Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie pomyliło - jest jak napisał.

Zawiadomienie pisane jak na kolanie.

Nazwy pokręcone - np. Super FLIM :?

 

Wchodzą w życie 16 listopada.

 

Nadal HD PVR niedostępny przy umowach 13mc. Wygląda na to, że Echostar 7400 dostępny jedynie z pakietem Super Film, z którego można zrezygnować i przejść na RX+HBO (77,80zł) lub F+HBO (57,90zł). Nie można obniżyć pakietu na Relax Mix, ani Familijny.

Przy Familijnym i Relax Mix - Echostar 7400 - niedostępny. :woot:

 

Pakiet HD (Discovery HD, Polsat Sport HD, Eurosport HD, MTVN HD) w cenie 15 zł.

 

W dalszym ciągu umowy 13/29mc - zlitowaliby się już..

Gratisy przy umowach na pakiet Super Film 13mc - 3mc (3mc - max) [sF] - można zmniejszyć pakiet na RX+HBO lub samo HBO (do końca 3mc)

Gratisy przy umowach na pakiet Super Film 29mc - 6mc (6mc - max) [sF] - można zmniejszyć pakiet na RX+HBO lub samo HBO (do końca 6mc)

 

Gratisy przy umowach na pakiet Relax Mix 13mc - 3mc (1mc - max, 2-3mc - RX) - można zmniejszyć pakiet na Familijnego (do końca 3mc)

Gratisy przy umowach na pakiet Relax Mix 29mc - 3mc (1mc - max, 2-6mc - RX) - można zmniejszyć pakiet na Familijnego (do końca 6mc)

 

Generalnie jedyne różnice w tym co było dotychczas:

- cena dekodera Mini D1 i Familijny D2 to 1zł lub 49zł (w zależności od pakietu)

- Echostar 7400 w opcji udostępnienia kosztuj 149 lub 199zł - w zależności od pakietu

 

Czyli słabiutko.

 

 

Tutaj więcej napisałem: http://www.dvbnews.pl/news/3300/cyfrowy ... promocjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi raczej SD mają. ;)

Po to biorę tuner od CP, żeby koszt jednorazowy był wyraźnie mniejszy niż moduł+własny tuner (nie od CP). Pół roku za darmo - bardzo fajnie. :) Opcja zmiany pakietu też mi się podoba - wezmę Relax Mix, a później obniżę do Familijnego (+Sport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jest lepiej, jednak w grudniu oczekuję jeszcze większej promocji. moim zdaniem lepiej by było gdyby aktywacja była za 1 zł., a miesięczna opłata powiedzmy 5-10 zł. przy Echostarze 7400. nie chcę być wróżką, ale jeśli zwiększą jeszcze liczbę darmowych miesięcy nie wydłużając jednocześnie umów do 3 lat to oczekuję, że wyjdą 2 lata za połowę ceny :) (takie moje gdybanie :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian_199025, więc pakiet ten będziesz mógł sobie zakupić :smile:

Sądzę że cena za Pakiet HD zmieni się, gdy dołączą nowe kanały HD (CP zapowiedział dołączenie 2 do końca roku, zobaczymy, czy dotrzymają słowa).

Dlaczego tak sądzisz ? Mam nadzieję, że nie. Wtedy to będzie całkiem rozsądna cena i nie będę się zastanawiał nad kupnem tego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że cena za Pakiet HD zmieni się, gdy dołączą nowe kanały HD (CP zapowiedział dołączenie 2 do końca roku, zobaczymy, czy dotrzymają słowa).

CP stworzył nowy pakiet i teraz kolej na jego rozwijanie, a nie podwyżkę ceny. To, że być może oferta HD CP stanie się atrakcyjniejsza niż oferta C+ to nie znaczy, trzeba wymyślać jakieś swoje przepowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc atrakcyjniejsza miałem na myśli atrakcyjność cenową.

Tak naprawdę, co CP może dołączyć z kanałów HD czego nie ma u konkurencji :?: :>

Raczej nie będzie to kanał własnej produkcji. :wink: Może to być sławetny BBC HD, ale ten kanał startuje i coś nie może wystartować. Miłą niespodzianką na pewno byłby History HD wraz z wersją SD. Może TVS HD :?: To są tylko moje gdybania, a oficjalnych zapowiedzi ,niestety, ale nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...