Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taa... a do balkonu przycumowana czasza jak z roswell :roll:

 

przesadzasz, 180cm i Astra 2 śmiga :)

 

co do foxHD to jest to kanał w familijnym HD, nie ma go w zwykłym familijnym, a osoby ze zwykłym familijnym powinny zrezygnowac i wziąc nową umowę, bo to lepiej wychodzi, więc po co dają dekodery SD do pakietu familijnego? chyba po to tylko żeby dublować kanały HD do wersji SD, która nikomu jest nie potrzebna, bo tego kanału w niższych pakietach już nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dekodery SD to już przestarzała technologia. Trzeba iść z duchem czasu. A poza tym po co płacić za familijny HD z kanałami HD mając dekoder SD. Przecież ich nie odbierzesz na nim.

Fakt, nie odbiorę, ale są inne kanały w pakiecie Familijnym, które oglądam, a te HD jak są to niech sobie będą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na INFO zmienili planszę i dodali logo nowych kanałów ale nadal numeracja Disney Playhouse i Fox'a jest (tak myślę) błędna, powinno być odwrotnie, no chyba że 1 lutego będzie nowy układ kanałów i numeracja będzie się zgadzać.

Aha, dodali TV6 Test, czyli jak wiadomo, za jakiś czas będzie nowy kanał :brawo: no ale pewnie do czerwca będą testować ;/

Szkoda że jeszcze musimy czekać na Polsat Sport News... może ciągle rozwijają i uzupełniają kadry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyktoś wie z jakich tp będanadawane Disney Play i Fox bo CP nie ma zabardzo miejscana swoich zapchanych już tp

 

Według informacji na konkurencyjnym portalu o tematyce satelitarnej jeden z pracowników Cyfrowego Polsatu zapytany o jakość nowych kanałów, które wejdą do CP od 1 lutego (dla przypomnienia będzie to m.in. Disney Playhouse, Fox SD) napisał:

 

no i dla tych co się tak boja o jakość tych nowych kanałów... będą one szły z tego samego trasp. co idą dla Cyfra+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie Do tych co ciągle płaczą z powodu braku CBeebes od 1 lutego, co wasze dzieci oglądały wcześniej jak tego kanału nie było w ofercie CP.Ja też mam małe dzieci i tez lubia bajki z innych kanałów bajkowych .A co do Disney Playhouse to oferta jest tez super dla małych dzieci ,na zachodzie sie bardzo dobrze przyjął zresztą w polskich kablówkach tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie było BBC nie miałem dzieci :) Kanał BBC CBeebies różni się od Disneya tym że ramówka i programy powierzone są psychologom dziecięcym, każde słowo i zwrot jest bacznie analizowane czy nie wpłynie źle na dziecko. Disney niby też zatrudnia psychologów ale jakoś bardziej wygląda mi że jego kanały są nastawione na zysk niż edukację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...