Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o trzymałem pismo od CP w którym znajduje sie informacja nastepującej treści: "...Rozwój oferty programowej oraz ogólny wzrost cen spowodowały, iż pierwszy raz od 2 lat, czyli od czasu ostatniej podwyżki, jesteśmy zmuszeni podnieść cenę Pakietu Familijnego. Ceny pozostałych pakietów nie zmnieniają się. Nowa cena Pakietu Familijnego w wysokości 42,80 zł będzie obowiązywała od 1 stycznia 2008 r." Nowy Rok nowe ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem to te 42,80 będzie dla tych co opłacają Pakiet Familijny bez umowy w dowolnym miesięcu.Teraz te osoby płacą 39,80 zł,a od stycznia 42,80

 

Natomiast osoby posiadający Pakiet Familijny z umową nadal będą płacić 37,90 zł/mies.Dobrze mówię??

 

 

Mam nadzieję że dobrze mówisz, podwyżka z 35 na 42,80 byłaby po pierwsze za wysoka nawet jak na dodanie BBC i kilku innych kanałów a poza tym była by krzywdząca dla "starych" abonentów - bo niby czemu nowe umowy miały by być tańsze skoro to nie promocja. Myślę że masz rację i chodzi o podwyżkę dla osób opłacających Familijny bez umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam2000 : info od znajomego dystrybutora jest nic nie warte [ no offence ] - dystrybutorzy nie sa informowani o ramach czasowych promocji - wróżenie z fusów .. przypomne ze poprzednia oferta sprzedażowa trwała ponad pół roku ..

 

Dlatego napisałem, że mówił mój znajomy, że nie określono czasu promocji i, że najprawdopodobniej będzie trwać do końca roku, ale sam mówił, że nic nie wie, wie tylko, że na razie jest ta promocja, więc jest różnica w tym co napisałem, a we wróżeniu z fusów. Najprawdopodobniej, a będzie to jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dostałem list z CP który zawierał umowę gdzie proponują 35zł za pakiet Familijny przez okres 17 miesięcy (37,90zł po zakończeniu okresu podstawowego) przy założeniu że posiadam własny dekoder/odbiornik CAM Cyfrowego Polsatu (wypowiedziałem umowe na Familijny jakoś na początku roku, a wziąłem nowy dekoder w promocji na innego członka rodziny).

Jednak oferta ta nie obejmuje nawet jednego miesiąca gratis, istnieje jednak możliwość zawarcia umowy na RM oraz RMF i tu odpowiednio jest dopłata 19,90 oraz 29,00.

W przesyłce nie znalazł się informator CP "Dla Ciebie", jednak był jakiś tam liścik w którym chwalili się że są największą platformą cyfrową w regionie oraz że wprowadzają paczke BBC do pakietu Familijnego.

Jeśli ktoś chce to mogę zeskanować wszytkie papiery.

 

Zresztą jest tak też zmianka o kwocie 42,80zł za Familiny jako ceny dla osób bez umowy. No i napisali właśnie że od 2 lat nie było podwyżki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...