Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wysłałem maila do HBO na stronie http://www.hbo.pl w sprawie obecności w Cyfrowym Polsacie.Zobaczymy czy odpiszą...

Dział Kontakt na dole.

 

Oto tresć:

Mam pytanie: Czy kanały HBO,HBO2 i HBO Comedy będą dostępne w ofercie Cyfrowego Polsatu??Czy są prowadzone rozmowy w tej sprawie??

 

Proszę o odpowiedż

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Nce klientów chętnych na Premium będzie przybywało zdecydowanie szybciej niż CP.

 

Zgodzę się że procentowo moze być więcej klientów HBO w N niż w CP ale liczebnie napewno nie. Choćby nawet co 20-ty klient CP kupił HBO to juz jest około 85tys. Zeby osiągnąć taki wynik w N HBO musiałby mieć niemalże co drugi abo, a w to nigdy nie uwierzę. Zgoda, moze mało osób ma relax mixa, ale wielu nie ma go nie dlatego, że ich nie stać tylko stwierdzają, że nie ma co tam ogladać, a za HBO+familijny zapłaciliby te dodatkowe (nie oszukujmy się) 25zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satelitarny TV Dom w 2008

2007-11-13 17:43:58 | JK

Ostatnia aktualizacja: 2007-11-13 18:48:49

Źródło: Press/Presserwis/onet.pl

W 2008 roku swoje nadawanie rozpocznie nowy, polski kanał o nazwie TV Dom. W tej sprawie łódzka spółka TV Media, która zajmuje się produkcją kanału, złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o przyznanie koncesji na nadawanie drogą satelitarną.

 

Oferta programowa TV Dom będzie poświęcona rynkowi nieruchomości, dekoracji wnętrz, urządzaniu mieszkań i ogrodów oraz architekturze. Kanał będzie nadawać w platformach satelitarnych i sieciach kablowych.

 

Kilka miesięcy temu o satelitarną koncesję dla swojego nowego kanału 'Dom z ogrodem' wystąpiła spółka Canal+ Cyfrowy. Wystartuje on również w 2008 roku w platformie Cyfra+.

Szkoda, że nie w Cyfrowym Polsacie, ponieważ kocham dekorowanie wnetrz, itp. :(

 

Edycja RafiX: Poprawiłem cytowanie, błędy. Następnym razem, tak niechlujny post wywalę do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że jest całkiem inaczej. CP dołączy już niedługo kanały BBC, a później pewnie i inne. Ostatnia promocja (5 miesięcy gratis) jest zła? Gdyby wszystko było takie złe, to Cyfrowy Polsat nie miałby tylu abonentów ilu ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z Forum internetowego, przeczytałam ,o nowych kanałach które mogą pojawić się w Cyfrowym Polsacie i.... gdy przeglądałam te kanały był pakiet :Familiny extra ? czy to będzie nowy pakiet ? przeczytała również że pojawi się w pakiecie familjnym Polsat Pogoda oraz Polsat dom i ogród :roll: ? czy wiecie coś więcej na ten temat :?:

 

Edycja RafiX: Więcej błędów nie chciało mi się już poprawiać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Dom i ogród :?: Nie, Cyfra tworzy kanał Dom i ogród więc raczej to jako żart było. Polsat Pogoda :?: Po co :?: Jest TVN Meteo. To ludzie chcieli się pośmiać i tyle. Po co tworzyć pakiet Familijny extra skoro są opcje dodatkowe, eee to są kogoś żart, żeby było luźniej na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze napisał, że PolsatHD będzie w Mini :lol: BBC Food :roll: Ktoś ma wyobraźnię :D Historie Channel HD jeszcze nono taką ofertę mieć to jest coś :D BebeTV i ten inny bajkowy nono Fox Life HD :D ile kanałow Zone :D Zone Horror, Zone Fantasty, Zone Thriller. Viasaty :D Viasat Nature, Viasat Explorer, Viasat Hostory. Szkoda, ze nie dał Puls HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...