Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym Dokumentalnym Pakietem możesz mieć rację, a on może zawierać 3 nowe kanały dokumentalne: The History Channel, Viasat History i Viasat Explorer i pakiecik bardzo dobry dokumentalny, myślę, że na pewno, chociaż trochę lepszy od Pakietu 3xDiscovery w C+, ale na razie jest wielka niewiadoma. Duże są szanse na History Ch. (podobno wg art. trwają negocjacje z CP), ale także na Viasat-y, bo można się domyślać, że też pewnie z nimi negocjują, skoro już współpracują ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co jest w artykule, bo sam go pisałem ;-) Natomiast mam pewną wątpliwość co do Viasat History, bo przeciez, jeżeli ruszy The History Channel, to po co 2 takie same kanały w pakiecie? Zresztą w tym roku tyle kanałów planuje u nas start (13th Street, SciFi, Animax, FX, Voom HD, Zone Horror ...), że zastanawiam się, kto to wszystko "połknie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narazie jest zapowiadany The History Channel w SD, w HD jest tylko w angielskiej wersji, czyli w Europie tylko w Sky Digital, zaś The History Channel, a Viasat History to są różne kanały, tylko ta sama tematyka, ale inna przecież zawartość. Tak samo można powiedzieć, że po co dla C+ National Geographic, skoro mają kanały Discovery, więc to nie jest argument, bo jednemu może podobać się History Ch., a drugiemu Viasat History, więc każdy powinien mieć możliwość wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie o TVP Historia, miejmy nadzieję że ten kanał będzie w Cp

Ten kanał na razie to nic ciekawego to taki zbiór filmów i programów emitowanych wcześniej w TV Polonia, TVP1, TVP2 i TVP3 a nowościami są tylko rozmowy w studiu. Więcej oczekiwałem od tego kanału ale może w przyszłości sie rozwinie. Dobrze, że jest FTA bo szkoda by było na niego dodatkowej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wiecej oczekiwalem od TVP Historia.Przeciez TVP ma tak bogate zbiory programow historycznych,dokumentalnych i innych.Denerwuje mnie zbyt duzo gadaniny w tym programie.Na dodatek prezentuje sie w TVP Historia prawie wylacznie "poprawnie poltyczne " poglady.No i te beznadziejne logo....

Moze atak ze strony Viasat History i The History Channel da troche do myslenia kierownictwu TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trudem ale muszę się zgodzić z jamesem_b nie da się upchać tylu kanałów o których mówicie, transpondery nie są z gumy, liczyć można jedynie na te zapowiadane kanały HD i może jeden SD, reszta musiała by być dołączana jako kanały zapożyczone z innych transponderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james_b

ponieważ większość abonentów Cyfrowego Polsatu mieszka na wsi możesz spokojnie stać się akwizytorem i zacząć mnie również (ponieważ nie mam jeszcze ani Polsatu ani Cyfry) wciskać kit.

Polsat Cyfrowy na faktycznie

zapchane TP

z tym że, Cyfra+ wcale nie jest na tym dużo lepiej a wręcz przeciwnie, przedstaw nam na poparcie własnego stwierdzenia tabelę porównawczą z video bitrate programów nadawanych na transponderach Cyfry i porównaj je z tymi Polsatu tak aby było widać czarno na białym jak to z tą jakością jest (kolega Digi Ci pomoże).

Nawet TVP3, TVP Kultura i Polonia retransmitowane z Astry przez Cyfrę daleko mają do oryginału.

Raz wnieś jakąś wiedzę i własną pracę do forum odkładając jednocześnie na bok slogany.

W swoich postach pisz o faktach i nie prezentuj wszystkim własnego chciejstwa, dotyczącego zarówno jakości jak i oferty programowej, a już na pewno nie w tej dyskusji Nowości Cyfrowego Polsatu – zapowiedzi.

Jest już nużące ciągle czytać w Twoim wykonaniu o wyższości Cyfry+, zresztą pisz sobie ale w miejscu do tego przeznaczonym na przykład tu - https://forum.satkurier.pl/viewforum.php?f=6

Pozdrawiam, lekko podirytowany Wanderer :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wiecej oczekiwalem od TVP Historia.Przeciez TVP ma tak bogate zbiory programow historycznych,dokumentalnych i innych.Denerwuje mnie zbyt duzo gadaniny w tym programie.Na dodatek prezentuje sie w TVP Historia prawie wylacznie "poprawnie poltyczne " poglady.No i te beznadziejne logo....

Moze atak ze strony Viasat History i The History Channel da troche do myslenia kierownictwu TVP.

