Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest jedna... tylko Cyfrowy Polsat oferuje prawdziwy zamiennik tv naziemnej analogowej na cyfrową... i tego szukają klienci. Oni dobrze wiedzą co ma w ofercie konkurencja łącznie z promocjami. Niczego więcej nie potrzebują bo i tak nie maja na to czasu... albo maja dość powtórek w abonamencie za 108 zł i biorą powtórki za 37,90 i wszystko. Co nie zmienia faktu że kompletnie nie rozumie tych :censored: co siedzą na stołkach... bo to co się dzieje teraz w CP... to jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisali do was maile że OBECNIE nie ma. I to jest prawda. Przecież nie kłamią.

 

Trochu duży ten błąd...

 

Czy to błąd? :>

Błąd to był w Cyfrze z Orangiem a tu mi wygląda na Kinder Niespodzianke. W końcu obenie nie mają w ofercie tych programów.

A później po świętach już mogą mieć.

 

Za reklame sie płaci i to słono. Wątpie aby tak poczytny tygodnik pozwolił sobie na błąd. Przecież CP może teraz rządać oddania kasy za reklame albo kilku gratisów od To&Owo. Nie wierze że taki błąd mógł ktoś przeoczyć. Ktoś reklame zamówił, dostarczył obrazek , sprawdził czy wszystko wporządku.

I co? Błąd?

 

Dosyć kosztowny ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk@s, ja nie twierdzę że oferta się nie sprzedaje a wręcz przeciwnie co napisałem w poprzednim poście.

Zastanawia mnie tylko kto to kupuje ? Może masz racje, są osoby co nie mają dużych wymagań co do telewizji ale twierdząc że w tej cenie nie dostaniesz lepszej oferty z bogatszymi kanałami w konkurencyjnej platformie jest błędne. Mi się wydaje że panuje stara "gatka" najtaniej w polsacie która przed latami pasowała ale nie teraz.

 

Wracając do tematu, proponuje dać sobie spokój z niespodziankami bo jak się nie mylę ( proszę o potwierdzenie ) Animal Planet jest na wyłączność w C+ a został on wymieniony w tej reklamówce.

Druga sprawa z tym odszkodowaniem to sobie darujmy bo przecież gazeta nie pogorszyła oferty a wręcz podniosła ofertę więc chyba polsatowi poszło to na rękę.

Stawiam że jest to po prostu błąd w druk.

 

proponuje pisać tylko potwierdzone informację bo połowa tych postów razem z moimi nadaje się tylko w kosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani "To&Owo" miało w swojej historii niejedna wpadkę, kto czyta ten magazyn od jego początków gdy byli gazetą w b&w na niezwykle marnej jakości papierze, który trzeba było jeszcze rozcinać( jak za komuny często miało miejsce w gazetach) ten wie o czym piszę.

Z przykrością stwierdzam, że niektórzy się niezdrowo podniecają całą sytuacją, podobnie jak to miało miejsce z 10-tymi urodzinami CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nic nie wiadomo, ale w dementi Pani rzecznik nie ma co wierzyć. Tak samo twierdziła, że do oferty nie będzie dodane MTVN HD, a można powiedzieć, że na drugi dzień pojawiło się w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie podniecam Viasatami choć uważam że to programy godne uwagi. Będą to dobrze nie to też dobrze. Ciekawe czego wam jeszcze będzie brakowało jak je CP doda znienacka :shock:

 

Ale ja chciałem o czym innym. Otóż okazało się że w platformie "N" o godz. 12 zaczął się przekaz programu TV4. I teraz "nkowcy" tak dumni ze swojej najnowocześniejszej i najlepszej platformy spekulują ile sił, kiedy dołączy do nich sam POLSAT. I zapomnieli biedaczkowie bardzo szybko jak to opluwali CP i jego kanały za wszystkie możliwe grzechy. Tak chcą teraz taki "dziadowski" kanał.

Ale to nie wątek o platformie "N" tylko o CP i proszę teraz o rozpuszczenie wodzy fantazji, co takiego dostanie CP od N za TV4 ? Moim zdaniem powinniśmy dostać N Sport, TVN HD I Wojnę i Pokój. Powinno wystarczyć.

A może WY macie inne zdanie ?

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale z czyjego tp biorą przekaz :smile: . Albo opłata za wynajem albo dodanie Nagry do jakiegoś kanału z własnego tp (aktualnie mogą to być: w SD aby mogli wszyscy odbierać - TVN CNBC Biznes, Discovery Historia, Religia TV, paczka Filmboxów lub w HD - Animal Planet HD, Filmbox HD jakby dodali Filmbox SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie Media są nadawcą TV4, a nie Polsat, więc tu nie ma o czym dyskutować co takiego dostanie CP od N za TV4, bo mimo udziałów Solorza w TV4, ta stacja to nie to samo, co sam Polsat i opluwanie nie ma nic do rzeczy.

A wracając do Viasat'ów (bądź Viasat'a) - poczekajmy jeszcze tydzień do 31 grudnia, a być może coś się zmieni (lub nie), ale na pewno wszystko się wyjaśni. Póki co nie ma sensu dalej spekulować i wprowadzać nowe tezy na dany temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chciałem o czym innym. Otóż okazało się że w platformie "N" o godz. 12 zaczął się przekaz programu TV4. I teraz "nkowcy" tak dumni ze swojej najnowocześniejszej i najlepszej platformy spekulują ile sił, kiedy dołączy do nich sam POLSAT. I zapomnieli biedaczkowie bardzo szybko jak to opluwali CP i jego kanały za wszystkie możliwe grzechy. Tak chcą teraz taki "dziadowski" kanał.

 

Ale Cię ssie.

Niech tylko dołączą Polsat i wtedy te całe DVB-T mogą sobie w... USB wsadzić. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że TV 4 dogadało się z n-ką nie ma nic wspólnego z porozumieniem n-ki z CP co do transpondera z którego nadaje "Czwórka". Wszyscy od razu myślą że CP będzie się wymieniał kanałami z platformami, a może po prostu bardzo zależy im na kasie i dlatego udostępniają kanały z własnych tp. innym operatorom, podnoszą abonament i nie dodają nowych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że TV 4 dogadało się z n-ką nie ma nic wspólnego z porozumieniem n-ki z CP co do transpondera z którego nadaje "Czwórka". Wszyscy od razu myślą że CP będzie się wymieniał kanałami z platformami, a może po prostu bardzo zależy im na kasie i dlatego udostępniają kanały z własnych tp. innym operatorom, podnoszą abonament i nie dodają nowych kanałów?

 

Tylko, że 90% udziałów w "Czwórce" ma Zygmunt Solorz... Więc bez jego zgody TV4 to wiece z kim się może dogadać?? Chyba z nikim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy CP za piękne święta, na które tyle obiecywał... Ale jak śmiem twierdzić i tak mają to gdzieś, bo teraz zajmują się internetem i telefonem.. Nie wiem jak oni, ale ja i podobnie jak inni abonenci po to mamy dekodery, aby telewizję oglądać na telewizorze, a nie na komputerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskaż mi gdzie CP obiecywał coś na święta...to raczej tylko wyobraźnia forumowiczów... ja tam jestem zadowolony z CP może dlatego że tv oglądam max. 2 godz. w tygodniu :) a jako że zakupiłem CP parę dni temu to mam dostęp do pełnej oferty - szczerze - od tego momentu obejrzałem jeden film na HBO HD i tylko dlatego że są święta :) podobno dziś odkodowany jest Univeras Channel ...czy musze znac jego parametry by go odszukać na dekoderze CP czy wystraczy zrobić automatyczne wyszukiwanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...