Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Xenomorph, jako moderator powinieneś podać źródło jakiś link do strony, bo każdy może tak gdybać... A za brak konkretów powinien być BAN na kilka dni jak nie lepiej. Ja wiem ze pracu8jesz w APSie i masz swoich informatorów, ale ostatnie wieści o NGC w CP nie trafiłeś i teraz tez mi się tak wydaje, no chyba że podasz źródło i to najlepiej pewne... Inaczej stracisz na wiarygodności ze 80%

Ostaniej wiadomości o NG nie trafiłem, bo nie zapytałem kiedy kanał dołączy do oferty :)

Teraz już wiem.

Źródło takie samo jak poprzednie, potwierdzone również przez znajomy mi APS [tam też usłyszeli to samo].

Dlaczego 80% ? :)

 

PS - nie jestem moderatorem :) Ranga przydzielona dla mnie tylko dla możliwości edycji "kompendium", reszta funkcji panelu moderatora zredukowana do absolutnego minimum.

 

Tu wkleję jeszcze fragment z konwersacji z użytkownikiem z forum:

"Posiadam jedynie informację o tym, że będzie to kanał National Geographic.

Nie mam informacji czy SD/HD/oba.

Dlatego nie napisałem."

 

 

 

Co do wypowiedzi @qqq - trudno mi w to uwierzyć.

Na wrzesień planowane są 3-4 kanały, z naciskiem na 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sportkub, bo tam jest liga argentyńska :P Ale jak nie będze (szansa i tak jest minimalna) to nic się nie stanie ;)

Dokument - oczywiście! Może ten NGC? Może History? Chętnie oglądałbym kanał "historyczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney XD pozostanie dostępny w pakiecie familijnym zamiast kanału Jetix.

A wracając do National Geographic - jeśli Cyfra+ znajduje się w sytuacji podobnej do n-ki, gdy skończyła z prawem na wyłączność do kanałów Universal Channel i Sci-Fi Channel plan włączenia tego kanału lub tych kanałów (SD i HD) do oferty CP nie wydaje się być takim niemożliwym planem. To samo się tyczy kanału Hallmark Channel i ZigZap, o których już wspomniał qqq. Być może Cyfra+ starała się tak ostatnio o nowe kanały, bo wyczuwa zbliżające się zmiany w CP (chodzi mi tu głównie o zwiększenie oferty kanałów do tej zbliżającej lub lepszej od Cyfry+).

 

National Geographic SD jak i HD jest na wyłączność w Cyfrze. Zig Zap jest produkcji Cyfry, więc w innych platformach go nie będzie.

Ludzie, ale wy macie bujną wyobraźnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu też Wam muszę przyznać że macie bujną wyobraźnie. Osobiście mogę Wam powiedzieć tylko tyle, że jak wynika z moich obserwacji to tam w tych ich całych platformach cyfrowych to nikt nie wie co z nowości będzie a co nie. O jakichkolwiek nowościach można mówić dopiero po podpisaniu umowy z nadawcą jakiegoś kanału bo do tego czasu nic nie jest pewne dla nikogo. Poza tym zauważyłem ostatnio, że jakiś czas temu wypowiadał się jakiś prezesina cyfry + i mówił, że nie planują dołączania żadnych nowych kanałów, a po jakimś miesiącu zafasolili z 5 nowych kanałów. Ostatnio natomiast wypowiadał się dla pulsu biznesu Solorz i mówił, że poza własnymi produkcjami czyli polsat kino i jakis tam jeszcze jeden polsat też nie planują nic nowego. Więc wynika z tego że oni tam sami nic nie wiedzą i dla tego nic nie mówią bo żeby coś dołączyć musi być zgoda obu firm i stosowna umowa, a dopóki jej nie ma to nawet sam koleś od poszerzania oferty i negocjacji nie wie nic no chyba, że jest jakąś wróżką semirą z itv hehehe żenada. Ale jak już umowa jest chłopaki to oni biegną mało butów nie pogubią do rzecznika prasowego żeby się pochwalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze konferencje miały sens, nowe technologie, ciekawe rozwiązania i funkcje, sporo nowych kanałów a teraz to sa one zbędne bo zapowiadają cos co bedzie lbo i nie... Np: ostatnio zapowiadali nFilmy które rusza we wrześniu i teraz konferencja znowu o tym bedzie... Czyli jest zbedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wynika z tego że oni tam sami nic nie wiedzą i dla tego nic nie mówią...

A mi się wydaję że oni doskonale wiedzą o swoich planach tylko po co się chwalić konkurencji która tylko czeka na takie informacje. Co do nowych kanałów to nie ma co siać plotek i bujd tylko spokojnie czekać na sprawdzone info... Gdybanie jest tu nie na miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie CYFRY+ na wyłączność znajduje się również kanał National Geographic Channel HD...

A gdzie masz napisane... od kiedy do kiedy National Geographic Channel HD jest na wyłączność?? Moim skromnym zdaniem jeśli chodzi o NGC w CP... to będzie tak: Nat Geo Wild HD i SD, Nat Geo HD i Nat Geo Wild SD albo sam Nat Geo HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

National Geographic Channel HD to światowej sławy kanał dokumentalny stworzony specjalnie na potrzeby polskich odbiorców. Jak wynika z raportów firmy badawczej Beta Research, jest to najbardziej oczekiwana przez widzów telewizja w wysokiej rozdzielczości. Ramówka, wszystkie programy, a także zwiastuny i grafiki National Georgaphic Channel HD będą nadawane w języku polskim i dostosowane do potrzeb polskiego widza, a playout realizowany będzie przez operatora CYFRY+. Kanał nadawany będzie codziennie od 8 rano, 18 godzin na dobę.

 

Jest to podobna sytuacja jak z MGM HD w nce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Q :censored: pięknie....... 5 filmów puszczonych +1 +2 +3 +4 +5 +6............ Czy w tym CP pracują sami idioci?? Mnie ręce opadają... razem z majtkami. Jakość kanałów woła o pomstę do Boga a oni będą sobie PPV urządzać :lol2: Przecie film można sobie nagrać na DVR'a który wejdzie niebawem i oglądać ile się chce i kiedy się chce. Ludzie już narzekają że na HBO ciągłe powtórki i nie chcą brać a tu taka KASZANA :!: Fakt... jak się obudzili z ręką w nocniku bo filmy są już rozdzielone między... HBO... C+... i N'ke to co pozostaje. Stare kotlety puszczać z przesunięciem czasowym :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...