 

Co do zawartości ( a raczej jej braku ) to sam odpowiedziałeś na ten problem - "TVP Historia prawie wylacznie "poprawnie poltyczne " poglady." właśnie z tym mają problem ludzie, którzy dzisiaj muszą robić ten program bo odgórnie z nadania politycznego muszą tak kombinować aby czasem nie wyszła jakakolwiek pochwała dawnej epoki a że mają problem wielki to widać po żałosnym repertuarze kanału. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james_b

ponieważ większość abonentów Cyfrowego Polsatu mieszka na wsi możesz spokojnie stać się akwizytorem i zacząć mnie również (ponieważ nie mam jeszcze ani Polsatu ani Cyfry) wciskać kit.

Polsat Cyfrowy na faktycznie

zapchane TP

z tym że, Cyfra+ wcale nie jest na tym dużo lepiej a wręcz przeciwnie, przedstaw nam na poparcie własnego stwierdzenia tabelę porównawczą z video bitrate programów nadawanych na transponderach Cyfry i porównaj je z tymi Polsatu tak aby było widać czarno na białym jak to z tą jakością jest (kolega Digi Ci pomoże).

Nawet TVP3, TVP Kultura i Polonia retransmitowane z Astry przez Cyfrę daleko mają do oryginału.

Raz wnieś jakąś wiedzę i własną pracę do forum odkładając jednocześnie na bok slogany.

W swoich postach pisz o faktach i nie prezentuj wszystkim własnego chciejstwa, dotyczącego zarówno jakości jak i oferty programowej, a już na pewno nie w tej dyskusji Nowości Cyfrowego Polsatu – zapowiedzi.

Jest już nużące ciągle czytać w Twoim wykonaniu o wyższości Cyfry+, zresztą pisz sobie ale w miejscu do tego przeznaczonym na przykład tu - https://forum.satkurier.pl/viewforum.php?f=6

Pozdrawiam, lekko podirytowany Wanderer :?

 

nie napisałem nic o Cyrfze, bo nie było potrzeby, wiadomo jak mają na swoich TP, wiem, że są zapchane i co następny koleś się do mnie przyczpił, no ludzie. Co do kanałów z paczki TVP to nie dziw się, bo tam jest jeden TP dla całej paczki tych kanałów, atutaj mamy cały TP nie tylko dla kanałów TVP, ale też dla innych kanałow :!: Weź nie rób siary. Wiesz co :?: Nie gadam tutaj z Tobą i nie będę tej dyskucji tutaj tak dalej prowadził, bo to jest łamanie regulaminu. Wystrczająco jestem wkurzony jak na mój wiek i to mi wystarczy.

 

Tym razem nie pozdrawiam, nie moja wina tylko tego innego.

james_b :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie martwie sie o miejsce na TP bo to nie moj problem tylko technikow CP.Skoro maja zamiar wprowadzic nowe kanaly to znajda na nie miejsce.Inna sprawa ze kilku osobom na tym forum trudno jakos sie z tym pogodzic ze to akurat CP bedzie je wprowadzal.

Wracajac do kanalu Historia,mysle ze jak tak dalej pojdzie to kanal ten zniknie z anteny z powodu mizernej ogladalnosci i zawartosci..Kanal dokumentalny w wykonaniu TV publicznej przesiaknietej politykami i bedacy przedluzeniem [beep]ki rzadowej z Jedynki i Dwojki to porazka.Jak dalej tak pojdzie to na TVP Film beda nadawane seriale typu "Na dobre i na zle","Klan" itp. przeplatane filmami biograficznymi o papiezach.

:D

A tak na serio....kiedys kierownictwo TVp obudzi sie z reka w nocniku.Nic nowego nie wymysla a jak juz wprowadza to okazuje sie ze konkurencja z prywatnej TV juz to ma ,tylko lepsze i duzo lepiej zrobione.

Pamietam taki niewypal - Tylko Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do grudnia wejdzie kilka kanałow do CP i to beda zarowno filnowe jak i dokumentalne bedzie to history channel(lub viasat history), nonstopkino hd, zone horror to sa pewniaki ktore na 99% beda w ofercie a jeszcze z paroma nadawcami Cp prowadzi negocjacje

 

Załóżmy, że Ci wierzę jeśli chodzi o Twoje informacje, ale mógłbyś podać źródło tych informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel - takie info to ma kazdy kto chociaz troche interesuje sie sprawami sat.Wszystkie te kanaly o ktorych piszesz zapowiadaly wejscie do polskich nadawcow wiec Ameryki nie odkryles...A powolywanie sie na kontakty,coz ja tez moge napisac ze z mich kontaktow i znajomosci wiem ze kiedys TCM 24 H zagosci w CP. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...