Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest automatyczna odpowiedź CP!

Zawsze to przysyłają...

nawet jak sie zapytasz o kanał który wiesz że ma wejść do oferty, to oni to odpiszą...

Tak było np: ostatnio z FOX Life i Disneyem...

Było wiadomo od razu że będzie w CP itp... a na infolinii otym nie wiedzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zone Horror lub Zone Fantasy w tym roku dla Polski :D Wysłuchali najwidoczniej naszych opinii. Zone Media ma umowę z Polsatem więc jest duże prawdopodobieństwo że te kanały znajdą sie w CP.

 

P.S. ja osobiście wolałbym chyba Horror, chociaż na Fantasy też są horrory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak dla ścisłości to na razie tylko jeden z tych kanałów ma się pojawić w Polsce i nie wiadomo który:

 

Zastanawiamy się nad uruchomieniem jednego z dwóch kanałów w Polsce. Będzie to Zone Horror albo Zone Fantasy, ale decyzja, który nie została jeszcze podjęta” – powiedział portalowi „wirtualnemedia_pl” przebywający na targach sprzedaży kontentu audiowizualnego i cyfrowego MIPTV 2007 Chris Wroński, Chairman Zonemedia, brytyjskiej spółki mediowej z siedzibą w Londynie. źr. wirtualnemedia_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym i tak wolał zamiast tych nowych kanałów serialowych

Paczkę Viasatu history i explorer.

 

Bo tak naprawdę nawet patrząc na konkurencje N, wydaje mi się ze nie w ilości kanałów filmowych tylko w jakości jest siła!!!

 

I przynajmniej ja, nie dam się zwariować wyczekując pojawienia się nowego kanału filmowego:Zone Fantasy albo Zone Horror bądź Filmboxu i/lub Nonstopkino w CP.

 

Wole wyczekiwać na to, że HBO przemyśli czy mu sie opłaca wyłączność!!!

 

A miło by mi było zamiast nowych filmów których i tak przynajmniej u mnie w domu się mało ogląda aby pojawiło się więcej fajnych programów dokumentalnych!!

 

PS

Dobrze że jeszcze mam w kablowce NG, Planete, Discovery T&L i ALe Kino :D

I tak mi się wydaje, że ludzie N najmniej narzekają na pakiet KULTURA, NAUKA, ŚWIAT!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...