Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej prawdopodobne wydaje się "przerzucenie" Kino Polska do pakietu familijnego, a w zamian za ten kanał w pakiecie Film powinien pojawić się kanał Filmbox. A reszta kanałów z rodziny Fimbox (Filmbox Extra, Family i HD), będą pewnie dostępne jako opcja dodatkowa, o ile wejdą do Cyfrowego Polsatu. Podobnie jak napisałem przedstawia się sytuacja w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w trakcie emisji "Rancza" w TVP 1 - była informacja na ekranie że dostępny jest także w HD na kanale TVP HD - może wreszcie CP dogada się co do tego kanału z Telewizją Polską - w końcu do tej pory nie bylo tam nic ciekawego ale skoro zaczęli puszczać najpopularniejszy serial w Polsce w HD to może i Cyfra+ i Cyfrowy Polsat się nim zainteresują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się po prostu sensowniejsze wprowadzenie kanałów,które są już dostępne, Movie24,Filmbox,niż robienie własnych przez Polsat.Sadzę osobiście,że Polsat Kino byłoby lepsze niż oba hipotetyczne n filmy razem wzięte(to tak by wkurzyć fanów n-ki :D ),ale te kanały już są i nie widzę powodów,by ich nie było w ofercie największej platformy cyfrowej.Ale jak będzie -zobaczymy.Jakichś nowych kanałów spodziewałbym się raczej jesienią.Ale ja jestem kiepskim prorokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się po prostu sensowniejsze wprowadzenie kanałów,które są już dostępne, Movie24,Filmbox,niż robienie własnych przez Polsat.

 

A mi się wydaje, że jeśli Polsat Kino będzie miał w miarę dobrą jakość techniczną i będzie nadawał w 16:9, to warto. Kanałów filmowych niby w Polsce dostatek, niestety większość nie nadaje się do oglądania ze względu na kiepską jakość obrazu i dźwięku (VHSowaty Movies24 Hallmark, Filmboxy - zwłaszcza podstawowy, Cinemaxy - w szczególności przesterowany od lat dźwięk na Cinemax1 mnie dobija, kanałom HBO też wiele brakuje do jakości technicznej Canal+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie przestańcie pisać te domysły i dyrdymały , CP pewnie do października /listopada będzie miał totalnie w 4 literach rozszerzanie oferty bo niby po co przygotują się na późna jesień bo wtedy najwięcej ludzi zawaha się czy zostać z N

 

zaraz zacznie się sezon "ogórkowy" przez lato poleci nieskończona ilość powtórek na wszystkich stacjach a mega hitem na jesieni będzie pewnie ostatni sezon skazanych na śmierć , których już pewnie wszyscy kończą oglądać z netu :lol2:

 

a to pitolenie będzie to albo śmo jest zwyczajnie już głupie i nudne :lol:

 

na marginesie te wszystkie nowości i mega kanały filmowe przeżywacie jak mrówka okres , g..no na tym leci , głównie starocie sprzed iluś tam lat albo filmy , które każdy widział po n razy lub seriale parę sezonów wstecz do tego co leci na świecie, generalnie wielki [beep] :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @Woytas,Ciebie już to denerwuje,mnie też.Wtym temacie jest kilka wątków które ''służą'' do nabijania postów.Widać to po wypisanych stronach,pisze się co chce aby liczebnie dużo,bez żadnych konkretów,typu >a co byś chciała?< W C.P.mają ubaw,przecież oni nie zapowiadają!! Przepraszam napisałem tu pierwszy raz i więcej nie.Oczekuję Was w innych merytorycznych wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się trochę zamieszania z tym TVP Sport. Ja dostałem dość dziwna odpowiedź na pytanie jak długo jeszcze TVP Sport będzie dostępny dla wszystkich abonentów.

 

Witam

Wyjaśniam, że obecnie kanał TVP Sport dostępny jest w Pakiecie Sport oraz Pakiecie Relax Mix.

 

:arrow: Mail z przed pół godziny.

 

Troch dziwne, bo nie wiem jak u was ale u mnie w familijnym ten kanał śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport jest w pakiecie Familijnym, na początku mogą być problemy z głosem, ale spoko, tel. na infolinię i wszystko gra.

Wracając do TVP Historia, to to, że jest na Astrze, to każdy głupi wie, pytanie było kiedy będzie na platformie CP. :>

 

 

TVP Sport nie jest w Pakiecie Familijnym tylko w Pakiecie Sport i Relax Mix. W ramach promocji kanał chwilowo jest oferowany abonentom Pakietu Familijnego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport jest w pakiecie Familijnym, na początku mogą być problemy z głosem, ale spoko, tel. na infolinię i wszystko gra.

Wracając do TVP Historia, to to, że jest na Astrze, to każdy głupi wie, pytanie było kiedy będzie na platformie CP. :>

TVP Sport nie jest w Pakiecie Familijnym tylko w Pakiecie Sport i Relax Mix. W ramach promocji kanał chwilowo jest oferowany abonentom Pakietu Familijnego :>

A gdzieś to wyczytał, nigdzie nie ma takiej informacji ( nie widziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...