 

 

@xxlukasz91xx, ile można pisać, iż National Geographic Channel HD (tak jak i wersja SD) jest nadal na wyłączność w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje CP nie są lepsze od konkurencji, bo CP nie przedstawił ofert świątecznych, więc automatycznie świąteczne propozycje N i C+ wydają się o wiele bardziej atrakcyjne. Większość umowy kończą się między grudniem, a styczniem, CP na pewno coś da, bo obserwuje się an forach dość spory odpływ klientów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile można pisać, iż National Geographic Channel HD (tak jak i wersja SD) jest nadal na wyłączność w Cyfrze+.

Poprosiłbym był źródełko tej pewności, zwłaszcza jeśli chodzi o NGC HD. I nie mam tu na myśli użytkownika @lucius.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może żeby trochę uspokoić panującą atmosferę, niech kolega @bartiiivhut trochę więcej wypowie się na ten temat :wink:
Bez zapytania z mojej strony konsultantka sama powiedziała mi o wprowadzeniu kanałów Animal planet HD i national geo Hd oraz o wprowadzeniu do pakietu nowych kanałów sportowych

 

Następnym razem nagram rozmowę telefoniczną :wink: ...

Napisałem wtedy posta po rozmowie z konsultantką, chciałem uruchomić pakiet hd ale w odpowiedzi usłyszałem że na razie nie mogę i wtedy pani konsultantka sama powiedziała żebym poczekał, bo polsat wprowadzi te kanały do tego nowego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@T.L. Boratini, to ja zapytam inaczej, pokaż mi źródełko, które mówi, iż wyłączność ta się skończyła :> . Wiesz @lucius wielokrotnie na tym forum dał się poznać jako osoba wiarygodna także nie ma podstaw, by wąpić w jego słowa :> . Poza tym zastanów się, gdyby faktycznie Cyfrze+ skończyła się wyłączność, to N-ka wykorzystałaby okazję dodając ten kanał razem z Nat Geo Wild HD. Kolejna kwestia jest taka, iż konsultancji CP, to osoby mało kompetentne także nie zdziwliłbym się jakby dla nich NGC HD i Nat Geo HD było jedno i to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@T.L. Boratini, to ja zapytam inaczej, pokaż mi źródełko, które mówi, iż wyłączność ta się skończyła

Ja nic takiego nie powiedziałem, więc źródła nie podam. Poprosiłem Cie tylko abyś podał źródło tego, że NGC HD jest nadal na wyłączność w Cyfrze+, gdyż tak twierdzisz.

Poza tym zastanów się, gdyby faktycznie Cyfrze+ skończyła się wyłączność, to N-ka wykorzystałaby okazję dodając ten kanał razem z Nat Geo Wild HD.

To dlaczego Cyfra+ nie dodała Nat Geo Wild? Czy coś stoi jej na drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...