Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RafiX cytat:

A Polsat Sport to nie jest kanałem tematycznym Polsatu?

 

Dla mnie osobiście podobają się ich produkcje. Stąd też ubolewam nad tym, że nie mam dostępu do testów Play TV.

 

Tak Polsat Sport to jest kanał tematyczny sportowy CP jedyny kanał który im się udał. Polsat Sport Extra to już tragedia za którą trzeba płacić dodatkowo i za dużo.

Co do Play TV kanał jest fatalny lecą tam jakieś teledyski i jakieś wybory miss dwa razy włączyłem i się załamałem. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś wiadomo, lub jakieś przecieki na temat kanałów HD w CP? Strasznie jestem ciekaw!

Ja Tobie odpowiem na to pytanie :wink:

 

Gwarantowane:

Polsat Sport HD od 12 paździrnika

Polsat HD (start jest planowany na jesień tego roku)

 

W ciągu kolejnych 6 miesięcy mają zostać uruchomione kolejne cztery kanały w jakości High Definition. Nowe projekty będą podzielone na nastepujące kategorie: film, rozrywka i edukacja. Wiemy, że to nie będą produkcje własne a kanały zagraniczne specjalnie produkowane na potrzeby CP. Co do przecieków... To na razie nie ma żadnych przecieków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP lubi budować napięcie przy wprowadzaniu nowych kanałów. :D

My internauci forum sat kuriera tylko się nakręcamy i spekulujemy co wejdzie do oferty CP. :D Tworzymy jakieś ankiety co chcielibyśmy mieć (jakie kanały). Panowie troszkę spokoju trzeba poczekać. Zawsze przecież można zrezygnować z usług CP. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Play TV kanał jest fatalny lecą tam jakieś teledyski i jakieś wybory miss dwa razy włączyłem i się załamałem. :shock:

 

Spoko, tylko że playTv nawet nie wystartował... Więc nie pisz głupot...

Na razie nie jest to żadna ramówka tylko testy...

Poczekaj a zobaczysz że będzie lepiej:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Hm... Mi się coś tak wydaje, że odkodowują testy Play TV, aby ludziki sobie pooglądały promocyjnie. Bo jak CP ustali cenę pakietu w którym będzie wspomniany kanał, to się złapiemy za głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Skoro kanał ma być poświęcony erotyce to CP będzie musiał stworzyć oddzielny pakiet albo połączy w jeden pakiet Playboy TV i Play TV. :D i cenę podniesie do 19,99zł :D

Nie połączy się z Playboy TV, bo Polsat stracił koncesję na jego nadawanie w Polsce :P Dlatego produkują Play TV (koncesję na ten kanał mają już od roku) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś cichutko o nowościach w Cyfrowym Polsacie. Niedługo październik-tradycyjnie miesiąc nowości, a tu z informacji wiemy tylko o kanale PlayTv, nie wspominam o kanałach HD Polsatu, a konkretnie o PolsacieSport w HD, bo ten kanał nie zyska od razu wielkiej widowni z uwagi na brak możliwości sprzętowych przez bardzo dużą część abonentów.

Więc Play i co jeszcze.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po prostu poczekać aż coś się wyjaśni? Bo trochę zaczyna to przypominać "gadaninę" w stylu: "miało padać a nie padało, no ale może jeszcze będzie padało..."

Cierpliwości! Przebieranie nóżkami niewiele da i nic nie zmieni. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że rok temu już znaliśmy wszystkie nowości a w tym cisza. Wiesz ja mogę poczekać bo i tak trzeba będzie aż włączą. Nie jest to dla mnie żadnym problemem jak dla Ciebie zapewne. Chciałem tylko poruszyć dyskusję bo to forum i nie jest to zabronione ale jak się denerwujesz to sorry już nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...